PDA

View Full Version : За Далацин Т и стика на Нивеа Bye Bye Spot



vaLq_14
02-27-2009, 04:03
Колко от вас са ползвали Далацин Т, колко време и какъв е бил ефектът?
Аз си го купих и се чудя дали изобщо да го позлвам, защото толкова неща опитах но няма ефект. :neutral: Но при мисълта, че вече не излизам от нас заради тея пъпки.... и белезите от тях какъв избор имам :cry:
Моля тези, които са го позлвали да кажат мнението си.

И другото, за което искам да попитам е тоя стик на Нивеа Bye Bye Spot какво точно представлява? По колко пъти се слага и дали дава някакъв ефект? На каква цена е и дали мога да го взема от козметичен магазин? :(

111111111
02-27-2009, 08:38
За това на Нивеа не знам, но тампоните на Гарниер на мен ми помогнаха до някаде,защото и моята кожа е проблемна.Пробвай ги и дано има ефект :)

uSmivKaLovE
02-27-2009, 18:38
Това Bye Bye Spot съм му гледала рекламата и май ще си го взема... А пък за Далацин нищо не мога да ти кажа :)

t1n4e7o
02-27-2009, 18:45
Ми значи аз съм ползвала Далацин Т и ефекта е много добър... Незнам колко време трябва да го ползваш, за да ти се изчисти всичко... Аз цялата тубичка свърших, изчистиха се и после пак имах много мъничко, но после си се махнаха от самосебе си.. Но общо взето няма да съжаляваш! Страхотен е ефекта :)

Giva
02-27-2009, 18:49
Аз съм чувала че Далацин е много добър,но не съм го ползвала и немога да гарантирам,пък и различните продукти действат различно на всяка кожа.Щом си го купила използвай го.

uSmivKaLovE
02-27-2009, 18:52
Ми значи аз съм ползвала Далацин Т и ефекта е много добър... Незнам колко време трябва да го ползваш, за да ти се изчисти всичко... Аз цялата тубичка свърших, изчистиха се и после пак имах много мъничко, но после си се махнаха от самосебе си.. Но общо взето няма да съжаляваш! Страхотен е ефекта :)Заинтригувах се :D Помага ли при черни точки и комедони? Какво точно представлява и дали наистина помага? :( Аз толкова неща пробвах, че вече не знам какво да пробвам. Скептично съм настроена... Но пък често се случва да се депресирам заради тея пъпки и черни точки :( Има периоди, в които не мязам на нищо като сега

kalpazanka
02-28-2009, 05:22
Далацинът не ми помогна изобщо.

t1n4e7o
02-28-2009, 05:44
Ми значи аз съм ползвала Далацин Т и ефекта е много добър... Незнам колко време трябва да го ползваш, за да ти се изчисти всичко... Аз цялата тубичка свърших, изчистиха се и после пак имах много мъничко, но после си се махнаха от самосебе си.. Но общо взето няма да съжаляваш! Страхотен е ефекта :)Заинтригувах се :D Помага ли при черни точки и комедони? Какво точно представлява и дали наистина помага? :( Аз толкова неща пробвах, че вече не знам какво да пробвам. Скептично съм настроена... Но пък често се случва да се депресирам заради тея пъпки и черни точки :( Има периоди, в които не мязам на нищо като сега

на мен ми помогна със всичко. Пробвай- нищо не губиш.. на ден по 2 пъти :P

uSmivKaLovE
02-28-2009, 06:16
Далацинът не ми помогна изобщо.Първото гадно мнение :D Ами сега? Да си го взема ли :)

t1n4e7o
02-28-2009, 06:35
Далацинът не ми помогна изобщо.Първото гадно мнение :D Ами сега? Да си го взема ли :)

Пак ти казвам- ПРОБВАЙ! Нищо негубиш !

uSmivKaLovE
02-28-2009, 06:48
Далацинът не ми помогна изобщо.Първото гадно мнение :D Ами сега? Да си го взема ли :)

Пак ти казвам- ПРОБВАЙ! Нищо негубиш !2 пъти на ден ? :( Ами при теб доло горе кога дойде ефект?

t1n4e7o
02-28-2009, 14:11
Еми да ти кажа..не помня.. Бях в 7ми клас и госпожата ми по биология ме викна и ми каза нали, че нейната дъщеря и тя имала проблем с лицето и си взела далацин. Отидох до аптеката и тая аптекарка ми каза да си го почиствам сутрин и вечер и след това чрез потупвания да го нанасям на челото, бузите и там където има пъпки.. Около 2 седмици някъде минаха и имаше ефект,но нали трябва да си го ползваш редовно за ефект.. Ако лицето ти е проблемно, каквото и да ползваш, като спреш, и пак ти излизат, макар и по- малко..С Lepten е същата работа:)

Biskfitka
02-28-2009, 18:19
Тва на Нивеа за мен е глупост....аз си го купих отдавна,Имах 1-2 пъпки и им слагах от него ..и около тях ми излязоха още пъпки :x

ThePainIsReaL
02-28-2009, 18:21
Аз имах Далацин Т. Нямаше никаква полза от него. По-добре без него, пари на вятъра.

kat4enceto
02-28-2009, 18:53
A kakvo to4no predstavlqva delacin-a ? sry kirilicata mi se bugna