PDA

View Full Version : Влюбване



x3eme
02-27-2009, 12:03
Можете ли да ми опишете как разбирате,че сте влюбени.Аз знам какво е чуството,но ми е интересно другите как разбират,че ги е сполятяла любовта.

GossipGirl89
02-27-2009, 12:06
Еми... пеперудките в стомаха :D
Сияш от радост, щастлив си, трепва ти отвътре като го видиш тоя човек, мислиш за него постоянно... Абе не може да се опише - трябва да се почувства :)

x3eme
02-27-2009, 12:08
И аз съм съгласен,че с думи не може да се опише и,че трябва да се изпита но просто пуснах темата за да вида гледната точка на другите.

My6mYLka
02-27-2009, 12:15
Еми... пеперудките в стомаха :D
Сияш от радост, щастлив си, трепва ти отвътре като го видиш тоя човек, мислиш за него постоянно... Абе не може да се опише - трябва да се почувства :)

;-)

3oPuTy
02-27-2009, 12:16
Хммм чудя се дали има смисъл точно на теб да обяснявам,какво чувствам,когато съм влюбена ... :D :-o :D


Миии какво е чувството ..... Пърхат ми пеперудки в стомаха,постоянно мисля за него,губя си граматиката,когато чуя гласа му и сърцето ми започва да бие лудо ... Чувствам се щастлива и спокойна,когато чуя гласа му ... Да не говорим,че моя става един такъв миличък и нежничък :oops:



Абеее к'во ли съм тръгнала точно на теб да обяснявам :D :D :D :-) :D :D :D

x3eme
02-27-2009, 12:17
^^Тихо слънце :-) .

lovely_b
02-27-2009, 12:21
:) сладури

leoparda93sl
02-27-2009, 12:23
Утре ще отивам до съседен град да видя момичето което много харесвам (и тя ме харесва)и ще сме цял ден заедно и.... много е възможно да стане нещо :oops: :oops: :-) :-) :grin: :grin: :grin:

Slunceto46
02-27-2009, 12:41
Хм..Интересен въпрос!А какво е "Влюбен.."!Чувство..., Определение..?Какво точно?
Според мен... "Влюбен" е.. силна симпатия...!Тва нещо е моментно... докато.. не се превърне.. в нещо по-силно... или... НИЩО!Влюбени сме... в началото докато има тръпка.... след това.. всичко се прелива в ЛЮБОВ, ЧУВСТВА... ПРИВЪРЗАНОСТ...!
Тия неща не могат да бъдат обяснени..!Същото е да питаш... "Какво е да обичаш..?"
Докато човек не го изпита.. не може да знае...!Но пък.. опита ли... адски мн му харесва..!Кофтито е когато дойде шибания момент с болката.... :-#
И все пак... ВСИЧКО В ТАЯ ОБЛАСТ Е КРАСИВО КАТО ЧУВСТВО! :smt007

pam1
02-27-2009, 12:44
Хм..Интересен въпрос!А какво е "Влюбен.."!Чувство..., Определение..?Какво точно?
Според мен... "Влюбен" е.. силна симпатия...!Тва нещо е моментно... докато.. не се превърне.. в нещо по-силно... или... НИЩО!Влюбени сме... в началото докато има тръпка.... след това.. всичко се прелива в ЛЮБОВ, ЧУВСТВА... ПРИВЪРЗАНОСТ...!
Тия неща не могат да бъдат обяснени..!Същото е да питаш... "Какво е да обичаш..?"
Докато човек не го изпита.. не може да знае...!Но пък.. опита ли... адски мн му харесва..!Кофтито е когато дойде шибания момент с болката.... :-#
И все пак... ВСИЧКО В ТАЯ ОБЛАСТ Е КРАСИВО КАТО ЧУВСТВО! :smt007

съгласна съм!

Slunceto46
02-27-2009, 12:48
А Още по-кофтито е, че на мене ми се връща мн лайняно в момента!При мене дойде момента с Болката... и се надявам.. ако някой ми е искал злото.. да се е задоволил с това, което до момента е "сътворил" и да ме остави... всичко да се оправи... и да се вдигна на крака.. защото... вече не мога да издържам... :-#

Re5peC7
02-27-2009, 12:55
Когато помниш всеки един миг с нея, защото всеки е специален, когато постоянно мислиш за нея и тези мисли те карат да се усмихнеш, когато за теб тя става идеална и единствена, пренебрегвайки всички останали наоколо, когато я видиш и стомаха ти се свива, а сърцето започва да бие ускорено и не издържаш да я прегърнеш и целунеш,когато 1 мин след като сте се разделили вече ти липсва, когато гласът й те успокоява без значение колко нервен, ядосан, сърдит и т.н. си бил, когато чувстваш, че живота има смисъл и този смисъл го виждаш в нейните мили очички... ехх любов :[

Balmy_I
02-27-2009, 13:20
ми така като се замисля чак такава силна любов не съм изпитвала,ама привличане определено,още не мисля да се обвързвам толкова дълбоко с някой...просто съм си патила,от опити да задържа хора,които мислех,че обичам,но се оказа,че от другата ми страна не мислят точно така и затова реших,че вече ще мисля повече преди да направя такава крачка... 8)

uSmivKaLovE
02-27-2009, 13:29
Всичко става по-хубаво... :-D Светът ти се вижда розов. Нищо не може да ти развали настроението :grin: Щастлив си, мислиш само за този човек :-) Искаш да си до него, а като го видиш изтръпваш! :D

hottie
02-27-2009, 13:39
Когато съм влюбена съм полу щастлива и полу нещастна. Много нещастна, когато не е до мен, но много щастлива когато съм с него.

x3eme
02-27-2009, 13:40
Когато съм влюбена съм полу щастлива и полу нещастна. Много нещастна, когато не е до мен, но много щастлива когато съм с него.
Предполагам когато е със теб си наваксвате всички пропуснато.

mon4eto
02-27-2009, 13:41
Не мога да го опиша просто чувството е по-различно,по хубаво :)

Wrathchild
02-27-2009, 14:39
Да се убия не мога да пресъздам само с думи каквото и да е чувство.

assd
02-27-2009, 14:42
не знам, всичко е една хубава лъжа, която се превръща в нещо много много гадно и грозно накрая... не искам никога повече да се влюбвам, бих продал душата си на дявола за да направим сделка с него и никога да не го изпитам пак!

GaBiIi__
02-27-2009, 14:45
Хм..Интересен въпрос!А какво е "Влюбен.."!Чувство..., Определение..?Какво точно?
Според мен... "Влюбен" е.. силна симпатия...!Тва нещо е моментно... докато.. не се превърне.. в нещо по-силно... или... НИЩО!Влюбени сме... в началото докато има тръпка.... след това.. всичко се прелива в ЛЮБОВ, ЧУВСТВА... ПРИВЪРЗАНОСТ...!
Тия неща не могат да бъдат обяснени..!Същото е да питаш... "Какво е да обичаш..?"
Докато човек не го изпита.. не може да знае...!Но пък.. опита ли... адски мн му харесва..!Кофтито е когато дойде шибания момент с болката.... :-#
И все пак... ВСИЧКО В ТАЯ ОБЛАСТ Е КРАСИВО КАТО ЧУВСТВО! :smt007

съгласна съм!
i az sum napulno suglasna.. vluben si kogato usetish strashno silna trupka kum daden chovek ....

gabiiTu
02-27-2009, 15:52
Ееемии...чувстваш се адски щастлив и когато видиш този човек сърцето ти започва да тупти и краката ти се подкосяват и направо... :oops: :oops: :oops: ... поне на мене ми е така ... и най-важното не спираш да мислиш за този човек :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 ...Чувството е страхотно!!! :-)

aka6a_vamp
02-27-2009, 17:11
В очите се появява един странен блясък,усмивката не слиза от лицето ти,сърцето ти нон стоп тупти се едно ще се пръсне,си4ко се променя,дори и походката,всеки път щом видиш любимият човек ти прималява,краката ти се подкосяват и просто... :grin: абе страхотно е..

shmatka888
02-27-2009, 17:56
Еми... пеперудките в стомаха :D
Сияш от радост, щастлив си, трепва ти отвътре като го видиш тоя човек, мислиш за него постоянно... Абе не може да се опише - трябва да се почувства :)

Не мисля че това е любов....Това го усещам всеки път когато съм край човека който ХАРЕСВАМ...това не е любов, а увлечение

3oPuTy
02-27-2009, 17:58
Еми... пеперудките в стомаха :D
Сияш от радост, щастлив си, трепва ти отвътре като го видиш тоя човек, мислиш за него постоянно... Абе не може да се опише - трябва да се почувства :)

Не мисля че това е любов....Това го усещам всеки път когато съм край човека който ХАРЕСВАМ...това не е любов, а увлечение
Не забравяй,че хората са различни и нещата,които чувстват също са различни :)

Bellatrix
02-27-2009, 18:02
Да се убия не мога да пресъздам само с думи каквото и да е чувство.
Аз мога, ама точно това наистина е неописуемо. Сега мога да се хвана да разтягам клишета или просто да си призная, че когато го усетя не става изведнъж, а в продължение на време и с всеки изминал ден заобичвам все по-силно и по-силно. А самото чувство е нещо, което хем е хубаво, хем ти причинява болка, защото е твърде силно... Абе не мога.

nicolepcd
02-27-2009, 18:19
Ха, значи и аз съм влюбена :D

valdesbg
02-28-2009, 05:22
Можете ли да ми опишете как разбирате,че сте влюбени.Аз знам какво е чуството,но ми е интересно другите как разбират,че ги е сполятяла любовта.

Бе намерил си каква тема да пуснеш.. :)

Пеперуди в стомаха, подкосени крака, плямпаш като ненормален за девойката/момъка, милсиш си какво геройство да направиш, защото имаш приток на енергия..Абе все луди неща.