PDA

View Full Version : АБВ ПОЩА



bebeT00
02-27-2009, 12:07
Здравейте! Имам огромен проблем. ИмаХ поща в абв и ми я разбиха. Не ме интересува начина, по който са го направили (знам, че си има начини wink.gif ) Сменили са ми тайния отговор. Няма шанс да си вляза там. Интересувам се дали някой може да ми преразбие паролата и да ми генерира нова парола пък аз ще си вляза и ще си оправя белите. С всички съученици от бившия ми клас поддържам контакт на тази поща. Много ви благодаря предварително. Не искам нищо повече, просто искам да ми разбиете паролата и да ми вкарате нова парола worshippy.gif Благодаря още веднъж. Ако някой реши да ми помогне да ме потърси на скайп;beb4eto171 ,също и предишния ми скайп е разбит и искам да си го върна плс ?разбиване на скайп -как става ???

yahhooo
02-27-2009, 13:42
От всичко това искаш да се научиш да разбиваш пароли на скайп ли? Така е като слагаш за парола ЕГН, тел. номер, име на фр домашни любимци и др.

bebeT00
02-27-2009, 13:57
От всичко това искаш да се научиш да разбиваш пароли на скайп ли? Така е като слагаш за парола ЕГН, тел. номер, име на фр домашни любимци и др. Ами да скупето е pleiboikata1,ако някой ми каже как да си върна паролата ще съм мн благодарна

n0x
02-27-2009, 15:26
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

raduna
02-27-2009, 17:00
От всичко това искаш да се научиш да разбиваш пароли на скайп ли? Така е като слагаш за парола ЕГН, тел. номер, име на фр домашни любимци и др.
Е химични формули ли да слагаме?

jambo_bs
02-27-2009, 18:57
Ай да не цитирам пак shadow4e - то 8)

shadow4e
02-27-2009, 20:33
Темата ще бъде заключена, защото е забранено обсъждането как се разбиват пароли, ако някой може да ти помогне, ще се свърже с теб.