PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата за възрастта



flix
02-26-2009, 12:52
Много ми е интересно нещо-защо голяма,да не кажа по-силна дума,част от момичетата от 13-15 години си хващат някакви момчета над 18-19 години :shock: Какво толкова виждат ? Разбирам , някои го правят за секса,то е ясно ( >.< ) Но пък защо толкова много момчета на по 14,15 години , и то адски свестни , трябва да остават сами , като бих казал , че може би са по-свестни от тия 18-19 годишните , дето мислят само и единственото за секс....(а и не само 18-19 годишните,и по-големи ...)

dimitar_ak
02-26-2009, 13:08
Виждат зрелост, която липсва при по-младите

flix
02-26-2009, 13:10
Само туй ще е :>

Тогава дай да тръгват всички с по някакви 50-годишни , щото са по-зрели , к'во ще кажеш :>

Ако може МОМИЧЕ и ако може на ТАЗИ възраст да се изкаже....

DeadpooL
02-26-2009, 13:11
Тъпите курви искат да им влиза по надълбоко тва е ;)

flix
02-26-2009, 13:14
Тъпите к**ви искат да им влиза по надълбоко тва е ;)

Както написах - някаква част са за секса,туй е ясно.

Но има и по-свестни момичета,защо трябва да тръгват с такива... :?

pussycat_dolls15
02-26-2009, 13:16
Тъпички са. :D

Axe_vs_Sword
02-26-2009, 13:17
Мислят се за по-готини или, че като се развиват психически по-бързо от момчетата, НЕПРЕМЕННО трябва да излизат с по-големи.

flix
02-26-2009, 13:17
Тъпички са. :D

Възможно ли е да уточниш - като че ли "Тъпички са" не помага особено много на темата :) Моля :)

pussycat_dolls15
02-26-2009, 13:19
Ами,мисля,че трябва да се вземат в ръце и да си хващат гаджета на горе-долу тяхната възраст.

flix
02-26-2009, 13:20
Ами,мисля,че трябва да се вземат в ръце и да си хващат гаджета на горе-долу тяхната възраст.

Имам честта да познавам...няколко ( >.< ) момичета , които мислят като теб.Правя им евала на такива момичета :)

pussycat_dolls15
02-26-2009, 13:22
Мерси.

IcemanChambers
02-26-2009, 13:27
Сигурно щото на 18-19 години не се вълнувам от разбиване или първична сила, и не се гоня с другите по коридорите из даскалото

Prestigi0
02-26-2009, 13:27
Ами,мисля,че трябва да се вземат в ръце и да си хващат гаджета на горе-долу тяхната възраст.

Кефиш ма, щи звънна. 8-)

Balmy_I
02-26-2009, 13:30
ами защо,защото се чувстват по-сигурни,а и понякога момчетата на по 13,14 години са си още лапета и си играят на игрички и малко така не мислят като момчета,а като деца,това от моя личен опит,защото и аз предпочитам момчетата с които ходя да са по-големи от мен,но пък познавам и имам приятелка,която ходи с момче няколко месеца по-малко от нея,но по нищо не си личи и адски много се обичат,така че зависи и от човека и от характера му и такива неща 8)

dimitar_ak
02-26-2009, 13:35
Само туй ще е :>

Тогава дай да тръгват всички с по някакви 50-годишни , щото са по-зрели , к'во ще кажеш :>

Ако може МОМИЧЕ и ако може на ТАЗИ възраст да се изкаже....

Момичетата ще ти отговорят, но представи си че твоите връстнички не ги вълнува:
1. Как си наточил колата си, колко върви и с кого си се дръпнал
2. Не им харесва да говориш на баце, бате, копеле, братле и подобни
3. Не им харесва да се наливаш като смок или да пушиш трева
4. Не ги интересува с кого си се сбил снощи
5. Може да предпочитат да имаш и някой лев а не на среща да ги заведеш в капанчето зад блока или да се натискате в парка
6. Може да не ги кефи секса да го правите на задната седалка на страхотната ти кола набор на големия ти брат.

Punisherrr
02-26-2009, 13:45
По какви ли не причини...всеки е различен ;)

Една 14,15 годишна примерно ще го прави,защото така е модерно
друга,защото е чула,че момичетата съзряваме по-бързо и вече е сигурна,че е много узряла и че непременно и трябва батко (пък всъщност е още зелена тиква 8-) но както и да е)
трета просто иска да дефилира с големия батко пред приятелките...
...четвърта може без да иска просто да е срещнала момче,по-голямо от нея ,с което наистина си допадат и да имат общи неща...

... Всяка със своите нужди 8-)

А тва за 15,16 годишните момчета дето ги оплакваш 8-) ... ми аз лично нямам правило записано някъде ''НЕ СЕ ИЗЛИЗА С НАБОРИ'' :P въпроса е момчето да има нещо между ушите и да си допаднем като характери ;) па ако ще на 10 да е :smt023

dimitar_ak
02-26-2009, 13:51
Punisherrr =D>

bub1to
02-26-2009, 13:52
Ne moga da razbera kakvo tolkova gi opliuvate momichetata. I az predi nqkolko godini sym bila edna ot tqh i opredeleno ne sujalqvam zashtoto vse oshte sym si s priqtelqt. Zashto ne zapochnete da omuvate naprimer s kakvo vie ne mojete da vpechatlite tezi momichenca a batkovcite turseshti sex mogat, imaiki vpredvid che povecheto ot tqh sa ot prosto po-prosti.

hooliganka89
02-26-2009, 14:05
Винаги е било така.Момичетата се развиват с малко по-бързи темпове от момчетата и поради тази причина търсят сходни интереси,а те винаги се оказват на лице в по-голямо момче с някоя друга годинка.

dimitar_ak
02-26-2009, 14:10
Ne moga da razbera kakvo tolkova gi opliuvate momichetata. I az predi nqkolko godini sym bila edna ot tqh i opredeleno ne sujalqvam zashtoto vse oshte sym si s priqtelqt. Zashto ne zapochnete da omuvate naprimer s kakvo vie ne mojete da vpechatlite tezi momichenca a batkovcite turseshti sex mogat, imaiki vpredvid che povecheto ot tqh sa ot prosto po-prosti.

Това винаги го е имало. Особено в училищните среди. Всички момчета се опитват с най-готината съученичка, а тя накрая тръгва с някой от горните класове или студент. След това съучениците й почват "кво му намира на тоя пенсионер".

3oPuTy
02-26-2009, 14:22
Аз пък не мога да си представя да съм с някое момче с 4-5 години по-голямо от мен :?


А иначе за к'во го правят?!
Ми за газария,за да има с кого да ходят по дискотеки,за да се правят на по-големи,а може би и защото момичетата на тази възраст се развиват доста по-бързо от момчетата и си търсят някой на техния акъл (или дори на по-високо ниво и от тях) ...
Честно казано тук май само някоя 13-14 годишна лигла може да каже,защо толкова си падат по батковци :D :D :D

vesSynkaa
02-26-2009, 14:45
Пфф и как решихте , че абс всички тръгват с по-голям,
защото им е по-изгодно?Има различни типове хора,не можете
да говорите за всички,без да ги познавате!
Момчетата,които са по-големи примерно с 5-6 години са нормални хора,
не всички си плейбойчета търсещи само секс.. :?
Какво като са по-големи?Нали уж за любовта нямало граници? :?
Като им харесва ще тръгват с по-големи, а и така като гледам
момчетата на 14-15 все още гледат анимации и играят на разбиване в
междучасията :? Нормално да не им харесват ..

butty
02-26-2009, 14:53
ами не са всички момичета такива. Аз винаги съм имала за разумно да се срещам с момчета поне 2 години по-големи от мен( като бях малка говоря). Като погледнеш едно момче на 14 години-то още си играе на компютърни игри .. не всички са така. Като бях на 14 си хванах гадже на 16, с което и досега сме заедно:)

Wrathchild
02-26-2009, 14:55
Аз пък не смятам, че всички 19 годишни мислят за секс. Че мислят, мислят, но има такива, които все пак искат и нещо повече.
Както и да е, винаги съм имала връзки с по-големи от мен. Тогава не харесвах начина на мислене на връстниците си. Но винаги желязното ми правило е било - над 5 години не става. И дори днес, когато мога да си позволя по-голяма разлика, не мога да си се представя с някой по-голям...
Пари не съм търсила. Реално, винаги съм била доминираща финансово, освен в сегашната си връзка. Секс също не съм търсила - бях девствена. Да ходя на дискотеки... имала съм си приятелки, с тях съм ходила. Пък и на такива селянии се нагледах, че повече не искам и да стъпя.
3oPuTy, не се смятам за лигла, а и отдавна прехвърлих 14. Но веднага ти казвам, че правилно мислиш, конкретно за мен. За търсенето на акъл на моето ниво в смисъл.

flix
02-26-2009, 15:22
Хайде да се уточним нещо , за да не се обиждаме.

Не всички момчета на по 14-15 гледат анимации,кечове и тем подобни циркове.

Както не могат да се поставят момичетата под общ знаменател,така и момчетата.Щото има такива момчета на по 14-15 години,които могат да ви изумят с мисленето си.И те не са 1-2% , а другите някакви дечковци , които си говорят как вчера са гледали поредния епизод на Декстър или са гледали поредния "изключително вълнуващ мач между Гробаря и Кърт Енгъл" :shock:

vesSynkaa , туй беше специално за твоето изказване "а и така като гледам момчетата на 14-15 все още гледат анимации и играят на разбване в междучасията".

Просто не е коректно да видиш някакъв сополанко , който да го прави това с неговата невероятна "кеч дружинка" , и вече да си кажеш "Оф , тъпи момчета , всички са еднакви" и т.н.

Има такива свестни момчета,които заслужават шанс,на по 14-16 години.

Както и да е...просто аз , като едно момче на 16 години се чувствам шибано,щото доста пъти ми се е случвало като искам да забия някое момиче на 15 го питам "имаш ли си приятел и ако да-на колко години?" и то ми отговаря "еми да,на 18" примерно....0.о...

Има винаги изключения от правилото - познавам едно момиче на 16 , ходещо с момче на 20 - да , но са ебати яката двойка , познавам ги и двамата лично и им се кефя , че са заедно вече над година.


Ох,изповядах се :>

aggro_89
02-26-2009, 15:27
жените от малки са к***и и си търсат некой по голям да ги чеше тва е отговора !!! :)

flix
02-26-2009, 15:58
о повярвай ми има много "идиоти" ,които се връзват с два пъти по-малки от тях,защото използват малките необразовани да ги праскат докато им писне и да ги оставят,а тя да се тръшка и реве защо спрял да я 'обича"


Добре,че беше туй мнение да ми напомни нещо.

Нека огледаме нещата от гледната точка на т.нар. големи мъже , навършили 18.

Не че нещо , ама не е ли меко казано "тъпо" някакви момчета , претендиращи , че са особено големи , да ходят с 14-годишни пикли?

Защо?

Ем , като не могат да заговорят момиче на тяхната възраст...к'во да правим...


Изчетох доста мнения в тази тема и от тях имаше голям процент,гласящ "защото тези момчета са по-разумни",не гледали кеч,не знам си какво 0.o

Като са по-разумни,що не си хванат някоя на техните години,а?Нали са по-разумни бе?

Не са,акълът им е на 15-годишен,затова си хващат "набори" , на по 14-15 ;)

-nothin...watchin the game,havin a Bud...
-true...true...

nicolepcd
02-26-2009, 16:30
А защо всички си мислите, че момичетата на по 14-15 търсят винаги по-големи заради "модата" и тия щуротии... Може би вярно са се влюбили, защо го изключвате като вариант? :-o

flix
02-26-2009, 16:31
Хубаво де , може.Дадох и пример.Ама то ебати влюбването бе,то масово :> Надявам се да се хване иронията :?

vesSynkaa
02-26-2009, 16:31
Много добре знам кви има ;) За разлика от теб не слагам всичко
живо под общ знаменател .. На момичетата на тази възраст
им харесват по-големи момчета и тва е...
Да имат шанс , но са малко тези , които се хващат с момчета на
тяхната възраст,защото батковците ни се виждат много
по-сладки,хубави и т.н .. Така че тези 14годишни имат шанс
с по-малки от тях .. Като гледам всяко момиче се придържа към
"Хвани си батко да ти е сладко" и то някои както казаха ,
защото си мислят , че тва е на мода / което е мн тъпо / , а други
защото просто така им харесва .. Тва е факт и не можеш да го
промениш ,както и ние разбира се.

flix
02-26-2009, 16:38
За съжаление ще се повторя - не слагам момичетата под общ знаменател :>

А за туй...тъпо...клише "Хвани си батко да ти е сладко" или каквото е...просто ще кажа едно - накажи глупака с мълчание...само че в този случай ще накажа глупостта с мълчание.

vesSynkaa
02-26-2009, 16:40
Четеш ли?Казах ти ,че за повечето е така..
Много се впрягаш,човече,успокой страстите ;)

flix
02-26-2009, 16:42
Аз съм спокоен :> Просто и аз съм бил...хайде да не казвам "жертва",че ще стане прекалено,и ми е шибано.Може да е минало всичко,но няма да съм вечно с приятелката си...Факт,че ми беше доста трудно да я намеря и се радвам,че все пак я открих...

Както и да е,отдалечих се от темата...

kitty9410
02-26-2009, 16:58
Защо,защото 18 годишния няма да седне да ти прави мизерии да опустошава и да троши реисове и т.н. за да се прави на важен и да си мисли че това е начина да впечатли едно момиче и няма да седне да гледа някакви анимационни филмчета и да ти дрънка някакви глупости на главата и 14 годишния няма да може да защити едно момиче ако примерно нещо стане много е просто момичетата се развиват по-бързо от момчетата за това така става.

kitty9410
02-26-2009, 17:10
А и ако има някои 14-15 или колкото и там да е да е свестен да може да се разчита на него защо пък не.Според мен за да тръгнеш с някой не трябва да гледаш годините а колко е зрял за възраста си.А и какво значи 14 годишна пикла???Айде моля ви се мерете си приказките тея които го казват сиг. не са били на толкова.Няма значение на колко години си а колко ти е развито сивото вещество за годините и на 30 да си ако си малумен такъв си оставаш!

111111111
02-26-2009, 17:24
Виждат зрелост, която липсва при по-младите
Ква ти зрялост ? На 18 и 19 тогава още повече им бушуват хормоните отколкото на 14-15...

flix
02-26-2009, 17:25
Извинявайте,умната(kitty9410),з що ли се обадих :> Особено след като "не мога да мисля със сивото си вещество , защото го нямам"...ще взема да си "гледам някоя анимацийка",щото току-що ми разби сърцето...

Молба от автора : някой може ли вече да затвори този чат? :>

galenata
02-26-2009, 17:25
Кое му е интересното?И аз съм на 15 и ходя с 20 годишен и ми е много по-хубаво,отколкото с някой пиклио на мойта възраст

Seducti0n
02-26-2009, 17:34
Заключвам темата по молба на автора и.
:)