PDA

View Full Version : ***пиърсинг на езика***



foreverr
02-27-2009, 11:24
:) Здравейте.Искам да попитам дали пробиването на езика много боли/кар, че аз издържам на болка де, но все пак питам/ ии горе долу какви са цените за обица на езика в Пловдив-Кичука???

Pepincetyy
02-27-2009, 11:35
Има 1000 теми за пиърсинг на езика, потърси не чакайте само на готово. :-x

Jamalska
02-27-2009, 11:35
Не боли изобщо.
Обиците сиг са както навсякъде-10-15лв.

Mihailova
02-27-2009, 12:57
Много ми е смешно ей така , като почна да чета 10-15 лева за обеца . Да , аз имам обеца на пъпа , не на езика , но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО обецата трябва да е златна , за да се предоствратят каквито и да е възпаления и да се възприема чуждото тяло по-лесно от организма.

Swinkenhoffer
02-27-2009, 13:45
Много ми е смешно ей така , като почна да чета 10-15 лева за обеца . Да , аз имам обеца на пъпа , не на езика , но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО обецата трябва да е златна , за да се предоствратят каквито и да е възпаления и да се възприема чуждото тяло по-лесно от организма.
Къде си, бе, разбирачката!
смЕх! http://i80.photobucket.com/albums/j187/katunka/rofl.gif
Всичките ми обеци са от мед. стомана, както и на мои приятели/познати, в студиото си слагат нормална обеца, а не злато... ебати глупостите.

Боли след пробиването няколко дни, нищо страшно.

Mihailova
02-27-2009, 13:49
Добре , че не послушах нито аз , нито моите приятелки такива , като тебе. Златото е най-доброто решение , но естествено и по-скъпото. Но да ми кажеш , че медицинската стомана е по-добра от златото , в отношение да се носи постоянно... При златото дори имаш по-голяма свобода на избор :lol:
Ноооо , нищооо , носете си , ако искате и сребърни обеци :D
А и между другото в медицинската стомана се съдържа никел ( макар и малко ) , към който има много хора , които са алергични , включая и себе си ;)

Swinkenhoffer
02-27-2009, 14:07
Пак сбърка... най-добрият и най-скъпият метал за пиърсинг е титанът, но ти си се кичи с циганското злато и си мисли, че си много компетентна с една обеца на пъпчитууу. :-o

бтв, титаниевата сплав е известна като медицинска стомана. ;)

Mihailova
02-27-2009, 14:26
Спирам да споря , защото оспамвам темата , но все пак аз говоря , когато съм компетентна , а не врели некипели. А ти чувал ли си за бяло злато ? Некомпетентността ти май е доста голяма.

Jamalska
02-27-2009, 16:36
Ахахахахахахахахахахахахх аах злато, вика.Ахахахахахахахахахах хахаха.Теб да не те е дупчил някой козметик?

EJI4eTy
02-27-2009, 17:59
а за титан и мед. стомана чували ли сте .. няма значение окей
пиерсинга на езика (доколкото съм чувала не споря с никого защото нямам) боли най-малко , аз лично имам под езика и там мога да кажа че не боли , ноо друго си е на езика та така че да се похвалиш скоро с обичка :grin:

billytalent
02-27-2009, 18:52
Мен не ме боля изобщо и струваше 25 лв. не е толкова страшно

pepita87
02-27-2009, 20:14
Много ми е смешно ей така , като почна да чета 10-15 лева за обеца . Да , аз имам обеца на пъпа , не на езика , но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО обецата трябва да е златна , за да се предоствратят каквито и да е възпаления и да се възприема чуждото тяло по-лесно от организма.


az su6to imam na pupa-obicata e ot titan...purvata koqto slojih be6e medna,othvurli mi q organizma,vtorata-zlatna,be6e su6to ad,probih go treti put i slojih ot titan.Treta godina vsi4ko si e nared!Vsi4ko e strogo individualno i otnositelno!ne nalagaite mnenieto si nad ostanalite,a prosto go izkazvaite,no tova e masovo povedenie na 90% ot suforumnicite!

Boot
02-27-2009, 20:38
Титана просто няма как да предизвика инфекции. Независимо от организма. Няма начин. За разлика от златото.

Но онази много хитра девойка, освен че изглежда цигански, ще има и бая проблеми на главата след време с това злато. Нейна си работа.

Spider4eto
02-27-2009, 20:42
2 месеца не можех да нося обици на ушите, заради златни такива 8-) Напълно безопасно е!!!

endless
02-27-2009, 22:44
Много ми е смешно ей така , като почна да чета 10-15 лева за обеца . Да , аз имам обеца на пъпа , не на езика , но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО обецата трябва да е златна , за да се предоствратят каквито и да е възпаления и да се възприема чуждото тяло по-лесно от организма.


ти тъпа ли си :shock: НЕ трябва да е златна

semi4ka
02-28-2009, 06:49
Абее какво сте тръгнали да спорите като те дупчаТ ще ти предложат там някФи
Аз имам от 2 години на езика и е сребърна няма ми нищо :D
Стига сте се превземали НЕ БОЛИ :P Само в началото малко ще ти е гадничку с ``метал`` в устата 8-)

CrazyBastard
02-28-2009, 07:38
ем на мене са ми дупчили към три пъти еэика ама както и да е .. боли ако мислиш че ще боли иначе не боли толкова колкото каэват тъй че.. спокойно, иначе след тва леко с храната, тоест след ядене виж да има профилактика че една поэната така яко го эамърси и й се въэпали иии...така.. :P ай и успех :-({|=

Boot
02-28-2009, 10:37
Абее какво сте тръгнали да спорите като те дупчаТ ще ти предложат там някФи
Аз имам от 2 години на езика и е сребърна няма ми нищо :D
Стига сте се превземали НЕ БОЛИ :P Само в началото малко ще ти е гадничку с ``метал`` в устата 8-)
Ако се дупчиш във козметичен салон ще ти предложат някакви, ама всичките ще са боклуци ;)
Бтв подозирам, че не ти е сребърна обицата на езика. 2 години да издържи е просто абсурдно. Медицинска стомана е най-вероятно.

foreverr
02-28-2009, 21:48
:) Сажелявам, че чак сега пиша, но сега имах време да видя кой ми е писал в темата.Таа за обицата ме хвана базе, защото едно момче ми разправи за един негов приятел, на който така му се е вазпалил езика и така се е подул от обица, че даже нямал празно място в устата-цялата уста заета с език!!!И бил и в болница от това.А уж се е пробил при специалист за 40 лева и е спазвал всичко.И сестра ми ми каза, че има вероятност да ми се възпали, дори и да спазвам всичко стриктно.Така, че аз вече се отказах от тази работа, тъй като предпочитам да си стоя без обица, от колкото да рискувам здравето си. :)

IdiOtKa
03-01-2009, 08:12
:) Сажелявам, че чак сега пиша, но сега имах време да видя кой ми е писал в темата.Таа за обицата ме хвана базе, защото едно момче ми разправи за един негов приятел, на който така му се е вазпалил езика и така се е подул от обица, че даже нямал празно място в устата-цялата уста заета с език!!!И бил и в болница от това.А уж се е пробил при специалист за 40 лева и е спазвал всичко.И сестра ми ми каза, че има вероятност да ми се възпали, дори и да спазвам всичко стриктно.Така, че аз вече се отказах от тази работа, тъй като предпочитам да си стоя без обица, от колкото да рискувам здравето си. :)
брутално ....