PDA

View Full Version : объркано...



revennge
02-27-2009, 16:12
ами от две години си бях харесала едно момче!!! мн е готинннн и просто си умирах за него !!! после тръгнах ме и в последствие аз се държах малко тъпо и скъсахме после тръгна с една мн добра моя пр с която сме всеки ден заедно, после беше казал на една др моя пр, че си харесал най добрата ми приятелка, а малко след това се натискаше пак с една мн мн добра моя пр на една хижа!!! тоя ебавали ми се ????

П.П : на свети валентин се засякохме и щеше да заебе пр, с която както споменах малко по горе е ходил, само да бях му казала, че искам да се приберем заедно!!!


дали още има чувства към мен и ми прави някакви номера или ставам параноична? :?

venom0706
02-27-2009, 16:18
100% човека е бройкар,така че не се занимавай с него.Ако тръгнете,той сигурно ще те заебе заради друго момиче...

Milaaaa
02-27-2009, 16:18
Според мен изпитва нещо към теб и те кара да ревнуваш.

Y4eHu4ka
02-27-2009, 16:24
100% човека е бройкар,така че не се занимавай с него.Ако тръгнете,той сигурно ще те заебе заради друго момиче...
Или е така или просто ти отмъщава, заради първият път, в който ти си го одрязала.Замисли се, мила, трябва ли ти такова момче?Не знам ако искаш пробвай, но ако се прави на интересен или на плейбой по-добре го остави. . А ти не каза ти имаш ли все още същите чувства към него?Ако да нищо не пречи да опиташ, или сега си сама или пробваш и си с него или оставаш сама.Вторият вариянт е по-угоден мисля. .

revennge
02-27-2009, 16:33
100% човека е бройкар,така че не се занимавай с него.Ако тръгнете,той сигурно ще те заебе заради друго момиче...
Или е така или просто ти отмъщава, заради първият път, в който ти си го одрязала.Замисли се, мила, трябва ли ти такова момче?Не знам ако искаш пробвай, но ако се прави на интересен или на плейбой по-добре го остави. . А ти не каза ти имаш ли все още същите чувства към него?Ако да нищо не пречи да опиташ, или сега си сама или пробваш и си с него или оставаш сама.Вторият вариянт е по-угоден мисля. .

ами аз никога не съм била влюбена в него, но когато тръгнахме точно заради това се държах тъпо, защото се оплаших, че вече ходим, а не ми е писнал.. свикнала съм да харесвам някой докато не тръгна с него, а в него момент нещата станах мн сложни и аз се оплетох сама...
принципно никога преди не е бил бройкаджия въпреки, че определено си го бива ама откакто скъсахме и мина всичките ми приятелки без точно две започвам да се съмнявам, че и да не е бил вече е... :( 8)

Y4eHu4ka
02-27-2009, 16:59
100% човека е бройкар,така че не се занимавай с него.Ако тръгнете,той сигурно ще те заебе заради друго момиче...
Или е така или просто ти отмъщава, заради първият път, в който ти си го одрязала.Замисли се, мила, трябва ли ти такова момче?Не знам ако искаш пробвай, но ако се прави на интересен или на плейбой по-добре го остави. . А ти не каза ти имаш ли все още същите чувства към него?Ако да нищо не пречи да опиташ, или сега си сама или пробваш и си с него или оставаш сама.Вторият вариянт е по-угоден мисля. .

ами аз никога не съм била влюбена в него, но когато тръгнахме точно заради това се държах тъпо, защото се оплаших, че вече ходим, а не ми е писнал.. свикнала съм да харесвам някой докато не тръгна с него, а в него момент нещата станах мн сложни и аз се оплетох сама...
принципно никога преди не е бил бройкаджия въпреки, че определено си го бива ама откакто скъсахме и мина всичките ми приятелки без точно две започвам да се съмнявам, че и да не е бил вече е... :( 8)
Хм . . не си го харесвала, значи не ти е пукало, че е с твои приятелки за отмъщение и тн? Ами ако сега има някакво привличане покажи му го . . а ако не, хич не му обръщай внимание и минавай покрай него с високо вдигната глава, за да разбере, че каквото и да прави, не може никак да те трогне =)

revennge
02-27-2009, 17:05
100% човека е бройкар,така че не се занимавай с него.Ако тръгнете,той сигурно ще те заебе заради друго момиче...
Или е така или просто ти отмъщава, заради първият път, в който ти си го одрязала.Замисли се, мила, трябва ли ти такова момче?Не знам ако искаш пробвай, но ако се прави на интересен или на плейбой по-добре го остави. . А ти не каза ти имаш ли все още същите чувства към него?Ако да нищо не пречи да опиташ, или сега си сама или пробваш и си с него или оставаш сама.Вторият вариянт е по-угоден мисля. .

ами аз никога не съм била влюбена в него, но когато тръгнахме точно заради това се държах тъпо, защото се оплаших, че вече ходим, а не ми е писнал.. свикнала съм да харесвам някой докато не тръгна с него, а в него момент нещата станах мн сложни и аз се оплетох сама...
принципно никога преди не е бил бройкаджия въпреки, че определено си го бива ама откакто скъсахме и мина всичките ми приятелки без точно две започвам да се съмнявам, че и да не е бил вече е... :( 8)
Хм . . не си го харесвала, значи не ти е пукало, че е с твои приятелки за отмъщение и тн? Ами ако сега има някакво привличане покажи му го . . а ако не, хич не му обръщай внимание и минавай покрай него с високо вдигната глава, за да разбере, че каквото и да прави, не може никак да те трогне =)

проблема е, че ме трогва и то доста... някак си мисълта, че всички искат да бъдат с него и, че той е бил с всички, които иска ме кара да имам някаква тръпка към него и да искам да го накарам да ми каже, че ме харесва или да се позарибяваме малко, а пък може и пак да ходим... оххх май искам да стане каквото и да е само да не е така бездействащо всичко, защото супер се дразня, а и няма какво да се лъжем това е най готиния приятел който съм имала и принципно не си заслужава, ако има чувства към мен да го изпускам.... дълго няма да си намеря подобен :(

shmatka888
02-27-2009, 18:05
Момчетата са по големи курви и от момичетата! Не те харесва...ебе му се :D

revennge
02-27-2009, 19:39
Момчетата са по големи к**ви и от момичетата! Не те харесва...е** му се :D

мисля, че през времето, в което ходехме достатъчно добре съумях да му покажа, че нещата при мен нестават толкова лесно :-D ...а пък така и не успя да ми смъкне гащичките колкото и да му се искаше, защо сега да си мисли, че ще успее ? :lol:

swap
02-27-2009, 19:44
tozi e broikar ;)

valdesbg
02-28-2009, 05:59
Момче "пеперудка" - пърха от цвят на цвят и опложда едновременно :)