PDA

View Full Version : Защо момчетата са глупаци?



shokoto91
02-27-2009, 15:39
Защо когато знае че си разстроена налива масло в огъня? Защо не ти помага? Защо повтаря "не мога"?! Защо ти се лишаваш от нещо и когато отворип темата пред него получаваш отговор "Как очакваш да правя това?!"? Защо аз да мога, а той не? И защо, когато спра да мога това се превръща в бедствие?!
Защо има толкова много нещастници мислещи се за "различни" и още толкова, които не са такива и се грдеят с това?!

Ядосана съм. Спамете на воля

revennge
02-27-2009, 15:53
имаш нужда от тренинг как да маниполираш подобни смешки на обществото 8)

myNameIsImmortal
02-27-2009, 16:05
Не се превръщайте в мъжемразки. Моля ви.

sadsad
02-27-2009, 16:25
Има моменти, когато се държат така. Може да не го прави с цел да налива масло в огъня, а просто така да се получава.

TheRestorer
02-27-2009, 16:48
А защо жените са кухи ? А защо няма радост ? Защо ??

shokoto91
02-27-2009, 16:56
А защо жените са кухи ? А защо няма радост ? Защо ??

момичетата, не жените

TheNewReligion
02-27-2009, 16:56
По-скоро повечето момичета сме глупачки. Харесваме си някое момче и веднага му го казваме. Той разбира, че сме му в ръцете и хоп- "Ама защо се подигра с мен? Толкова ли съм безлична?" Не трябва да угаждаме на момчетата за всичко, защото ги харесваме. 8) И все пак е глупаво да поставяме всички момчета под общ знаменател.

kobrichka
02-27-2009, 17:03
По-скоро повечето момичета сме глупачки. Харесваме си някое момче и веднага му го казваме. Той разбира, че сме му в ръцете и хоп- "Ама защо се подигра с мен? Толкова ли съм безлична?" Не трябва да угаждаме на момчетата за всичко, защото ги харесваме. 8) И все пак е глупаво да поставяме всички момчета под общ знаменател.

Напълно съгласна с това мнение.
Всеки човек е индивидуален,всеки притежава нещо различно и неповторимо и еглупаво да слагаме всички момчето под общ знаменател. :)

daru6a1
02-27-2009, 17:06
Ами ,че момчетата са виновни,виновни са :D ама и ни е сме си много виновни защото харесваме си едно момче с хубава глава и айдееее....после се ядосваме и ги наричаме как ли не... :x :x :x :-x :evil: но ние сме си виновни повече... :-D :-D

shmatka888
02-27-2009, 18:02
По-скоро повечето момичета сме глупачки. Харесваме си някое момче и веднага му го казваме. Той разбира, че сме му в ръцете и хоп- "Ама защо се подигра с мен? Толкова ли съм безлична?" Не трябва да угаждаме на момчетата за всичко, защото ги харесваме. 8) И все пак е глупаво да поставяме всички момчета под общ знаменател.

Така е!Не трябва да ги оставяме да ни маниполират.Бъди силна и властна. Не им се давай.Когато едно момче разбере че го харесваш се възгордява и се подиграва едва ли не с теб.Мислят че като ги харесваме моженм да истърпим сичко и сме готови да направим сичко за тях :? Не им се оставяйте момичета! :-)

nicolepcd
02-27-2009, 18:17
Е, ае ся... ние не сме по-важни :D

nefchi_bs
02-27-2009, 19:27
Има кухи момчета,момичета,мъже и жени..Просто си попаднала на смотан егоист..

Boyd
02-27-2009, 19:30
По-скоро повечето момичета сме глупачки. Харесваме си някое момче и веднага му го казваме. Той разбира, че сме му в ръцете и хоп- "Ама защо се подигра с мен? Толкова ли съм безлична?" Не трябва да угаждаме на момчетата за всичко, защото ги харесваме. 8) И все пак е глупаво да поставяме всички момчета под общ знаменател.

К'ъв ви е проблема, че харесвате само такива кретенообразни вещества? Ама..да бе.. аз пък к'ви въпроси задавам.. нали най-големите "плейбойчовци" са "готини", "яки", "най-лудите" и тем подобни идиотщини..пък после ревете, че някой се държал гадно с вас.

Еми да.. явно проблемът е в момчетата.

sexy_doll
02-27-2009, 19:43
Защото на повечето им е вродено :-D

shokoto91
02-27-2009, 20:17
По-скоро повечето момичета сме глупачки. Харесваме си някое момче и веднага му го казваме. Той разбира, че сме му в ръцете и хоп- "Ама защо се подигра с мен? Толкова ли съм безлична?" Не трябва да угаждаме на момчетата за всичко, защото ги харесваме. 8) И все пак е глупаво да поставяме всички момчета под общ знаменател.

К'ъв ви е проблема, че харесвате само такива кретенообразни вещества? Ама..да бе.. аз пък к'ви въпроси задавам.. нали най-големите "плейбойчовци" са "готини", "яки", "най-лудите" и тем подобни идиотщини..пък после ревете, че някой се държал гадно с вас.

Еми да.. явно проблемът е в момчетата.


Ти пък от къде знаеш, че става дума за точно този тип момчета? Точно защото не става за този тип момчета дума, а за обикновените "добри" момчета, ме е толкова яд... просто ми стана ясно че всички са еднакви.. ням знаменатели няма глупости... това е. Природа си е предполагам... сички са нещастници... колкото и да е добър, щом се почувства сигурен, става нагъл!

monjo
02-27-2009, 20:20
Момичетата сте т..и патки осъзнайте го...

mozyk
02-27-2009, 21:27
ИМАШ НУЖДА ОТ МЕН. 8) АЗ НЕ СЪМ ЕГОИСТ КАТО НЕГО.

AlokiNn
02-27-2009, 22:44
Не е вярно това че не трябва да ни се угажда! Примерно Ани всичко за което я помоля го прави , а аз за нея. Момичетата са по-нежния пол следователно момчетата трябва да направят първата крачка не както при повечето двойки момичето 1во е целунало или момчето е казало :
-Искам да бъдем заедно/ Искам да сме гаджета..
Това за мен тъпо просто ако момичето угажда на момчето и обратното , правят се нови и разнообразни неща всичко ще е супер всеки ще е щастлив
П.П Не всички момчета са зле..

cherinka
02-27-2009, 23:29
напипала си си некой непукист ми се струва 8-)

x3eme
02-27-2009, 23:37
Защо ни слагаш под общ,знаменател всички?

cherinka
02-28-2009, 00:13
писала е МОМЧЕТА, не мъже :lol: 8-)

x3eme
02-28-2009, 00:14
^^Че аз кво съм :-o Момче съм.

Darkkiss
02-28-2009, 01:46
защо момичетата са курви?

valdesbg
02-28-2009, 05:55
Ами намерила си задник, и му играеш по свирката. Ако трябва да търсим "вина" - не той е виновен че е простак, а ти си виновна че го търпиш.

sadsad
02-28-2009, 08:16
По-скоро повечето момичета сме глупачки. Харесваме си някое момче и веднага му го казваме. Той разбира, че сме му в ръцете и хоп- "Ама защо се подигра с мен? Толкова ли съм безлична?" Не трябва да угаждаме на момчетата за всичко, защото ги харесваме. 8) И все пак е глупаво да поставяме всички момчета под общ знаменател.

К'ъв ви е проблема, че харесвате само такива кретенообразни вещества? Ама..да бе.. аз пък к'ви въпроси задавам.. нали най-големите "плейбойчовци" са "готини", "яки", "най-лудите" и тем подобни идиотщини..пък после ревете, че някой се държал гадно с вас.

Еми да.. явно проблемът е в момчетата.


Ти пък от къде знаеш, че става дума за точно този тип момчета? Точно защото не става за този тип момчета дума, а за обикновените "добри" момчета, ме е толкова яд... просто ми стана ясно че всички са еднакви.. ням знаменатели няма глупости... това е. Природа си е предполагам... сички са нещастници... колкото и да е добър, щом се почувства сигурен, става нагъл!
Абе хора всеки има някакви такива шантави моменти, престанете с това всички са еднакви, НЕ Е ВЯРНО !

.. DeViL mAy CrY ..
02-28-2009, 09:18
Не винаги може да се угоди.Все момчетата са тапаци и така нататака.Да има моменти в който са смотани гадни говеда,който не ни разбират,но в другото време найстина може да ни помогнат д ани изслушат.С моето бившо гадже редовено се карахме,о като имах проблем му сдпделях,той ме изслушваше казваше си мнението.Беше ми като доста добър прител.Айде са не само момчетата са такива.И ние прекаляваме понякога.Нека всяка да се замисли,че поне един път е правила много гадни неща с гаджето си.

Nitroglycerin
02-28-2009, 09:45
защото момичетата сте тъпи мрънкала

.. DeViL mAy CrY ..
02-28-2009, 10:18
защото момичетата сте тъпи мрънкала

еми то и момчетата сте тъпи лайна.Нужно ли е като дечицата на по 5-6 години момичетата са тъпи момчетата са гадни.Има и мрънкала но всичко ли са такива,я си помисли

shmatka888
02-28-2009, 10:40
защото момичетата сте тъпи мрънкала


Ооо ...наистина трябва да спрем да слагами всички под общ знаменател..момчетата кви били момичетата кви били...ама после момчетата пак бягат след момичетата а ние след тях :D Всичко е относително 8-) "Момчетата са глупаци" ама ги обичаме 8-) :-)

Slawi92
02-28-2009, 10:42
NE VSICHKI SME EDNAKVI!!! Tova che momichetata tursite guzarite, a te sa boklucite i sled tova revete si e drugo! A kakto ima tupi momcheta, taka ima i tupi momicheta! Vsicko e 50/50 c(:

Wrathchild
02-28-2009, 10:58
Обаче ако момче беше пуснало тази тема, всички момичета щяхте да гракнете 'Как така ни поставяш под общ знаменател?!'

BaiToq
02-28-2009, 12:23
Защооооо няма радооооост
за тееееб и за мееееееЕЕЕеен??? :D

LovelyGirl
02-28-2009, 13:17
Не слагай всички момчета под общ знаменател :)
Все едно някое момче да каже"Защо всички момичета са к**ви"..ами има такива момичета,но не всички са такива,нали така ;)
При момчетата е същото.

yahhooo
02-28-2009, 13:36
"Защо момчетата са глупаци" отговор - Защото момичетата са тъпи кифли или курви

MakeMeLaugh
02-28-2009, 14:00
Не е глупав, тоя дето яде баницата - а тоя, дето му я дава!

В случая ти си глупавата, щото даваш да се държат по начин с теб, койето не ти е приятен - нали така ;)

И май е време да смениш малко средата, а ;) Или да откриеш някой нов "бъг" в тебе, за който не си знаела ;д

fire_magic
02-28-2009, 14:04
несме :-D

sweet_nothings
02-28-2009, 14:29
Не се тревожи, всички момчета са еднакви :-x

GossipGirl89
02-28-2009, 14:56
Защото си попаднала на глупак, но не всечки са такива. Има и различни, но са трудни за откриване ;) И наистина - някой по-нагоре беше казал, че не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я дава... Щом си му позволила да се държи по този начин с теб какво очакваш ? Като не те кефи отношението му спрямо теб му покажи, че не става така и да видиш колко бързо ще влезне в правия път. Ако ли пък не го за*баваш и си намираш друг ;)

gansgta_boo_1234
02-28-2009, 16:05
Ами наистина не всички момчета са така , а пък ако толкова много те дразни хвани се с друг някой по-достоен за теб някой който те цени :oops: :)

gansgta_boo_1234
02-28-2009, 16:05
Ами наистина не всички момчета са така , а пък ако толкова много те дразни хвани се с друг някой по-достоен за теб някой който те цени :oops: :)

m17ak
02-28-2009, 16:35
Хайде стига хора спрете се ! Защо почвате да се нареждате, псувате и т.н спрете, че ще стане някоя междуполова война заради вас :D :D Та към темата "Защо момчетата са глупаци?" въпреки, че съм момче разбирам как се чувстваш, защото понякога наистина прекаляваме. Но пък от друга страна може би си чували поговорките : "Една птичка пролет не прави" и "Една ръка неможе да пляска сама" т.е понякога вие-момичетата ни карате да бъдем такива. А за другите неща може би не си намерила правилния човек - този който да дава и да прави всичко за тебе, който да те обича истински. От думите ти изглежда, че явно си се разделила с някой, но ти си давала всичко за него, а той не. Но не се ядосвай няма смисъл има толкова много момчета по този свят. Продължи напред и ще намериш човека, който да прави всичко за да бъдеш щастлива. И точно този човек ще ти помага, няма да ти отказва и няма да ти повтаря "не мога" и "Как очакваш да правя това?!" Малко като някакъв философ се изявих :D но това е истината :P :P

shokoto91
02-28-2009, 16:56
ти си давала всичко за него, а той не.

точно това е... но не съм се разделила... не мога да загърбя толкова много време с един човек въпреки, че постоянно съм разочарована

m17ak
02-28-2009, 17:04
Тоест още сте заедно ?? Ако е така моя съвет е просто да го оставиш и да продължиш напред да намериш някое по-добро момче. :P Надявам се да ме послушаш, защото скоро бях в същата ситуация и нищо не се получи. По скоро се мъчехме докато бяхме заедно. А и те съветвам да не чакаш много, защото накрая ще излезе, че ти си виновна и че ти не си му обръщала внимание и не си правила нищо . Така стана при мене давах всичко - получавах нищо и накрая аз излязох виновен :)

AtlantidaLove
02-28-2009, 17:40
Не се превръщайте в мъжемразки. Моля ви.
:lol:
On:
3aщoT' Ca 'YбaBИ! 8-)

balu4ka
02-28-2009, 19:42
По-скоро повечето момичета сме глупачки. Харесваме си някое момче и веднага му го казваме. Той разбира, че сме му в ръцете и хоп- "Ама защо се подигра с мен? Толкова ли съм безлична?" Не трябва да угаждаме на момчетата за всичко, защото ги харесваме. 8) И все пак е глупаво да поставяме всички момчета под общ знаменател.

++точно :shock:

teenems
02-28-2009, 19:49
оф тъпи свине ,знаят във всяка дупка пъх пъх ,бахти :smt076

x3eme
02-28-2009, 19:57
^^Добре,че не всички момичета мислят като теб.

teenems
02-28-2009, 20:10
ем повечето .. :-o

x3eme
02-28-2009, 20:11
Но все пак има излючения :) .Айде няма да спорим,няма смисъл просто.


P.S Не казвам,че аз съм от въпросните изключение,просто споменах.

m17ak
02-28-2009, 20:14
Офф хора стига сте се карали! Има и свестни момичета и свестни момчета. От всичко има свестни хора, но се срещат доста рядко ;)

ANTIHUMAN
02-28-2009, 20:19
оф тъпи свине ,знаят във всяка дупка пъх пъх ,бахти :smt076

Хаха недей, че ме ,,обиждаш'' това, че на теб ти се прави секс, аз ли съм виновен, че ти угаждам и се е*а с теб? Замисли се.
Не всички момчета са еднакви, има и много интересни индивиди, където си струва да опиташ с тях. Това, че си попадала се на типа ,,playboy'' не те прави жертва, а мишена! :)

TheNewReligion
02-28-2009, 20:26
Според мен няма "лоши" и "добри" момчета. Разберат ли, че ги харесваш на всички им се вдига самочувствието. Някои го показват най-демонстративно, други не чак толкова. От там идва това глупаво деление- от начина, по който реагират. :)

elsy
02-28-2009, 20:32
Щото са момчета. Абе... не всички са глупаци.

x3eme
02-28-2009, 20:34
Щото са момчета. Абе... не всички са глупаци.
Ейй браво,една от вас поне да е на правилно мнение.

lunichkataaa
02-28-2009, 20:43
Не бих могла да кажа,че всички са еднакви.Повечето може и да са глупаци,но определено има и изключения.Е,за жалост,те са доста по-малко,но поне ги има.

elsy
02-28-2009, 20:54
Щото са момчета. Абе... не всички са глупаци.
Ейй браво,една от вас поне да е на правилно мнение.
8) 8-)

beachy_bunny
02-28-2009, 20:58
Ххх Я го наритай к'фо са ядосваш с него ... Като го понатупаш знаеш ли колко бързо ще започне да може ... :D

3oPuTy
02-28-2009, 21:00
Защо когато знае че си разстроена налива масло в огъня? Защо не ти помага? Защо повтаря "не мога"?! Защо ти се лишаваш от нещо и когато отворип темата пред него получаваш отговор "Как очакваш да правя това?!"? Защо аз да мога, а той не? И защо, когато спра да мога това се превръща в бедствие?!
Защо има толкова много нещастници мислещи се за "различни" и още толкова, които не са такива и се грдеят с това?!

Ядосана съм. Спамете на воля
Хммм или си някакъв уникат и попадаш само на неподходящи момчета или всички момчета,които познавам са уникати,защото НИТО ЕДИН мой ПОЗНАТ не би направил или казал нещо от гореспоменатите :? :? :?

DeadpooL
02-28-2009, 21:04
В момичетата е проблема

Chikiponita
02-28-2009, 23:51
имаш нужда от тренинг как да маниполираш подобни смешки на обществото 8)
Как се отстояваш интересите си в една връзка?

jane_17
03-01-2009, 00:29
По-скоро повечето момичета сме глупачки. Харесваме си някое момче и веднага му го казваме. Той разбира, че сме му в ръцете и хоп- "Ама защо се подигра с мен? Толкова ли съм безлична?" Не трябва да угаждаме на момчетата за всичко, защото ги харесваме. 8) И все пак е глупаво да поставяме всички момчета под общ знаменател.

К'ъв ви е проблема, че харесвате само такива кретенообразни вещества? Ама..да бе.. аз пък к'ви въпроси задавам.. нали най-големите "плейбойчовци" са "готини", "яки", "най-лудите" и тем подобни идиотщини..пък после ревете, че някой се държал гадно с вас.

Еми да.. явно проблемът е в момчетата.


Ти пък от къде знаеш, че става дума за точно този тип момчета? Точно защото не става за този тип момчета дума, а за обикновените "добри" момчета, ме е толкова яд... просто ми стана ясно че всички са еднакви.. ням знаменатели няма глупости... това е. Природа си е предполагам... сички са нещастници... колкото и да е добър, щом се почувства сигурен, става нагъл!


ако веднъж позволиш нагло поведение.... не очаквай изведнъж той да се промени от самосебе си...! Даже да не кажа.. не очаквай да се промени изобщо...! Истината е, че само от нас зависи какво отношение ще получаваме от тях!

shmatka888
03-01-2009, 16:08
ако веднъж позволиш нагло поведение.... не очаквай изведнъж той да се промени от самосебе си...! Даже да не кажа.. не очаквай да се промени изобщо...! Истината е, че само от нас зависи какво отношение ще получаваме от тях!

+ подкрепям

Marky
03-01-2009, 17:09
Абе на вас не ви ли писна с тия теми бе. Тва не го казвам само защото съм момче. Често, вече писва на всеки да ви чува да се оплаквате.
Са понеже некое момченце те е зарезало почваш да им се връхлиташ.
И ся кат дойде другия красавец, веднага ще млъкнеш, а???
:x И като те зареже пак ше почваш да си изливаш мъката по форуми..... :-x

shokoto91
03-01-2009, 20:35
Малко неподготвен се изказваш май а :?

angelcheeee_93
03-01-2009, 20:44
Дразня се ,когато уж ми казва,че ме разбирал винаги ...а има моменти ,в които се чувсвтвам ужасно,поради факта,че се чувсвтам излишна в живота му и не получавам нужното разбирателство.Помня 1 такъв момент