PDA

View Full Version : Запитване



Y4eHu4ka
02-27-2009, 16:07
Здравейте, съфорумци. .
Надявам се, че има някой, който ще прочете и ще помогне =)
Така . . един ден се прибирах от училище и в автобуса имаше един мъж.Той не спря през цялото време да ме гледа, на мен ми беше симпатичен и аз го позагледах.Но той наистина не отдели поглед.Когато слезнах от рейса си мислих "Язък, че повече няма да го видя." . .
Но какво се случи, след 2 седмици както бях в междучасие и го видях . .да същият мъж.Попитах моята приятелка какъв е и тя каза учител по математика, който преподава на съседният клас . .
Той също ме видя и ме погледна и той очудено.Явно, че не знаеше, че съм ученичка в това училище като ме беше видял в автобуса.
От този ден, почна да идва в нашата стая като имаме математика уж да пита нещо госпожата ни, а нашата госпожа много му се дразни, така че не може да става въпрос за приятелство между тях.Не казвам, че идва заради мен, но всеки път ме гледа много интересно.Разбира се и аз не му оставям длъжна и аз продължавам погледите . .
Много съм привлечена от него.Зная, че е нередно и че ако има нещо между нас и от училището разберат ще го уволнят. .
Въпроса ми е може ли да има връзка между учиник и учител?Има ли смисъл да пробвам?Ако да, смятам аз да взема инициятивата.Например да ида при него и да го попитам иска ли да ми обесни задачите, които не разбирам, защото в моето учлище (пропуснах да кажа, че не съм в България) можеш през голямото междучасие да имаш екстра урок ако не разбираш нещо.Та ако го попитам . . и нз нз .Мен така и така ще ме е срам, но . . в крайна сметка какво искате?Много съм объркана.До сега 1 месец върви само да се гледаме, но след като вчера го сънувах съвсем ми се обърка главата... Помощ!!!
Мерси на всички, които прочетоха! =)

venom0706
02-27-2009, 16:10
Според мен не е удачно да имате връзка....Прекалено рисково е.

shokoto91
02-27-2009, 16:11
имаш твои връстници с коит да се занимаваш... педофилството се наказва със затвор а не с уволнение

Y4eHu4ka
02-27-2009, 16:13
имаш твои връстници с коит да се занимаваш... педофилството се наказва със затвор а не с уволнение
След няколко месеца съм пълнолетна.Така че, това не е фактор.Няма да го изкарат педофил. .

Milaaaa
02-27-2009, 16:14
Хубаво е, че поемаш инициaтивата в свои ръце, но според мен трябва да обмислиш дали този човек си заслужава, дали не е моментна прищявка.
Ако си убедена в бъдещето на връзката ви, не виждам нищо нередно.

Y4eHu4ka
02-27-2009, 16:17
Хубаво е, че поемаш инициaтивата в свои ръце, но според мен трябва да обмислиш дали този човек си заслужава, дали не е моментна прищявка.
Ако си убедена в бъдещето на връзката ви, не виждам нищо нередно.
Не зная има ли бъдеще, защото не го познавам. Просто съм силно привлечена.Точно за това искам да имам шанс да го опозная по-добре.Но не зная той как ще реагира, дали няма да си каже - че за какво ми е на мен тя, тя е малка и не знае какво иска. . Не знам наистина.

revennge
02-27-2009, 16:17
аз пък мисля, че идеята е мн готина!!! няма нищо лошо да се позабавляваш, но не минавай границата като рискуваш да ви хванат :-)

Y4eHu4ka
02-27-2009, 16:19
аз пък мисля, че идеята е мн готина!!! няма нищо лошо да се позабавляваш, но не минавай границата като рискуваш да ви хванат :-)
Разбира се, ако стане каквото стане, ще внимаваме много и няма да си позволяваме нищо в училище . . но не зная как да постъпя.Ако бъда отблъсната ще ме е срам да ходя на училище направо :С

myNameIsImmortal
02-27-2009, 16:20
Еми мога да кажа няколко неща.
1во: Зависи много от годините, защото да не би той да не на ~30 а ти на 18.. :?
2ро: Зависи дали има жена и деца, защото ако стане нещо ще преебеш много невинни
3то: Ако 1вото и 2рото са в норма, т.е. е млад учител, в смисъл да не е над 30 и няма семейство или жена с която да е омъжен РИСКУВАШ. Нищо не пречи да пробваш тогава ;)

Успех. :)

Y4eHu4ka
02-27-2009, 16:22
Еми мога да кажа няколко неща.
1во: Зависи много от годините, защото да не би той да не на ~30 а ти на 18.. :?
2ро: Зависи дали има жена и деца, защото ако стане нещо ще преебеш много невинни
3то: Ако 1вото и 2рото са в норма, т.е. е млад учител, в смисъл да не е над 30 и няма семейство или жена с която да е омъжен РИСКУВАЖ. Нищо не пречи да пробваш тогава ;)

Успех. :)

Под 30 години е, по мои наблюдения.Максимум 28 му давам. За жена не зная, не съм забелязала пръстен, но точно заради това искам първо да го опозная.Ако мога да си поговоря малко с него като приятел с приятел, а не ученик с учител ще е много хубаво.Но проблема ми е, че до сега дума не сме си обелвали тъй като не ми преподава.Не зная как да направя контакт??

Milaaaa
02-27-2009, 16:22
Хубаво е, че поемаш инициaтивата в свои ръце, но според мен трябва да обмислиш дали този човек си заслужава, дали не е моментна прищявка.
Ако си убедена в бъдещето на връзката ви, не виждам нищо нередно.
Не зная има ли бъдеще, защото не го познавам. Просто съм силно привлечена.Точно за това искам да имам шанс да го опозная по-добре.Но не зная той как ще реагира, дали няма да си каже - че за какво ми е на мен тя, тя е малка и не знае какво иска. . Не знам наистина.

С питане и до Цариград се стига...
Нищо не ти пречи да опиташ. В най-лошия случай ще знаеш, че си направила всичко по силите си, но късметът не е бил на твоя страна.

Y4eHu4ka
02-27-2009, 16:27
С питане и до Цариград се стига...
Нищо не ти пречи да опиташ. В най-лошия случай ще знаеш, че си направила всичко по силите си, но късметът не е бил на твоя страна.
Мерси, да знаеш, че ме окуражаваш =) =)
Ами . . имаш ли идея как точно да стана по-близка с него, така че да не се забележи нищо от останалите. .имам предвит . . няма ли да е странно ако изведнъж отида на уроци при учител, който не ми преподава, вместо при мойта си госпожа. . пък и тя самата дали няма да се обиди - че едва ли не тя не може да си преподава уроците и затова отивам при другият учител, който тя никак не харесва на всичкото отгоре. .
Дали няма да е твърде забележимо?

Milaaaa
02-27-2009, 16:31
Защо учителката ти трябва да разбира, че си ходила на урок при него?
Може след училище да останеш...
Друг вариант е да бъдеш пряма. Да не търсиш поводи да го опознаваш, просто да му кажеш каквото имаш, пък той сам ще прецени как да действа.

myNameIsImmortal
02-27-2009, 16:32
Под 30 години е, по мои наблюдения.Максимум 28 му давам. За жена не зная, не съм забелязала пръстен, но точно заради това искам първо да го опозная.Ако мога да си поговоря малко с него като приятел с приятел, а не ученик с учител ще е много хубаво.Но проблема ми е, че до сега дума не сме си обелвали тъй като не ми преподава.Не зная как да направя контакт??

Еми трябва да пуснеш главно фантазията в действие. Земи намери някаква тема, която да е отделна от Математиката по която преподава. Например намекни нещо \"Здравейте. Изкам да ви попитам дали можете да ми обясните точно за новите закони, който ще влязат в сила в училище" опирайки се по бюрото пускаща по малко сексапил.. на което той ако е запленен от теб ще започне да говори "Учителите вече ще могат да изгонват учениците от час, след което те ще бъдат пращани на определено място, където да помагат.." говорейки това, гледайки теб, оплитайки езика.. ;)
И след това подаваш ръка с думите: "А междодругото аз съм <името ти>" и така... ;)

Успех ;)

Y4eHu4ka
02-27-2009, 16:35
Под 30 години е, по мои наблюдения.Максимум 28 му давам. За жена не зная, не съм забелязала пръстен, но точно заради това искам първо да го опозная.Ако мога да си поговоря малко с него като приятел с приятел, а не ученик с учител ще е много хубаво.Но проблема ми е, че до сега дума не сме си обелвали тъй като не ми преподава.Не зная как да направя контакт??

Еми трябва да пуснеш главно фантазията в действие. Земи намери някаква тема, която да е отделна от Математиката по която преподава. Например намекни нещо \"Здравейте. Изкам да ви попитам дали можете да ми обясните точно за новите закони, който ще влязат в сила в училище" опирайки се по бюрото пускаща по малко сексапил.. на което той ако е запленен от теб ще започне да говори "Учителите вече ще могат да изгонват учениците от час, след което те ще бъдат пращани на определено място, където да помагат.." говорейки това, гледайки теб, оплитайки езика.. ;)
И след това подаваш ръка с думите: "А междодругото аз съм <името ти>" и така... ;)

Успех ;)
Това би било добра идея, като изключим, че тука няма промени в училище.
Тук е така - имаме 5 мин. междучасие между всеки час, но не можем да излизаме от класната стая, т.е. няма как да ида или пък ако ида винаги ще са си учениците там в стаята.
Друг е проблема, че не зная как да разбера примерно кой ден къде има последен час или нещо от сорта. . :С Наистина нз трудна работа е малко

TheNewReligion
02-27-2009, 16:39
Самата мисъл, че можеш да ходиш с учител е нелепа. Сещаш се как ще изглежда всичко, независимо от годините ви. 8)

Y4eHu4ka
02-27-2009, 16:44
Самата мисъл, че можеш да ходиш с учител е нелепа. Сещаш се как ще изглежда всичко, независимо от годините ви. 8)
Че защо нищо не е невъзможно.Госпожата ми по счетоводство в момента вече 20 години е женена за нейният учител по счетоводство =)))) ... тъй че . .

revennge
02-27-2009, 16:49
аз пък мисля, че идеята е мн готина!!! няма нищо лошо да се позабавляваш, но не минавай границата като рискуваш да ви хванат :-)
Разбира се, ако стане каквото стане, ще внимаваме много и няма да си позволяваме нищо в училище . . но не зная как да постъпя.Ако бъда отблъсната ще ме е срам да ходя на училище направо :С

отблъсната? съмняваме.. нали знаеш то само по себе си ще се разбере дали е удобно и дали той е навит да имате нещо повече само чрез жестове и леки намеци :-) а и на теб нищо не ти пречи да се държиш с него малко по освободено и закачливо :-P
а пък и ти да си на 18, а той на 30 аз лично не виждам нищо лошо научно доказано е, че момичетата се развиват по бързо от момчетата затова ние имаме нужда от някой по голям и по опитен за нуждите ни ;)

TheNewReligion
02-27-2009, 16:50
Самата мисъл, че можеш да ходиш с учител е нелепа. Сещаш се как ще изглежда всичко, независимо от годините ви. 8)
Че защо нищо не е невъзможно.Госпожата ми по счетоводство в момента вече 20 години е женена за нейният учител по счетоводство =)))) ... тъй че . .
Не твърдя, че е невъзможно, а че на този етап ситуацията е нелепа. А решението дали ще го съблазняваш пред половината випуск, си е лично твое. 8)

myNameIsImmortal
02-27-2009, 16:50
Тези закони не са влезли още в сила. Даваха го по новините че ще влизат в сила в скоро ако ги одобрят. Затова можеш да го питаш. Еми отиди в дирекцията и там има програмата на всички класове. Като знаеш на кой класове преподава, ще разбереш кога ще има последен чаш да го издебнеш ;)

Нищо хубаво не става лесно! :)

Y4eHu4ka
02-27-2009, 16:55
Тук в дирекция или учителска стая просто нямаш шанс да влезнеш.Много е висока чертата между учител/ученик. . всичко е мнооого стегнато и строго. :С Това е друг проблем.
revennge - Съгласна съм с теб, за годините. . Пък и нз . . за отблъсването - по начина, по който ме гледа, виждам, че няма да ме отблъсне, но ако има задръжки и тн . .? :С
TheNewReligion - Нямам дори и намерение целият випуск да разбира ;) Думата дискретност ми е позната и играе в пълна сила.По принцип аз харесам ли някой целият свят разбира.А него харесвам вече месец и само и единствено майка ми знае, а и друг няма да разбере.

revennge
02-27-2009, 16:58
Тук в дирекция или учителска стая просто нямаш шанс да влезнеш.Много е висока чертата между учител/ученик. . всичко е мнооого стегнато и строго. :С Това е друг проблем.
revennge - Съгласна съм с теб, за годините. . Пък и нз . . за отблъсването - по начина, по който ме гледа, виждам, че няма да ме отблъсне, но ако има задръжки и тн . .? :С
TheNewReligion - Нямам дори и намерение целият випуск да разбира ;) Думата дискретност ми е позната и играе в пълна сила.По принцип аз харесам ли някой целият свят разбира.А него харесвам вече месец и само и единствено майка ми знае, а и друг няма да разбере.

ако имаше подобни задръжки нямаше и да се загледа... аз мисля, че ти е в кърпа вързан ;)

Y4eHu4ka
02-27-2009, 17:01
Вече така се уверих, че трябва да направя нещо.Благодаря ви.Сега остава да намеря начина, по който да действам . .
Само да не стане, че измисля супер начин и накрая се спека и не кажа една дума . .

TheNewReligion
02-27-2009, 17:02
А представи си, че наистина имате връзка. Дали няма да разбере някоя твоя съученичка? А сега си представи, че не си първата, на която хвърля погледи. Да не говорим, че не знаеш със сигурност на какво се дължат те. :) Не бързай и не си фантазирай неща, които може да нямат нищо общо с реалността.

Y4eHu4ka
02-27-2009, 17:05
А представи си, че наистина имате връзка. Дали няма да разбере някоя твоя съученичка? А сега си представи, че не си първата, на която хвърля погледи. Да не говорим, че не знаеш със сигурност на какво се дължат те. :) Не бързай и не си фантазирай неща, които може да нямат нищо общо с реалността.
Аз не си представям нищо.Точно за това искам, да го опозная, за да разбера.Нали знаеш, че трябва да се пробва.Когато и ти харесваш някой, предполагам, че и ти се бориш, поне да разбереш имаш ли шанс или не.Дали гледа други не мога да зная, права си.А ако имаме връзка - повярвай ми никой няма да го разбере.Нямам толкова близки приятелки в училище на които да го кажа ;) Не мисля, че в училище ще го гледам повече или по-малко от колкото е сега в момента.Все пак не трябва да се разбере.

TheNewReligion
02-27-2009, 17:10
Радвам се, че мислиш трезво. И все пак внимавай. Успех.

Y4eHu4ka
02-27-2009, 17:14
Радвам се, че мислиш трезво. И все пак внимавай. Успех.
Мерси =)

shmatka888
02-27-2009, 17:54
Тъкмо си мислех "какъв е тоя филм" и видях че не си от България :D Странно е и е глупаво..няма смисъл.Как мислиш ще те приемат съучениците ти.."Оле тая спи с учителя :shock: ...шаврантия 8-) " :D Шегувам се...но не съвсем :D Няма смисъл да започваш някакъв флирт с него.Не трябва да се минава границата.Не е добре нито за него нито за теб

valdesbg
02-28-2009, 05:19
Баси филма - знай само че каквото и да стане теб ще изключат а той ще си измие ръцете. А и струва ли си за 3-4 чукания да станеш по ниска от тревата? А и тва че те гледа интересно, нищо не значи, и аз като гледам някоя хлапачка не значи че я харесвам. Просто ми минават мисли за една незабравима вечер и после всеки по пътя.

Избора е твой.