PDA

View Full Version : Notepad



anitram
02-26-2009, 15:57
ХОРА ВСИЧКО СТАНА КОГАТО ВЛЯЗОХ В ЗАМУНДА И ПОТЪРСИХ ЕДИН ФИЛМ СЛЕД ТОВА НАЛИ ПОЧНА ДА СЕ ТЕГЛИ ФИЛМА И ОПИТАХ СЕ ДА ОТВОРЯ НЯКОЯ ПРОГРАМА (НЕПОМНЯ КОЯ) И НЕСТАВА ОТВАРЯ МИ Я С NOTEPAD И ТАКА С ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ЕДВАМ СИ ПУСКАМ СКАЙПА И МОЗИЛАТА (ДА НЕ ГОВОРИМ ЧЕ МОГА ЕДИНСТВЕНО ТИЯ ДА ПУСКАМ И МОГА ДА ГЛЕДАМ ФИЛМ И КАРТИНКИ ) И МОЛЯ ВИ ПОМОЩ!!! ПОМОГНЕТЕ НЕИСКАМ ДА СИ НОСЯ КОМПА ДА ГО ПРЕИНСТАЛИРАТ ИСКАМ САМА ДА СЕ ОПРАВЯ :cry: :cry: :smt089 :smt089 :cry: :cry:

shadow4e
Заглавията трябва да са описателни и не пиши с главни букви.

zero
02-26-2009, 16:02
:lol: :lol: :lol:
Има една опция
"Оупен уит" :D
Понякога е доста полезна ... :lol:
А винаги да ти се отваря файл с дадена
програма се ползва:
Десно копче на паткана/Пропъртайс (свойства)/Опън уит (отвори с)
И даваш чейндж, избираш си след което цъкаш ОК и се кефиш :lol:

anitram
02-27-2009, 04:19
:lol: :lol: :lol:
Има една опция
"Оупен уит" :D
Понякога е доста полезна ... :lol:
А винаги да ти се отваря файл с дадена
програма се ползва:
Десно копче на паткана/Пропъртайс (свойства)/Опън уит (отвори с)
И даваш чейндж, избираш си след което цъкаш ОК и се кефиш :lol:

пич ти не ме разбра отваря ми програмите с нотепад случайно на теб да ти отваря мови мейкъра с нетепад и мозилата и гум плеъра само за файловете има open with , type of file:aplication май така се пише как да го променя ??? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

beretta92sd
02-27-2009, 07:32
Как така ти отваря програмите с нотепад , като цъкнеш на някоя програма отваря ли я .
Или искаш да кажеш че всички икони са ти се променили в иконата на нотепад.

anitram
02-27-2009, 10:27
Как така ти отваря програмите с нотепад , като цъкнеш на някоя програма отваря ли я .
Или искаш да кажеш че всички икони са ти се променили в иконата на нотепад.

не ми е променило иконите а ми ги отваря с нотепад :cry: :cry: :cry:

colymoly
03-02-2009, 14:47
когато имам вирус пък ми отказва да ми отваря филми и всякакви браузъри :( и сега пак си имам вирус и не знам......

Samoten89
03-02-2009, 17:48
ХОРА ВСИЧКО СТАНА КОГАТО ВЛЯЗОХ В ЗАМУНДА И ПОТЪРСИХ ЕДИН ФИЛМ СЛЕД ТОВА НАЛИ ПОЧНА ДА СЕ ТЕГЛИ ФИЛМА И ОПИТАХ СЕ ДА ОТВОРЯ НЯКОЯ ПРОГРАМА (НЕПОМНЯ КОЯ) И НЕСТАВА ОТВАРЯ МИ Я С NOTEPAD И ТАКА С ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ЕДВАМ СИ ПУСКАМ СКАЙПА И МОЗИЛАТА (ДА НЕ ГОВОРИМ ЧЕ МОГА ЕДИНСТВЕНО ТИЯ ДА ПУСКАМ И МОГА ДА ГЛЕДАМ ФИЛМ И КАРТИНКИ ) И МОЛЯ ВИ ПОМОЩ!!! ПОМОГНЕТЕ НЕИСКАМ ДА СИ НОСЯ КОМПА ДА ГО ПРЕИНСТАЛИРАТ ИСКАМ САМА ДА СЕ ОПРАВЯ :cry: :cry: :smt089 :smt089 :cry: :cry:

shadow4e
Заглавията трябва да са описателни и не пиши с главни букви.Горкичкото system restore предлагам да използваш да върнеш системата в по-ранен етап ;). Също така форматите явно от вирус са сменени с нотепад да ги отваря. Десен бутон open with избираш програмата и always use the selected... подчертаваш и готово ;).

jambo_bs
03-02-2009, 20:21
Хмм ..... компютъра ти случайно да има нещо общо с TurboTax или дори да си влизал/а в сайта им ? Както и да е ако имаш нещо общо с него го махни.А за почистване от това ползвай Advanced Windows Care Personal ! :)

rosen9999
10-27-2013, 12:12
и при мен е така като искам да отворя някоя икона на десктопа ми отаря нотепад моля някой да ми каже как да го оправя благодаря предварително :)

Auriss
10-27-2013, 13:51
некрофил.

rosen99
10-27-2013, 17:50
как да оправя проблема с нотепад

OoVasKoO
10-27-2013, 18:55
как да оправя проблема с нотепад
росенчо, ето ти решението: цък цък цък (http://www.swfcabin.com/swf-files/1306266804.swf)

ако горният линк не те кефи, влез тука: http://bit.ly/1bt0Jh9

Rad0we
09-14-2014, 13:03
Как така ти отваря програмите с нотепад , като цъкнеш на някоя програма отваря ли я .
Или искаш да кажеш че всички икони са ти се променили в иконата на нотепад.

Намен почти всички икони са се променили на иконата Нотепад и когато кликна да отвора програмата я отваря с нотепад моля ви помогнете :(