PDA

View Full Version : програма за влизане в PC



SHEMKOV
02-26-2009, 20:39
Здравейте тъй като ми се налага да влизам от лаптопа в настолния ми компютър ми трябва програма с която да го правя !
Трябва ми защото когато не съм си удома и имаме проблем с другото ми PC да влизам и да го поправям ако се наложи!
Та пробвах с VNC servar но нищо не се получи ако някой е работил с такава програма нека сподели опит
направих висчко както е написано тук !!
http://forums.softvisia.com/index.php?showtopic=3325&st=0&p=23194&

но без резултат

ако пък незнаете как се работи с тази програма споделете за някоя друга само искам да има такива функции, че да влизам в компа и да се ровя в него !!!

XceSS
02-26-2009, 20:43
С Remote desktop няма ли да стане ?

Heavy_Metal_winner
02-26-2009, 20:51
Аз ти препоръчвам програмата TeamViewer само че я дръж винаги включена на настолния си компютър, защото се променя един код там мисля че имаше начин да се запази кода и паролата, но не си спомням как беше. Та С тази програма си все едно на другото PC. Виждаш десктопа перфектно!!

XceSS
02-26-2009, 22:28
Аз ти препоръчвам програмата TeamViewer само че я дръж винаги включена на настолния си компютър, защото се променя един код там мисля че имаше начин да се запази кода и паролата, но не си спомням как беше. Та С тази програма си все едно на другото PC. Виждаш десктопа перфектно!!

Най-добрата е тя, но тва е ташака, че кодове глупости

SHEMKOV
02-27-2009, 20:43
пичове инсталнах VNC servar самоче някаква по стара версия но стана :grin:
мерси, че ми отговорихте :)

jambo_bs
02-27-2009, 20:49
пичове инсталнах VNC servar самоче някаква по стара версия но стана :grin:
мерси, че ми отговорихте :)

VNC имат прекалено слаба връзка между компютрите и понякога неусъществима.Слушай какво ти говорят другите за TeamViewer .