PDA

View Full Version : Шоколадова маска за лице и други нестандартни маски



chuppiz
02-26-2009, 17:01
Някой опитвал ли е шоколадова маска за лице..знаете ли за други изпитани маски за лице каквито и да били които наистина дават резултати и вие лично сте ги изпитвали и сте си ги правили ?

UnaBletoLoVeU
02-26-2009, 18:08
Що за глупост е това...тоест знам какво представлява маската, но не зная чии болен мозък я е измислил или по-точно кой идиот предлага такива неща или ги ползва в България, където в детските домове има толкова деца, които ядат по едно блокче шоколад само на Коледа. Не ви ли е жал...сериозно...?

Liar
02-26-2009, 18:09
Как ще хабите шоколада,бе?Изяжте го по-добре...И без това в този,които ядем няма нищо полезно,но поне е вкусен.А и дори терапиите и останалите глупости с шоколад,които предлагат салоните да е с някакъв натурален или не знам си такъв,това пак са чисти лиготии и пилеене на материал...Никъде до сега не съм намирала информация за това какво толкова съдържа шоколада,за да влияе добре на косата,но със сигурност има по-добри заместители като маски и други домашни хидратиращи продукти като зехтин,например.Не вярвам шоколада да може да възстанови една коса по-добре от някоя маска...

Boot
02-26-2009, 19:30
^ С шоколад се правят маски за кожа, не коса.

Не съм пробвала, нямам впечатления :)

cherrypezz
02-26-2009, 19:37
Мама си прави маска с мед и кожата й става наистина много хубава....и не се хаби много мед (1 лъжичка).

Liar
02-27-2009, 15:42
^ С шоколад се правят маски за кожа, не коса.

Не съм пробвала, нямам впечатления :)
В нета съм чела маски за коса с шоколад +банан и още нещо...

mArMaLaDkA
02-27-2009, 16:55
В нета съм чела маски за коса с шоколад +банан и още нещо...
Такам.Да разясня за невежите:мажеш косата с течен шоколад или с шоколад,разтопен на котлона,после слагаш парченцата банан,украсяваш със сметана,завиваш и бон апети! :grin:

Какви са тея глупости??Маска с шоколад...най-много да получиш обрив,отколкото гладка кожа(или каквото е там,че хич не ми е ясно шоколада с какво помага за кожата;за косата още повече се чудя..сигурно за промяна на цвета :-o ) . UnableToLoveU е права.Толкова деца има,които жадуват да опитат блокче шоколад поне веднъж на месец,а някой си прави разни изгъзици,защото се чуди какво още да си намаца на лицето. :?