PDA

View Full Version : За тези които ходят редовно на козметик!



uSmivKaLovE
02-27-2009, 13:04
Здравейте на всички :) Отдавна разглеждам форума и днес реших да се регна и да почна да го попълвам. :)

Темата ми е за тези, които редовно ходят на козметик, най-вече за черни точки и пъпки. От кога ходите? Какви процедури си правите? И кога забелязахте по-дълготраен ефект.

Приемат се всякакви мнения- лоши и добри. :D Все пак сигурно има и недоволни.

Досега съм ходила само веднъж и кожата ми беше супер, но май от един път не става и мисля пак да ходя. :) Чакам вашите мнения :-)

uSmivKaLovE
02-27-2009, 14:24
Никой ли не ходи на козметик? :(

Sensuality
02-27-2009, 14:43
На козметик ходя само за оформяне на вежди(:

Swinkenhoffer
02-27-2009, 15:02
Aз съм ходила два пъти, ама повече няма да отида, щото лицето ми заприлича на гадост.

Първо ми запарваше лицето, после ми стискаше пъпките и черните точки; минаваше ме с няква машинка, която пуска ток; с няква друга, дето изглажда кожата; мазане със спирт; маска с хума; няква пудра и тва беше.
На мен не ми понесе, но може тя да е била некадърна или спиртът да ми е раздразнил кожата... не знам.
След като си доволнА - отивай пак, явно си попаднала на добра козметичка. :)

scr3am
02-27-2009, 15:19
Aз съм ходила два пъти, ама повече няма да отида, щото лицето ми заприлича на гадост.



+1
Вече сама се грижа за лицето си :?

varnen4e
02-27-2009, 19:51
На козметик ходя само за оформяне на вежди(:

И аз.. и за кола маска. :)

GbSy
02-28-2009, 08:33
Ходя от близо година вече...
Много съм доволна, лицето ми доста се изчисти, вече почти не ми се появяват пъпки, само черни точки имам, но те не се възпаляват, което е добре.
Процедурите, които ми правят... са стандартните; въпроса е не какво ти правят, а как ти го правят,... факт, че има доста некадърни козметички.

uSmivKaLovE
02-28-2009, 08:45
Ходя от близо година вече...
Много съм доволна, лицето ми доста се изчисти, вече почти не ми се появяват пъпки, само черни точки имам, но те не се възпаляват, което е добре.
Процедурите, които ми правят... са стандартните; въпроса е не какво ти правят, а как ти го правят,... факт, че има доста некадърни козметички. :-D Вярно е, и никак не е смешно де. Имам приятелка, която веднъж ходи и след това кожата и се възстановява мнодо гълго време. И аз ходих, но при друга. След това кожата ми беше една такава чистичка и мекичка, обаче след това пак ми се появиха 3-4 гадории... и мисля пак да ходя, защото ми казаха че трябвало редовно посещение, за да има ефект. :)

GbSy
02-28-2009, 09:20
Мда. :)

PepElqShKaAa
02-28-2009, 13:37
ходя но не мн често и сега пак се налага да отида за черните точки :)

Isabelle
02-28-2009, 17:03
ако ходиш редовно поне една година резултатът ще е перфектно лице 100%

Dollystar
02-28-2009, 18:10
Ако попаднеш на свестен козметик и си ходиш редовно при него ще има 100 процентов ефект за квото и да се сетиш :-P :-P

LiveFlower
02-28-2009, 18:46
Засега съм ходила два пъти и имаше ефект,хареса ми .... скоро трябва пак да се весна (:

pcdollsbmagi
02-28-2009, 20:06
Аз ходя и сега лицето ми е много по-чисто и красиво от преди,но зависи от козметичката,аз попаднах на страхотна.....

chuppiz
03-01-2009, 19:54
аз ходя един път на няколко месеца само на почистване защото имам супер проблемна кожа а през другото време си правя сама вкъщи маски за лице, ползвам зинерит и т.н. Определено има ефект при козметичката...изчиства ти черни точки и всичко..но след време пак се появяват...няма как :)