PDA

View Full Version : Ежедневни Прически ..



desencetyy
02-27-2009, 08:56
Имам малко проблеми с прическите :( от лятото ходя с 3 прически и вече ми омръзнаха :( ... моля ви дайте предложения за по-различни прически,които да могат да се правят в домашни условия .

Ще съм ви много благодарна :)

CherryKisS
02-27-2009, 10:56
Ами ако си със дълга коса може да си я правиш по много начини. Фибички, плитка, опашка, кок. Интересно става дори с някоя хубава лента . Иначе можеш и да си я намачкаш с пяна. Експериментирай, може да се получи нещо интересно. ;)

SoFarSoG00d
02-27-2009, 11:46
Аз пък нямам време за прически и не ме интересува особено,имам доста дълга и чуплива коса,достатъчно ми е малко пяна за да я оформя,а другото е дело на климатичните условия :)
Иначе най-много да си изправя косата,ако съм в настроение и имам свободно време или ,ако ми е горещо да я вържа на опашка....

CtrlAltDel
02-27-2009, 12:48
Къпеш се, лягаш си с мократа коса, въртиш се насън и всяка сутрин ще имаш невероятна, уникална и неповторима прическа. И е адски издържлива - колкото и да я мокриш и решеш, основната идея не се променя :D .

Yancheto
02-27-2009, 13:55
^ За съжаление това е абсолютната истина!Иначе,кажи каква е косата ти или по-добре пусни снимка.

desencetyy
02-27-2009, 13:58
емм .. Моята коса е със средна дължина и прическите,които и правя са : изправяне,правене на вафлички с преса,мачкане с пяна и кок с 2 плитки отпред. Затова искам нещо по-различно,че тези вече ми стават досадни .. :wink:

desencetyy
02-27-2009, 14:06
емм .. ето това е мой профил --> www.impulse.bg/bebchencety <-- вижте ми косата има някои от прическите,които споменах :-P

Sanguis
02-27-2009, 14:46
Къпеш се, лягаш си с мократа коса, въртиш се насън и всяка сутрин ще имаш невероятна, уникална и неповторима прическа. И е адски издържлива - колкото и да я мокриш и решеш, основната идея не се променя :D .

Хаха и аз така си "правя" "прическите"-винаги се получава нещо различно :D

TheSadGirl
02-27-2009, 14:55
Къпеш се, лягаш си с мократа коса, въртиш се насън и всяка сутрин ще имаш невероятна, уникална и неповторима прическа. И е адски издържлива - колкото и да я мокриш и решеш, основната идея не се променя :D .


Абсолютно вярно. Вчера като си видях бретона и щях да се гръмна :razz: :razz: :razz: Не че това ми попречи да ида на даскало и да с е мотам по центъра после ама все пак беше УаааУ 8-)

Jesus
02-27-2009, 15:01
№0 и като ти расте ще се променя от самосебе си :)

mysterious93
02-27-2009, 15:13
Къпеш се, лягаш си с мократа коса, въртиш се насън и всяка сутрин ще имаш невероятна, уникална и неповторима прическа. И е адски издържлива - колкото и да я мокриш и решеш, основната идея не се променя :D .

:lol: :lol: :lol: :lol: