PDA

View Full Version : Поредната тъпа случка.....



babyvy
02-26-2009, 19:01
Значи много се чудех дали да пиша тука, защото знам, че ще има доста негативни коментари...ноо реших да напиша..

Значи отдавна на един РД се запознах с едно момче и ми допадна, но пък мн малко си говорехме, защото аз трябваше да си тръгна рано... След около 1 семица му взех скайпа (от момичето , на което бяхме на РД) ама той не ми писа...

И така мина доста време и привличането ми отмина,ама наскоро това момиче (от РД-то) си правеше нещо като купонче и аз си помислих, че той ще е там и така се сетих за него,и в училище постоянно говорех за това, че ще го видя и тн ....Е да ама не беше там..Е се тая...След тва една фр ми каза,ако искам да и дам скайпа му да му пише пък после да ме добави в общ чат ии така...На мен вече ми беше все 1, защото както казах привличането към него ми отмина отдавна.. И както и да е те си писаха известно време преди да ме добави в общ...И така запознахме се щото той явно не ме помнеше :D Ам проблема е, че тя въобще не ме оставя да си пиша с него на саме винаги иска да я добавя или пък винаги тя прави общ...Е добре де тва май не е точно проблема...а това, че той май я харесва...веднъж, тя като напусна чата и той започна да пише неща от рода на.."ее защо трябва да ставаааа от компаа мн гадноооооо " и т.н и аз го питах дали я харесва и той започна да ми обяснява , че и ако тя го харесва незнам си квоо...А аз си мисля че отново имам някво привличане към него или чувства.....А тя не го харесва защото е лудо влюбена в едно др момче...Та ако може някъв съвет..........

Та така...Мерси на тези които прочетаха ии ПЛССС без гадни коментари!на който не му харесва да не пише.... :)

Balmy_I
02-26-2009, 19:07
ми продължавайте да си пишете,след това излезте..от там нататък съдба и любов(като заглавие на сапункен сериал прозвуча...:Д)...но щом не си сигурна първо в твоите чувства,помисли и тогава решавай какво ще правиш :) 8)
...да бе вярно не се зачетох и за другото момиче е ако той харесва нея,май няма смислъл,ама и ти незнаеш в какви отношения са,така че пиши си с тях и такти1но ако можеш ги поразпитай и така... :)

myNameIsImmortal
02-26-2009, 19:07
Еми от това което той прави, трябва да ти е предостатъчно ясно.. просто като гледам каква е ситуацията, просто няма смисъл да се затормозяваш, ами да си намериш друго момче в което да се влюбиш и да го забравиш този :)

hallo
02-26-2009, 19:34
Продължавай да го бройкаш, може и да ти се отвори парашутът - поне при следващата "случайна" среща да не се налага да се запознавате отново. :?

Jumbie483
02-26-2009, 20:32
интернет глупости :D
от един град ли сте ?
покани го да излезете....

ziko
02-26-2009, 21:45
От написанито ми става ясно че отдавна чакаш да се появи това чувство(привличането) и като се появи се хващаш като удавник за сламка.
нека ти дам съвет:
Ти си момиче...което е голям бонус понеже НЕ ти трябва да "гониш" ако ме разбираш...не се занимавай с това момче ...ако той иска нещо от теб ....той ще ти пише,той ще те търси ...а не обратното.
Съвет номер две:
Ако искаш от едно момче нещо.. дай му малко(като усмивка,страстен поглед,даже едно невинно опипване по дупето, все едно няма място и искаш да минеш и др. който ти най-добре трябва да знаеш)..след това ще видиш ефекта.Я си предсвави че това го приложеш на 10 момчета...и 5 са те хареасали......след това можеш да си ги контролираш както си искаш :)..и от тях 5 си избираш този който най-много те кефи и готово....а другите ...не ги забравяй...че може дане тръгне с избраното момче :)и пак да си избираш.

alex4ii
02-27-2009, 10:38
еми примиряваш се ... не може да го накараш да те хареса ... и все пак не си сигурна, че не си пада по теб ;)

plmn
02-27-2009, 10:51
Забранена любов 4-ти сезон, 14 епизод :D

myNameIsImmortal
02-27-2009, 14:35
Забранена любов 4-ти сезон, 14 епизод :D
Невъзможна Любов.. 7ми сезон, 147ми епизод :!:






P.P. Така подхожда повече 8-)

revennge
02-27-2009, 14:46
звучи банално и изтъркано, но от личен опит ти казвам.. НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА :-) дръж се мило и се опитай да го разбереш, а пък после както аз казвам ...от сватовница на любовница :-D

valdesbg
02-28-2009, 05:07
Та ако може някъв съвет..........

Та така...Мерси на тези които прочетаха ии ПЛССС без гадни коментари!на който не му харесва да не пише.... :)

Съвет за какво? Аз не разбрах ти имаш или нямаш привличане? Колко е силно това привличане и какво искаш от този човек? И какво общо има тази твоя приятелка? Хайде бъди по конкретна и ще ти отговоря:)

111111111
02-28-2009, 09:03
Tя е искала уж да ти помогне,за да се уреди с него.А това е адски тъпо...

MeGGiTy
02-28-2009, 20:16
Мии тя ситуацията е доста объркана, зарежи го и не се занимавай с глупости, явно човека не заслужава да си отнемаш от времето за него. :)