PDA

View Full Version : Чувствате ли се дискомфортно от това,че имате проблемна кожа



reAL_TRuth
02-26-2009, 12:13
Чувствате ли се дискомфортно от това,че имате проблемна кожа??? :( Ако Не, защо? Ако Да, как се справяте с това?

Infinity
02-26-2009, 12:54
Еми,Слава Богу нямам проблемна кожа,но ако имам определено бих се чувствала дискомфортно :)

DimovB
02-26-2009, 13:09
моята се омазнява супер бързо и направо ми иде да я съдера

Shia
02-26-2009, 13:55
Да,ще се чуствам дискомфортно при пробемна кожа

mishenceto92
02-26-2009, 14:26
Ами аз нямам проблемна кожа. Е, понякога ми излизат по 1-2 пъпки, но те са малки и не се забелязват. Има моменти, обаче, когато кожата ми се омазнява и това определено не е прияно. :x

hardball
02-26-2009, 14:42
Не, защото е поправимо и не е от толкова голямо значение. :) :Р

shell
02-26-2009, 15:21
неприятно ми е когато имам пъпки или кожата ми е прекалено омазнена особено лятото :?

gia_sena_mono
02-26-2009, 15:37
Преди се чувствах дискомфортно, но сега вече не ми пука.Няма отърване от тия пъпки :o

anitram
02-26-2009, 17:13
не че защо и трябва? :-o :lol: :lol: :lol: :lol:

Liar
02-26-2009, 18:19
моята се омазнява супер бързо и направо ми иде да я съдера
Трябва ти матиращ крем значи.

zai4ety13
02-26-2009, 18:46
да.гадно ми е.просто суета....бих искала да имам по-гладка кожа.Моята кожа няма пъпки но пък около носа е някак...имам разни мн малки пъпчици там и носа ми от дето съм била болна и винаги е червен :( ужс.

KadifWerewolf
02-26-2009, 19:16
не е от толкова голямо значение. :) :Р

s 2 dumi - who cares..

SoFarSoG00d
02-26-2009, 19:18
Не искам да прозвучи преувеличено,но принципн имам перфектна кожа,но преди цикъл ми излизат разни пъпки,но ви взех Vichy Norma
Derm,знам,че еизлишно,защото една-две пъпки не са такъв голям проблем,но съм дста критична към себе си.
Съветмва ви да използвате този крем,с него стават чудеса!!!

reAL_TRuth
02-26-2009, 19:40
Не искам да прозвучи преувеличено,но принципн имам перфектна кожа,но преди цикъл ми излизат разни пъпки,но ви взех Vichy Norma
Derm,знам,че еизлишно,защото една-две пъпки не са такъв голям проблем,но съм дста критична към себе си.
Съветмва ви да използвате този крем,с него стават чудеса!!!На каква цена е?

SoFarSoG00d
02-26-2009, 19:48
25.50лв,не искам да преувеличавам,но този крем е перфектен,излиза ми някаква пъпка,мажа я ,кремът я изсушава,а на другия ден-само коричка,маха и белези,ама трябва упорито да мажеш,да не прппускаш и ден,преди мазане-хубав измиване с топла вода и ексфолиант или сапун.

cherrypezz
02-26-2009, 19:57
Вече наистина се убедих да си вземе това Vichy :-)
Имам проблемна кожа .... мажа се със Скинорен и от него пъпките ми намаляха,но много се дразня на БЕЛЕЗИТЕ,които са ми останали...заради тях трябва да се клепам с фдт :cry:

И да....чувства се дискомфортно

galu6a
02-27-2009, 10:31
Еми,Слава Богу нямам проблемна кожа,но ако имам определено бих се чувствала дискомфортно :)

+1

tItEufFf
02-27-2009, 10:59
Да...Не е много проблемна де, в тази възраст е нормално да ми излизат пъпки. Но и аз съм много глупава, че стискам и най-малката пъпка. И когато всеки ден стискам някоя голяма пъпка, то ми трябват 2 седмици, за да зарасне и да се махне. Като през това време излиза някоя друга. Ужасно е...
Но малко, по-малко лицето ми почна да се изчиства..

mishenceto92
02-28-2009, 13:57
Не искам да прозвучи преувеличено,но принципн имам перфектна кожа,но преди цикъл ми излизат разни пъпки,но ви взех Vichy Norma
Derm,знам,че еизлишно,защото една-две пъпки не са такъв голям проблем,но съм дста критична към себе си.
Съветмва ви да използвате този крем,с него стават чудеса!!!
Кремът наистина е НЕВЕРОЯТЕН миналата година си го купих е е страхотен. Сутрин на добре почистено лице и през деня нямам никакви проблеми :) :-)

SoFarSoG00d
02-28-2009, 14:12
Козметиката на Виши е качествена и ефикасна,препоръчвам на всички с проблемна кожа да го ползват,но ефектът няма да се прояви първата или втората седмица,необходима е упорита употреба поне един месец.

DisciplineAndOrder
02-28-2009, 14:46
нямам проблемна кожа.
ако имах нямаше да ми е много гот,логично е

ThePainIsReaL
02-28-2009, 18:44
Да, чувствам се кофти. Винаги съм се чувствала кофти, сякаш съм по-мръсна от другите.


Козметиката на Виши е качествена и ефикасна,препоръчвам на всички с проблемна кожа да го ползват,но ефектът няма да се прояви първата или втората седмица,необходима е упорита употреба поне един месец.

Всъщност е строго индивидуално дали Виши е добра козметика за някого. Аз съм адски недоволна от Норма Дерм, а съм го ползвала упорито и редовно. Бих препоръчала Себа Мед и БиоДерма, но както казвам, строго индивидуално е, трябва да се пробва, за да се открие точната формула.
Има други неща на Виши обаче, които намирам за невероятни.
Въпрос на човек и кожа. [/b]

Tutmanik
02-28-2009, 19:29
Много е гадно...аз избягвам да седя много близко до човек,с който си говоря,за да не ми вижда гадните и мазни пъпки..добре,че вие нямате проблемна кожа,мн е гадно.имам супер мн комплекси.Сега лицето ми е горе-долу изчистено,но лятото бях пълен ад...

Между другото преди си чистех лицето с най-различни гелове,маски и т.н.,а сега даже понякога забравям да си изчистя грима и нямам толкова пъпки,колкото преди..странно..

GbSy
03-01-2009, 09:01
Не съм с една от най-хубавите кожи...
Кофти е, да.
Но пък не е чак такава болка за умиране...