PDA

View Full Version : Посъветвайте ме...Как е по-добре ? (Към всички)



gazareto
02-27-2009, 12:36
Здравейте! Ще ви разкажа накратко как стоят нещата....
Имам приятелка от няколко месеца и онзи ден се заговорихме на темата "Секс"...
Аз е попитах дали е девствена и тя ми отговори че Е (на 17години)
Тя мен не ме попита същото....просто в течение На Разговора Се Оказах В Такава Ситолация Че тРябваше да и КаЖа дали съм правил секс...А проблемът е
че Аз Не Обичам дА лЪжа и кАзах иСтината...Че съм девствен (на 18години)
При което тя супер много се учуди и вобще не ми повярва...(Тъй като уж сам харесвано момче и сам бил с доста момичета....но не и сексуално) Помисли си че се шегувам с нея и се засмя ...А аз бях доста сериозен....Стана ми супер неловко....и смених темата...Та ето и въпросът ми към въз....
Да поговора с нея и да направя така че да ми повярва ...че не съм правил секс...
Или да оставя нещата така ....
Как е по-добре....Ако знае.... (Дали ще и иска повече тъй като ще си бъдем първите ...или така може да стане още пО нЕ сИгорна и уВерена и вОбще да Не ПраВим секС ниКога...)
мм Или да оставя нещата така до като дойде момента (защото мнoгo искам) пак да става квотоо ще...мм Как мислите...
Благодаря !

x3eme
02-27-2009, 12:38
Най добре е да знае истината.Просто бъди искрен със нея,поговори сериозно и и кажи,че не си се шегувал тогава а си казвал истината.Не вярвам да е проблем за връзката ви.

ubuntu
02-27-2009, 12:40
Я не се излагай... се едно ше разбере че не си топил чушката... правиш си пас и тва е ... след като я резнеш й кажи и ако окаже съпротива и напони за деня в който си й казал че си девствен морков

pam1
02-27-2009, 12:47
Най добре е да знае истината.Просто бъди искрен със нея,поговори сериозно и и кажи,че не си се шегувал тогава а си казвал истината.Не вярвам да е проблем за връзката ви.

+1 :-) мисля че изживяването и двамата да сте си първи ще е супер щом го знаете :grin:

gazareto
02-27-2009, 12:52
Я не се излагай... се едно ше разбере че не си топил чушката... правиш си пас и тва е ... след като я резнеш й кажи и ако окаже съпротива и напони за деня в който си й казал че си девствен морков
Да мисля ,че Си Прав....
На дали ще и сЕ иСка пОвече да го наПравим акО и КаЯ .... Даже ако тръгнем да го правим и не се справям добре ще и гО кАжа
тогава хммм ма де да знаеш ,Тва Жените Са От Мнoгo Сложна Материя :) , Но ако тя отвори тази тема ....ко да и кажа ... :С мраза да лъжа :( Но искам да го направим мнoгo признавам .. :D бих направил всичко...

ubuntu
02-27-2009, 13:11
Я не се излагай... се едно ше разбере че не си топил чушката... правиш си пас и тва е ... след като я резнеш й кажи и ако окаже съпротива и напони за деня в който си й казал че си девствен морков
Да мисля ,че Си Прав....
На дали ще и сЕ иСка пОвече да го наПравим акО и КаЯ .... Даже ако тръгнем да го правим и не се справям добре ще и гО кАжа
тогава хммм ма де да знаеш ,Тва Жените Са От Мнoгo Сложна Материя :) , Но ако тя отвори тази тема ....ко да и кажа ... :С мраза да лъжа :( Но искам да го направим мнoгo признавам .. :D бих направил всичко...
Не бе пич пак не схващаш... тя е девствена от къде да знае как се справяш.... казваш че се притесняваш щото всичко искаш да мине идеално и затва си толкова притеснен и сдухан.. евентуално... не се оставяй на една жена да те манипулира...

3oPuTy
02-27-2009, 13:14
Гарантирам ти,че ако приятелката ти наистина те обича ще й е много по-приятно ако знае,че ти е първата и че за 18 год. не си намерил по-подходящо момиче от нея ;) Вярвай ми няма да съжаляваш ако й кажеш,че наистина си девствен ;)

summerlove66
02-27-2009, 13:17
Ми то не че има кой знае какво значение .. Но по - добре й кажи .. Без това има възможност тя да разбере като опитате първия път .. Нищо , че не го е правила преди .. Все пак нямаш никакъв опит .. Няма да е трудно да види .. Но трябва да ти вярва повечко :(

x3eme
02-27-2009, 13:18
Щом и тя е девствена тъкмо няма да се притеснява от това как ще се представи и ще е по добре така :) .

gazareto
02-27-2009, 13:26
Mepcu MHoo :P :

SoFarSoG00d
02-27-2009, 13:30
Ами няма нищо срамно,че си девствен,кажи и каква е ситуацията да е да очаква Dr.Sex ,попитай я дали иска да го направите и това е,тя или ще каже не или да.

1ov3m3
02-27-2009, 23:26
поговори с нея. със сигурност понякакъв начин ще се почувства малко по специална че си избрал нея да ти бъди първата пък и няма да се притеснява и да си мисли дали предишната с която си спал е по добра.. със сигурност ще бъде много специален момент и за двама ви!
успех и дано всичко е както трябва :grin: :grin: :grin:

blood_dodo
02-28-2009, 06:19
Ами няма нищо срамно,че си девствен,Обаче е срамно и откровено притеснителен правописа ти... (към автора)

DiTeraNNo
02-28-2009, 06:21
Стига упреква човека де, в момента ситолацията е такава.... :D

blood_dodo
02-28-2009, 06:22
Да бе аМа Чак пЪК толКус? И прИ въс лИ е тъкА?