PDA

View Full Version : 10 кг до края на април без гладуване



t1n4e7o
02-26-2009, 16:19
Трябва ми някакъв съвет как да отслабна 10 кг до края на април без да гладувам много много... Ходя на фитнес през ден, но не искам да оставам гладна понеже миналия месец така ядох по малко и ми дойде цикъла 2 пъти за един месец и имах болнав вид... бях една такава бледа.. Ако може съветче или някоя лесна диетка, но за 27ми април трябва да се пооправя малко :)

SoFarSoG00d
02-26-2009, 16:34
Мисията невъзможна,това са 60 дни,ако не се ограничаваш и непогладуваш малко,просто няма начин,все пак спортът е за стягане ои мускулна маса,не за отслабване.

Dollystar
02-26-2009, 16:42
Ами да ти кажа мисля. че с достатъчно желание а ти явно имаш, ще стане.
Тичаш секи ден, ограничаваш боклуците, пиеш мляко, ядеш сирене и мляко, но няма гаранция че е истинско така че тва не е толко важно. Яж плодове, прави гимнастика. Погладувай малко, но само ако имаш добра нагласа че е за твое добро и че няма да е края на света, че няма да ядеш един ден. Нагласата е много важна и мисля че така отслабването е гарантирано.
Прави упражнения, препоръчвам ти каране на колело (ако не истинско то лягаш и дигаш краката) с коремни преди всичко се постига, лягаш настрани и с едната ръка си облягаш главата а другата слагаш на пода, тялото е право и повдигаш до 90 градуса единия крак (повтаряш 50 пъти) и има голям ефект ако го правиш редовно! :-)

Но пак ще ти кажа, че нагласата е най-важна 8)

Аз от утре почвам така.

mynichka
02-26-2009, 16:51
Гладуване не! Но леко ограничаване в храната трябва да има :) не е чак толкова трудно.. можеш да похапваш от всичко, но не е нужно примерно едни солети да ги изяждаш наведнъж..можеш да си оставиш за по- късно когато отново нещо ти се яде :) Не трябва да се тъпчеш и вечер да не се яде след 6<-- това е наистина важно :) малко повече плодове вместо вафли и чипсове и упражнения :) Успех

otkachalchica
02-26-2009, 16:51
Мисията невъзможна,това са 60 дни,ако не се ограничаваш и непогладуваш малко,просто няма начин,все пак спортът е за стягане ои мускулна маса,не за отслабване.


ОФфф за стегнеш тая мускулна маса се отделя енергия а мазнините се топят с ИЗРАЗХОДВАНЕ НА ЕНЕРГИЯ!

Dollystar
02-26-2009, 16:57
Мисията невъзможна,това са 60 дни,ако не се ограничаваш и непогладуваш малко,просто няма начин,все пак спортът е за стягане ои мускулна маса,не за отслабване.


ОФфф за стегнеш тая мускулна маса се отделя енергия а мазнините се топят с ИЗРАЗХОДВАНЕ НА ЕНЕРГИЯ!


Napylno sym syglasna :-D

bloodyF
02-26-2009, 18:00
зависи колко имаш да сваляш ;)

иначе може да пробваш диетата на дюкан.Майка за 2 месеца свали 9 кг ;)

SoFarSoG00d
02-26-2009, 18:02
Мисията невъзможна,това са 60 дни,ако не се ограничаваш и непогладуваш малко,просто няма начин,все пак спортът е за стягане ои мускулна маса,не за отслабване.


ОФфф за стегнеш тая мускулна маса се отделя енергия а мазнините се топят с ИЗРАЗХОДВАНЕ НА ЕНЕРГИЯ!
Така е,но трябва правилен подход,ако има и малко гладуване и ограничение от някои храни ефектът ще е доста голям,аз лично съм за отслбване чрез спорт и минимално гладуване,но всеки има различен метаболизъм,аз позната,която от спорт заякна още повече и така желаните финни крайници..........................

tedi_hi91
02-26-2009, 18:47
Знам, че звучи ного гадно обаче : "Глад му е майката!" Друг начин да отслабнеш... Аз за 1 месец съм сваляла 8 килограма значи и ти ще успееш да свалиш 10. Само трябва да спреш ладкото, хляба и тестените изделия изобщо

KadifWerewolf
02-26-2009, 19:14
Glad mu e maikata? Ot toq fon-dio-ten ste izprosteli qko :razz: :razz:

SoFarSoG00d
02-26-2009, 19:15
Знам, че звучи ного гадно обаче : "Глад му е майката!" Друг начин да отслабнеш... Аз за 1 месец съм сваляла 8 килограма значи и ти ще успееш да свалиш 10. Само трябва да спреш ладкото, хляба и тестените изделия изобщо

t1n4e7o
02-26-2009, 19:24
а какво да закусвам? идеи? :-D :-) :oops:

SoFarSoG00d
02-26-2009, 19:32
а какво да закусвам? идеи? :-D :-) :oops:
Здравословна закуска:чай с мед,варено яйце,активиа
10:00 часа:плодове,чай с мед
13:00обяд:пилешло варено месо или риба/картофено пюре и плодове
15:00-плодове и чай с мед
18;00 вечеря:салата-каквато и да е и варено месо
Спазвай тази диета и спорт,гарантирам ти че 10-те кг минус ги имаш за два месеца.

NaughtyOne
02-26-2009, 19:33
а какво да закусвам? идеи? :-D :-) :oops:

Аз бих ти предложила ябълка или някой друг плод а може и кофичка кисело мляко.Тези неща според мен не се пълнее от тях,защото през деня от вървене примерно до училище или каквито и да е разходки лесно се изгарят :)

hooliganka89
02-26-2009, 21:48
То е повече от ясно,че трябва да се ограничаваш,все пак говориш за 10кг.имаш ли представа как се сваля толкова натрупана маса?И то без гладуване?Аз ще ти кажа-НИКАК!
На мен рекордът ми е 7кг.за 2 седмици,но такова рязко сваляне на кг.посмъртно не може да се задържи.
Освен,ако не искаш да ставаш анорексичка.

Lolitta
02-26-2009, 21:56
Мисията невъзможна,това са 60 дни,ако не се ограничаваш и непогладуваш малко,просто няма начин,все пак спортът е за стягане ои мускулна маса,не за отслабване.
И аз така мисля...
А и за такъв период от време ако свалиш 10кг обезателно ще ти се отрази на цикъла...
Избери си някакъв режим и се придържай към него, вземи си и някакви добавки ;)

t1n4e7o
02-27-2009, 03:25
Абе аз реших да спазвам на Пиер Дюкан диетата и да си ходя на фитнес и квото такова :) Няма да се мъча тука като грешен дявол :-D А и видях че там може да се ядат доста нещица и когато си поискаш :)

Wrathchild
02-27-2009, 04:39
Колко пъти трябва да ви се повтори, че повече от 3 кг месечно не е хубаво?

bloodyF
02-27-2009, 10:37
Абе аз реших да спазвам на Пиер Дюкан диетата и да си ходя на фитнес и квото такова :) Няма да се мъча тука като грешен дявол :-D А и видях че там може да се ядат доста нещица и когато си поискаш :)



вземи си зелената книга на Дюкан .Ще ти помогне. ;)

SoFarSoG00d
02-27-2009, 11:06
Има различни диети,но нито една от тях не е универсална,всеки има различен организъм и метаболизъм,доказано е ,че различните хора,пълнеят от различни неща,а някои въобще не пълнеят,това е тяхната ДНК структура.
Няма смисъл човек да се залъгва,че може да отслабне завинаги,да запази теглото си....и ще изглежда като Барби.
Понякога самата структура и костна система на човек е такава,че не позволява отслабване,а напротив предразполага го към трупане на мазнини на определени места.
Искам да дам за пример една моя близка позната,като момиче до 5-6 клас беше доста слаба,да речем колкото мен,но след това започна рязко да пълнее,в началото не гладуваше,след това се подложи на дяволски диети,не слагаше и хапка преди бала-но какво стана,тя не отслабна и грам,независимо от факта,че гладуваше и беше си поставила за цел да отслабне.Да не забравяме,че и психиката е водещ фактор в отслабването и напълняването,някои хора пълнеят от нерви,заради нарушен метаболизъм,други се тъпчат с всевъзможни глупости,а трети имат проблем в изразходването на калориите.
Има и друг тип хора,които отчаяно искат да напълнеят,не искам да звучи тривиално,но също така имам позната(моя състудентка),която е отвратително слаба,тя не може да напълнее и грам,ходила е при различни диетолози,яде всичко,което види-но това е тя е адски слаба.
Има и хора-като мен ,които нито пълнеят,нито слабеят,а запазват килограмите си напред в годините,без да променят тялото си,аз например спортуват от ранна детска възраст,адски активна съм,имам мускулна маса,добре оформено тяло и не съм ставала повече от 49кг,сега съм 46-47.При всеки човек е различно,просто отслабването е временно решение на проблема,а не решение за цял живот.
Всеки трябва да изгради подходящ начин на живот,който е удобен и приятен за него самия,а не да се подлага на нечовешки диети няколко пъти в годината,а през останалото време да се храни безразборно и с всякакви вредни храни.
Начинът на вивот,консумираната храна,спортът,режима на хранене,спане,работа-всичко това влияе на нашите килограми,но първостепенен фактор са нашите гени,които не могат да бъдат променени и с най-съвършенната диета.

t1n4e7o
02-27-2009, 14:53
Абе аз реших да спазвам на Пиер Дюкан диетата и да си ходя на фитнес и квото такова :) Няма да се мъча тука като грешен дявол :-D А и видях че там може да се ядат доста нещица и когато си поискаш :)



вземи си зелената книга на Дюкан .Ще ти помогне. ;)


Oх май се отказах и от нея, защото две съученички са я правили и на 3тата седмица са започнали да треперят и разни такива ненормални работи от недостиг на необходими вещества, и скед това е имало йо-йо ефект и незнам вече... :? :( :(

zvezdichkaaa
02-27-2009, 15:35
Абе аз реших да спазвам на Пиер Дюкан диетата и да си ходя на фитнес и квото такова :) Няма да се мъча тука като грешен дявол :-D А и видях че там може да се ядат доста нещица и когато си поискаш :)



вземи си зелената книга на Дюкан .Ще ти помогне. ;)


Oх май се отказах и от нея, защото две съученички са я правили и на 3тата седмица са започнали да треперят и разни такива ненормални работи от недостиг на необходими вещества, и скед това е имало йо-йо ефект и незнам вече... :? :( :(



Еми,защото са се натъпкали много ясно,че са си върнали кг-мите!

Jesus
02-27-2009, 15:37
Аз посредством постене и по-малко хранене за 5 дена свалих 3 кг :)

SoFarSoG00d
02-27-2009, 16:01
Аз посредством постене и по-малко хранене за 5 дена свалих 3 кг :)
каква е диетата :) има ли Сникърс :-P :-P

colymoly
02-27-2009, 17:12
а какво да закусвам? идеи? :-D :-) :oops:

Аз бих ти предложила ябълка или някой друг плод а може и кофичка кисело мляко.Тези неща според мен не се пълнее от тях,защото през деня от вървене примерно до училище или каквито и да е разходки лесно се изгарят :)
да ама ще ти трябва обезмаслено мляко 2 % иначе и две лъжици да изядеш ще ти се бъркат

rusova
02-27-2009, 17:57
pii voda postoqnno , po vreme na vsqko qdene zaduljitelno mngo te4nostiii i nai dobre vodaaa ako go napravi6 tova vqrvai mi 4e 6te ima efekt .

Jesus
02-27-2009, 18:51
Постене значи само растителни продукти :) без никакъв холестерол първите 2 дена по 1 време ми стана лошо от глад щото не свикнал, но иначе е добре. Никаква особена диета, закуска макарони, зелена салата и плод, за обяд 4-5 плода и за вечеря картофки и пак зелена салата и полд

t1n4e7o
02-28-2009, 14:13
Постене значи само растителни продукти :) без никакъв холестерол първите 2 дена по 1 време ми стана лошо от глад щото не свикнал, но иначе е добре. Никаква особена диета, закуска макарони, зелена салата и плод, за обяд 4-5 плода и за вечеря картофки и пак зелена салата и полд

и така колко свали..Малко ми е чудно с тези картофки? :D пържени ли бяха

Jesus
02-28-2009, 14:29
На тиган със зехтин :) 1та вечер ядох и варени и печени пак неса лоши, но аз ограничих подправките и количеството храна :) Преди ядях като за последно, сега значително по-малко може би 1/4 от предишното :)

SoFarSoG00d
02-28-2009, 14:38
На тиган със зехтин :) 1та вечер ядох и варени и печени пак неса лоши, но аз ограничих подправките и количеството храна :) Преди ядях като за последно, сега значително по-малко може би 1/4 от предишното :)
Спортуваш ли?

Jesus
02-28-2009, 14:58
Ходя по 20-30 мин на ден :(

Dollystar
02-28-2009, 18:29
Ходя по 20-30 мин на ден :(

ДО училище 10м. На голямото 5м. След училище до вас 10м. И от вас до магазина 5м. :D :D :D Сички вървим по толко :-o :-o

t1n4e7o
02-28-2009, 19:23
Абе аз вече се реших... Утре фитнес- инструкторката ще ми направи режим и така :)