PDA

View Full Version : Нуждая се от съвет!



Milaaaa
02-27-2009, 15:05
Привет!
Преди около месец си харесах едно момче. Първо той не ми обръщаше внимание, но от скоро проявява явен интерес. Приятелите и на двама ни забелязват, че се харесваме и дори предлагат да ни запознаят, но той отказва. Гледа ме винаги, когато съм наоколо, обаче когато срещне погледа ми, забива главата в пода и не я вдига докато не го отмина. После, естествено се обръща след мен, мислейки че не го виждам. Когато съм близко до него пуска лафове, държи се печено.
Супер отворен е. Не се срамува от нищо и никого.
Интересно ми е защо се притеснява от мен.
Подозирам, че самочувствието му пречи да си признае, че е хлътнал по момичие по-малко от него с 4 години, но все пак ми се ще да прочета и вашето мнение.

myNameIsImmortal
02-27-2009, 15:19
Има нещо, но всичко е мистерия.. Индиана Джоунс 7.. Само той знае какво става и какво иска.. Това, че си по-малка от него с 4 години нищо не означава, има много двойки с такава разлика. Да може да се срамува от приятелите си, щом казваш че е отворен и прочие, но не знам. Различни хора - различни идеали.. Земи 1 път когато си порай него му метни един див поглед с едно здрасти и отмини, другия път се опитай да го заговориш и така. И да наведе глава надолу ще те чуе. :)

Успех :)

revennge
02-27-2009, 15:25
прекалено много се задълбочаваш, ако питаш мен момчето по скоро си казва "обичам да флиртувам на работното място(или на даскало в.т.)" :?

Milaaaa
02-27-2009, 15:37
Благодаря за съветите!

summerlove66
02-27-2009, 15:56
Знам ли .. Уж не е притеснителен пък .. Действай първа ти !

Milaaaa
02-27-2009, 16:24
Знам ли .. Уж не е притеснителен пък .. Действай първа ти !

Срамът е опасно нещо :oops:

silky92
02-27-2009, 16:27
Така е ,но трябва да го направиш , защото така само да си стоиш и да се притесняваш нищо не постигаш .Няма от какво да се срамуваш!Успех :)

Y4eHu4ka
02-27-2009, 16:31
Привет!
Преди около месец си харесах едно момче. Първо той не ми обръщаше внимание, но от скоро проявява явен интерес. Приятелите и на двама ни забелязват, че се харесваме и дори предлагат да ни запознаят, но той отказва. Гледа ме винаги, когато съм наоколо, обаче когато срещне погледа ми, забива главата в пода и не я вдига докато не го отмина. После, естествено се обръща след мен, мислейки че не го виждам. Когато съм близко до него пуска лафове, държи се печено.
Супер отворен е. Не се срамува от нищо и никого.
Интересно ми е защо се притеснява от мен.
Подозирам, че самочувствието му пречи да си признае, че е хлътнал по момичие по-малко от него с 4 години, но все пак ми се ще да прочета и вашето мнение.
Това с годините няма значение . . щом аз си паднах по учителят си, значи какво са четири години.
Има просто момчета, които не искат да се показват, че харесват някоя.Искат момичето да отиде и тя да им предложи, тя да ги зарибява, а бе с една дума така е, че всеки път момичето е идвало да му се натиска и той не иска сега да му се разваля едва ли не имиджа ;) Според мен отиди и сама му кажи "може ли да се запознаем" или директно "Аз съм еди-коя си" . . ;) Трябва да покажеш, че не те е срам и че не ти ще тичаш след него ;)
Успех, мила =)

shmatka888
02-27-2009, 18:23
Моля те не си изпускай шанса...Ако мислиш че те харесва действай! По-добре да сбъркаш, но да си опитала отколкото да не правиш нищо и всичко да отмине ей така!Поговори с него..поздрави го когато мине край теб или се напий и или при него :D Не го оставяй да си помисли обаче че това е само "една вечер". Просто зарибявай :D На колко си?!

aka6a_vamp
02-27-2009, 18:36
Ооо дейставай...повярвай ми,това е най-доброто,което можеш да направиш...до един извод стигнах и той е,че няма нищо срамно в това да си влюбен :-)

valdesbg
02-28-2009, 05:25
Ъм, печен, отворен, ама си глътва граматиката като си около него.. :)

Направи първата крачка, няма да сбъркаш. Хич да не ти пука какви ги плямпа, ако действията му наистина показват че те харесва - дерзай смело, ръце, бузи, целувки прегръдки.. :) Момчетата обичаме така :Р

Milaaaa
02-28-2009, 07:20
На колко си?!
На 15 и тъкмо това ме притеснява. Не се познаваме, а в училището ни дори и стените имат уши. Не искам да отнесе бъзиците, все пак си го има онзи "фабричен дефект" - самочувствието :(

miss_ludataa
02-28-2009, 07:40
Ми явно ти ще си първа!Защо не помолиш някоя прителка да вземе скайпа му или номера от някой неков прител..?
good luck :P

Milaaaa
02-28-2009, 07:50
Той, тъкмо от приятелите си се притеснява, аз ще ги използвам за сватовници...
А иначе това със Skype e попадение, но предпочитам живия контакт.
Друга подробност е, че той не обръща никакво внимание на съучениците ми...потенциалните хора, които ще му сдобият с тая благинка - Skype му. Пак стигнахме до приятелите му... :?

shmatka888
02-28-2009, 08:39
На колко си?!
На 15 и тъкмо това ме притеснява. Не се познаваме, а в училището ни дори и стените имат уши. Не искам да отнесе бъзиците, все пак си го има онзи "фабричен дефект" - самочувствието :(


Е кви базице...той ако те харесва няма да му пука...А и тези базици до време..Едва ли ще сте единствената двойка с разлика в годините...не е странно, а и си на 15 не си толкова малка :)

.. DeViL mAy CrY ..
02-28-2009, 09:02
По добре прави някакви опити,нека ви запознаят.Какво като ви запознаят,той няма пак да мълчи и да гледа в една точка с наведена глава.Както каза shmatka888Моля те не си изпускай шанса...Ако мислиш че те харесва действай! По-добре да сбъркаш, но да си опитала отколкото да не правиш нищо и всичко да отмине ей така! по добре да те одреже,но да знаеш че не те харесва,отколкото в един момент да разбереш че те е харесвал и ти него,и всичко е отминало