PDA

View Full Version : Черни точки + оцет.. хм



ElisaDay
02-27-2009, 09:19
Здравейте.Вижте на какво попаднах току-що в нета : http://www.aroma-bg.com/beauty/index.php?cat=1&cat_id=5&mat_id=3&com_id=342&lg=bg

Според вас дали е вярно? Да не си съсипя нещо носа ако го пробвам :D

Jamalska
02-27-2009, 09:22
Как така се обезцветяват..или се почистват,или не?!

ElisaDay
02-27-2009, 09:24
Ами не знам и аз :D Явно е няква шарлатанска работа..

SoFarSoG00d
02-27-2009, 10:33
Няма нищо да ти стане от оцета,но не знам дали ще помогне за черните точки,защо пък не,все пак едно време са чистили с парцал и оцет и то мазни и замърсени повърхности,пък един нос ли няма да прочистиии :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ira90
02-27-2009, 13:16
Хммм ..... незнам ... не ми звучи много надежно :-| :-| :?: :smt017 :smt017 Някой ако е пробвал, нека каже дали има резултат :-D :-)

Mihailova
02-27-2009, 13:36
Вместо да пробвате какви ли не щуротии , просто отидете на козметик да Ви почистят лицата.

SoFarSoG00d
02-27-2009, 13:40
Има още по-добър начин:лепенки срещу комедони,които действат във всички зони на лицето.

Swinkenhoffer
02-27-2009, 13:52
^ Имаш предвид тези на Nivea ли?
Не са лоши, ако преди това си направиш хубава парна баня, за да има максимален ефект.
Черните точки трябва да се махат изцяло, което става или с лентички, или при козметик. Оцетът, содата с кисело мляко, както и някви козметики, почистват само горния слой на кожата, но не и в дълбочина.

Инак не мога да да си представя как обезветява тва нещо.. :D

SoFarSoG00d
02-27-2009, 13:54
Аз ползвам на Skin Benefits London,много съм доволна,маха абсолютно всичко.
http://www.comparestoreprices.co.uk/images/pu/purederm-deep-cleansing-nose-strips.jpg

uSmivKaLovE
02-27-2009, 14:05
Има още по-добър начин:лепенки срещу комедони,които действат във всички зони на лицето. :shock: За пътви път ги чувам тея нещица :D Я малко повечко инфо? На каква цена са, от къде, български ли са.. какви са? :-D

SoFarSoG00d
02-27-2009, 14:08
Ами мисля,4е в България има на различни фирми,най-разпросранени са тези на Нивеа,според мен помагат,действат на един и същи принцип,измиваш добре лицето,навлажняваш зоната,където ще поставиш лепенката-има такива за нос,чело,брадичка,залепяш лепенката и я държиш 15 минутки,след това отлепяш бавно и всички черни точки се махат,вече зависи и от количеството им,задължително кожата трябва да е добре почистена и да не е мазна,за да може лепенката да се захване
Мисля,че цената е 9лв на кутия,ама има и на бройка,май бяха около 1.50 бройката,трябва да провериш в козметичен магазин.

SoFarSoG00d
02-27-2009, 14:13
Попаднах и на това интересно клипче,мисля да пробват този метод:
Отпушваш порите на парна баня
След това намазваш лицето с белтък от лице,слагаш кърпичка отгоре,чакаш да изсъхне и дърпаш,мисля,че ще има същия ефект като при елепнките,само че не бих пробвала на цялото лице,а само на носа и брадичката.
http://www.youtube.com/watch?v=aR0ifu6Wpmw

uSmivKaLovE
02-27-2009, 14:24
Ами мисля,4е в България има на различни фирми,най-разпросранени са тези на Нивеа,според мен помагат,действат на един и същи принцип,измиваш добре лицето,навлажняваш зоната,където ще поставиш лепенката-има такива за нос,чело,брадичка,залепяш лепенката и я държиш 15 минутки,след това отлепяш бавно и всички черни точки се махат,вече зависи и от количеството им,задължително кожата трябва да е добре почистена и да не е мазна,за да може лепенката да се захване
Мисля,че цената е 9лв на кутия,ама има и на бройка,май бяха около 1.50 бройката,трябва да провериш в козметичен магазин.Мерси :)

cherrypezz
02-27-2009, 14:41
Ами аз бях чула че ябълковият оцет помага за пъпки и се бях намазала,ама едно хубавоооооооооо-цялото лице.След една две минути взе да ми пари и мама ми вика "Абе ти луда ли си?Ще ти изгори лицето." и ме накара да се измия :D
Така че ако искаш пробвай,но на твоя отговорност.

uSmivKaLovE
02-27-2009, 14:43
Ами аз бях чула че ябълковият оцет помага за пъпки и се бях намазала,ама едно хубавоооооооооо-цялото лице.След една две минути взе да ми пари и мама ми вика "Абе ти луда ли си?Ще ти изгори лицето." и ме накара да се измия :D
Така че ако искаш пробвай,но на твоя отговорност.Аз пък имам друга идея... за да не стане някой як гаф :D просто сложи на една пъпка или черна точка, за да видиш как ще ти повлияе. :) И ако наистина се решиш да пробваш после пиши :)

scr3am
02-27-2009, 15:25
Не ми изглежда много надеждно,но едва ли може да ти стане нещо.Ако случайно решиш да опиташ и да си прежалиш хоса кажи дали действа. :-D

colymoly
02-27-2009, 17:14
ами и аз да пробвам с оцета :-D