PDA

View Full Version : Шампоан или балсам оцветител !



Dollystar
02-26-2009, 17:35
Знам. че сигурно темата я има много пъти, но има подновени продукти и т.н. и със сигурност ще има нещо ново а и тази тема винаги е интересна и много се говори за това.
В никакъв случай няма да си боядисвам косата не ми дават, имам тъмно руса коса искам да я изсветля, но си нямам идея как моля ви помагайте. Изчетох доста форуми само че сички казват боядисвай боядисвай, а на мене това не ми е алтернатива :-x плс помогнете отчаяна съм. 7ми клас съм майка ми казва, че може кичури (ааз това искам) чак в 10ти клас и то евентуално :oops:

Който даде отговор да нека каже какво му е впечатлението, а може и нещо др де да занм :-) И мерси предварително 8)

SoFarSoG00d
02-26-2009, 19:20
Аз използвам шампоан оцветител на Палет,косата ми е кестенява,не може да получа определен цвят а някакъв нюанс и блясък,не съм се боядисвала досега,нито каносвала,не смятам да го правя,просто подсилвам блясъка и цвета на косата с Шампоан оцветител,доста рядко....

SoFarSoG00d
02-26-2009, 19:20
Аз използвам шампоан оцветител на Палет,косата ми е кестенява,не може да получа определен цвят а някакъв нюанс и блясък,не съм се боядисвала досега,нито каносвала,не смятам да не го правя,просто подсилвам блясъка и цвета на косата с Шампоан оцветител,доста рядко....

111111111
02-27-2009, 08:42
И аз съм използвала този на Палете... не ми свърши много работа.

SoFarSoG00d
02-27-2009, 08:57
И аз съм използвала този на Палете... не ми свърши много работа.
Ами,ако косата ти е тъмна,няма как да свърши,имам познати с руси коси,при тях има ефект,но при кестенявата коса-само лек нюанс,при тъмно кестенявата и черната-няма абсолютно никакъв ефект.
Но пък не искам да боядисвам косата си,защото цветът не е по важен от здравината и.