PDA

View Full Version : Малко странно



scanadal
02-27-2009, 16:31
Познавам го от 7 години.Излизахме в общи компании,понякога и двамата само,но единствено по приятелски.Приличахме си по храктери,като огледален образ.На моменти се ужасявах колко сме еднакви,по колко подобен начин мислим,сякаш бяхме едно цяло.Но си бяхме приятели,виждах в него човекът,когото ценя най-много.Но замина в друга държава,уж за малко.А там се случиха ужасни неща с него.Плаках,молех се,гърчих се от болка всяка нощ заедно с него и заради него.В един момент усетих,че съм хлътнала здравата по него.Но беше далеч.Не исках вече да погледна друг мъж,само той ми беше в главата.Той знаеше,че съм увлечена по него,казваше,че и с него е така.Летях от щастие и броях дните когато ще се видим тук в Бг и ще се хвърля на врата му :)Дойде си,тук е сега,но за малко...Видяхме се,не можех да си намеря място от щастие.Повтаряше,че ме желае силно дъъъъъълго преди да се видим,аз умирах да бъда в прегръдките му също.Побъркваше ме само с думи :oops: Снощи излязохме двамата.После отидохме утях.Беше плах,несигурен сякаш.Лежах гола до него,казах му и му показах съвсем ясно,че умирам да съм с него.А той просто заспа :shock: Попитах го дали го отблъсквам с нещо,противна ли съм му.Каза,че съм задавала много смотани въпроси и заспа с гръб към мен.Погалих го,отвърна че се дразни от ласките ми.Потекоха сълзи от очите ми,отблъсна ме,без да ми обясни защо.Лежах гола,долепена до него,знаеше,че ще може да ме има,а ме отблъсна толкова брутално.И не си намирам място,защото не знам защо стана така.Казваше едно преди това,а сега когато имаше възможност да прави секс с мене се отдръпна.Плаках и сега също плача,боли ме,харесвам го и искам да сме заедно.Някой има ли идея защо не пожела да прави секс с мене :-o Не съм грозна,чистоплътна съм,знам че ме е желал преди...

revennge
02-27-2009, 16:43
:shock: :shock: :shock:
немога да си го обесня, ако не за друго поне за единия секс можеше да бъде с теб... все пак е момче!!!
...ако питаш мен щом и секс даже да не е искал да правите нещо се е почувствал неловко... няма друго обяснение :?

TheNewReligion
02-27-2009, 16:46
Това си е чисто унижение. Прави каквото искаш, но според мен няма смисъл да му искаш обяснения. 8)

revennge
02-27-2009, 16:51
Това си е чисто унижение. Прави каквото искаш, но според мен няма смисъл да му искаш обяснения. 8)

и това е варянт, но защо да я унижава умишлено ? :?

kobrichka
02-27-2009, 16:55
:shock: Постъпил е ужасно. Честно да ти кажа докато четях темата ти тръпки ме побиха. Не мога да си дам ясно обяснение,защо би постъпил един човек така. Самата ти казваш, че са станали много неща докато е бил в чужбина и доколкото разбирам не са никак хубави. Може би не иска да те използва или лъже. Честно каано не знам. Глупава постъпка е от негова страна, но не се знаят конкретните причини за това негово отношение. Може би един норамлен разговор би могъл да отговори на въпросът ти. Според мен най-правилното ще бъде да говориш с него...

shmatka888
02-27-2009, 18:10
Гадно е спрямо теб но и той има право.Все пак били сте приятели толкова време, а сега да спи с теб...И това ще се случи..може би му трябва време да свикне с тази мисъл.Може би не е убеден че те харесва като нещо повече от приятелка.Щом толкова си приличате значи можеш да го разбереш :) А и нищо няма да ти стане ако поговориш откровено с него.

myNameIsImmortal
02-27-2009, 19:00
:shock: :shock: :shock:
немога да си го обесня, ако не за друго поне за единия секс можеше да бъде с теб... все пак е момче!!!
...ако питаш мен щом и секс даже да не е искал да правите нещо се е почувствал неловко... няма друго обяснение :?

е какво като е момче.. еми можеби иска 1во да се увери в чувствата си дали наистина има толкова силни чувства към нея.. а не да я изебе и после да си каже че нещаат няма да се получат и тя да бъде наранена и да се вайка защо е правила секс със него като тя не е означавала нищо за него..

Осъзнайте се малко! В тоя живот секса не е най-важното нещо.. по-важно от него е любовта..!
Авторката - поговори с него насаме, попитай го да ти каже в очите какво изпитва към теб, и ако каже че има много силни чувства, бля, бля, бля, го попитай тогава каква е била причината вечерта да се получи така.
Това е моя съвет..

Успех. :)

nicolepcd
02-27-2009, 19:12
Ужасна постъпка... :shock:

revennge
02-27-2009, 19:22
:shock: :shock: :shock:
немога да си го обесня, ако не за друго поне за единия секс можеше да бъде с теб... все пак е момче!!!
...ако питаш мен щом и секс даже да не е искал да правите нещо се е почувствал неловко... няма друго обяснение :?

е какво като е момче.. еми можеби иска 1во да се увери в чувствата си дали наистина има толкова силни чувства към нея.. а не да я изебе и после да си каже че нещаат няма да се получат и тя да бъде наранена и да се вайка защо е правила секс със него като тя не е означавала нищо за него..

Осъзнайте се малко! В тоя живот секса не е най-важното нещо.. по-важно от него е любовта..!
Авторката - поговори с него насаме, попитай го да ти каже в очите какво изпитва към теб, и ако каже че има много силни чувства, бля, бля, бля, го попитай тогава каква е била причината вечерта да се получи така.
Това е моя съвет..

Успех. :)

ама ти сериозно ли :shock: ? явно не си много в час... с тези откровение до никъде няма да се стигне освен до някой супер неловко положение за нея! Докато не е сигурна дали наистина той има чувства към нея по добре да си мълчи и да се опита да манипулира нещата за да ги задържи.. :?

П.П: колкото до секса... хаххх 1 от 20 мислят така ;)

blood_dodo
02-27-2009, 19:23
Може да е видял нещо, дет да го е уплашило :D
По темата, нито го познавам, нито нищо, но предполагам че нещо е придизвикало сериозно вътрешно смущение и си го е изкарал на теб ( за да не изглежда слаб?)