PDA

View Full Version : Въпрос към момчетата?



girl4eety
02-27-2009, 16:50
Момчета я кажете какви момичета харесвате?
-коси,очи,стил,дебела,слаба и т.н
Абе направо какво трябва да притежава едно момиче за да тръгнете с него

sadsad
02-27-2009, 16:52
Добре сега....не си ли се замисляла, че всяко момче харесва различни неща в едно момиче ?!? Не те знам какво ще постигнеш с тази тема ....

girl4eety
02-27-2009, 16:56
искам да чуя различни мнения чакам ви момчетаааа

sadsad
02-27-2009, 16:58
искам да чуя различни мнения чакам ви момчетаааа
Давам ти 100 % гаранция, че ще чуеш различни мнения. 8-)И 99 %, че ще има поне още едно мнение подобно на моето 8-)

myNameIsImmortal
02-27-2009, 16:59
Нямам определен тип момиче..
Сегашното момиче, което харесвам е идеалното за мен :-)
Относно външния вид, който не е толкова важен: със средно дълга черна коса, прекрасни очи, прекрасно тяло - нито много слабо, нито много закръглено (не харесвам момичета, които са коя и кости
, та като си отгоре и да й усещаш ребрата..) мм супер крака..
А относно вътрешния вид: забавна, определила си цел, която иска да постигне, обичаща всичко в мен, умна и какво ли още не..

Просто за мен е перфектното момиче..
Ето и снимка:

http://www.prikachi.com/users/nakov/265A.jpg

girl4eety
02-27-2009, 17:03
Съжалявам за тъпия въпрос myNameIsImmortal ти би ли харесал момиче което да има да речем белези,бемки,криви зъби и е такива дефекти

myNameIsImmortal
02-27-2009, 17:06
Съжалявам за тъпия въпрос myNameIsImmortal ти би ли харесал момиче което да има да речем белези,бемки,криви зъби и е такива дефекти
Е и какво от това? А и много момичета след определена възраст започват да се разхубавяват много.. познавам над 10 такива момичета, на който миналата година сички момчета им се смееха и ги обиждаха, а сега 1 година по късно лазят в краката им и усещат какво е болка..

А относно кривите зъби - ми и аз имах, но след като носих брекети ми се изправиха.
Белезите могат да се премахнат, а всеки човек има бемки..
Външния вид, не винаги е критерий..

girl4eety
02-27-2009, 17:16
myNameIsImmortal Евала ти права малко са момчетата като теб, които не гледат само външния вид и ако някоя примелно е с блег или бемки дори няма да я погледнат евала

myNameIsImmortal
02-27-2009, 17:25
myNameIsImmortal Евала ти права малко са момчетата като теб, които не гледат само външния вид и ако някоя примелно е с блег или бемки дори няма да я погледнат евала
Е не съм единсвения.. има и още много други такива момчета ;)
А btw даже едно от предишните момичета които харесвах, когато бях в 9ти клас и тя също беше от моя клас имаше кариес на долната челюст точно между 2та предни зуба и всички я бъзикаха тогава и я обиждаха, а и тогава не беше толкова красива, ама сега така се разхубави че.. :)

suantito
02-27-2009, 17:28
За да тръгна с някое момиче то трябва, да не е дебело , да не е и някоя хърба, да не е някой надувалка искам земно момиче , белези , криви зъби
не ме притесняват.

valdesbg
02-28-2009, 05:14
Да не е някой хипопотам, не държа и да е мис свят, даже напротив. Обикновено момиче с необикновен характер, + ще е естествения, непоодправен чар.