PDA

View Full Version : Искам мнение...



smilefromvarna
02-27-2009, 18:01
Хора, дайте съвет моля ви се. Ето за какво става въпрос... Значи, аз съм девствен, но приятелката ми не е, въпреки че не е водила досега редовен полов живот, всъност правила го е 2-3 пъти само. Първият път когато опитахме се получи ето какво. Значи, целувахме се, натискахме се и започнахме да се събличаме, но когато стигнахме до същинската част, беше много странно. На мен ми стана без проблем, сложих презерватива, но когато се опитах да проникна, не можах. Смисъл усещанетоо беше че е адски тясна, въобще не можех да разбера как оная ми работа ще влезе там, беше леко влажна отвън (не знам дали това е достатъчно, за да е готова за същинската част). Въобще не успях да го вкарам и след няколко опита ерекцията ми започна да спада. След това отново ми ставаше, но след като не успявах да го вкарам, пак спадаше и така няколко пъти. Пробвах да проникна с пръст и тогава ми се стори още по-тясна, можех да си вкарам само единия пръст. Следващия път се получи същото.

Тъпа ситуация, ясно, няма какво да коментираме, но мисълта ми е, дали проблемът е само в това че не е била достатъчно възбудена в момента? И въобще просто имам нужда някой да каже, че всичко което се случва е нормално и че това се случва едиствено заради неопитността и притеснението ми... Мерси предварително :)

elsito1111
02-27-2009, 18:09
Ти не си виновен!Просто трябва повече...целувки дъра бъра...тряяя да се изпоти и така...

jambo_bs
02-27-2009, 18:14
Ами значи или не си я възбудил достатъчно или те лъже че не е девствена.Аз мисля второто. :)

NeSumJenaTi
02-27-2009, 18:16
Напълно нормално е! Просто трябва да я предразположиш малко повечко . . . мисля , че оралната любов от твоя страна ще подейства много добре . . . Успехче!

AlokiNn
02-27-2009, 19:46
Лубрикант!?

shofiora88
02-27-2009, 19:49
kupi amfeti i i go rugni be muhlio

AlokiNn
02-27-2009, 19:51
kupi amfeti i i go rugni be muhlio Тук се помага и му е 1ви път глупак

_BuNnY_
02-27-2009, 19:53
съгласна съм с AlokiNn, що не пробваш с лубрикант?!

ubuntu
02-27-2009, 20:05
Лубрикант!?
цък цък цък... :? :o
Една мазна храчка рязко на пичката и действаш....

bebok
02-27-2009, 20:09
Лубрикант!?

i pove4ko tselyvki i vs 6te e ok

1ov3m3
02-27-2009, 20:12
Хора, дайте съвет моля ви се. Ето за какво става въпрос... Значи, аз съм девствен, но приятелката ми не е, въпреки че не е водила досега редовен полов живот, всъност правила го е 2-3 пъти само. Първият път когато опитахме се получи ето какво. Значи, целувахме се, натискахме се и започнахме да се събличаме, но когато стигнахме до същинската част, беше много странно. На мен ми стана без проблем, сложих презерватива, но когато се опитах да проникна, не можах. Смисъл усещанетоо беше че е адски тясна, въобще не можех да разбера как оная ми работа ще влезе там, беше леко влажна отвън (не знам дали това е достатъчно, за да е готова за същинската част). Въобще не успях да го вкарам и след няколко опита ерекцията ми започна да спада. След това отново ми ставаше, но след като не успявах да го вкарам, пак спадаше и така няколко пъти. Пробвах да проникна с пръст и тогава ми се стори още по-тясна, можех да си вкарам само единия пръст. Следващия път се получи същото.

Тъпа ситуация, ясно, няма какво да коментираме, но мисълта ми е, дали проблемът е само в това че не е била достатъчно възбудена в момента? И въобще просто имам нужда някой да каже, че всичко което се случва е нормално и че това се случва едиствено заради неопитността и притеснението ми... Мерси предварително :)

предполагам опитахте в традиционната поза?

summerlove66
02-28-2009, 05:35
Малко ми е чудно да е спала 3 пъти с момче и да се вкарва трудно дори един пръст :( ..

smilefromvarna
02-28-2009, 08:14
Хора, дайте съвет моля ви се. Ето за какво става въпрос... Значи, аз съм девствен, но приятелката ми не е, въпреки че не е водила досега редовен полов живот, всъност правила го е 2-3 пъти само. Първият път когато опитахме се получи ето какво. Значи, целувахме се, натискахме се и започнахме да се събличаме, но когато стигнахме до същинската част, беше много странно. На мен ми стана без проблем, сложих презерватива, но когато се опитах да проникна, не можах. Смисъл усещанетоо беше че е адски тясна, въобще не можех да разбера как оная ми работа ще влезе там, беше леко влажна отвън (не знам дали това е достатъчно, за да е готова за същинската част). Въобще не успях да го вкарам и след няколко опита ерекцията ми започна да спада. След това отново ми ставаше, но след като не успявах да го вкарам, пак спадаше и така няколко пъти. Пробвах да проникна с пръст и тогава ми се стори още по-тясна, можех да си вкарам само единия пръст. Следващия път се получи същото.

Тъпа ситуация, ясно, няма какво да коментираме, но мисълта ми е, дали проблемът е само в това че не е била достатъчно възбудена в момента? И въобще просто имам нужда някой да каже, че всичко което се случва е нормално и че това се случва едиствено заради неопитността и притеснението ми... Мерси предварително :)

предполагам опитахте в традиционната поза?

Ами да, малко е трудничко първия път да почнеш и да редуваш позите, при положение че даже не си успл да го вкараш... :) :) :)

Bellatrix
02-28-2009, 08:18
Лубрикант!?
Мхм... Не мисля, че те лъже за девствеността, може просто 3 пъти да не са били достатъчни да се разшири като хората.

1ov3m3
02-28-2009, 08:31
Хора, дайте съвет моля ви се. Ето за какво става въпрос... Значи, аз съм девствен, но приятелката ми не е, въпреки че не е водила досега редовен полов живот, всъност правила го е 2-3 пъти само. Първият път когато опитахме се получи ето какво. Значи, целувахме се, натискахме се и започнахме да се събличаме, но когато стигнахме до същинската част, беше много странно. На мен ми стана без проблем, сложих презерватива, но когато се опитах да проникна, не можах. Смисъл усещанетоо беше че е адски тясна, въобще не можех да разбера как оная ми работа ще влезе там, беше леко влажна отвън (не знам дали това е достатъчно, за да е готова за същинската част). Въобще не успях да го вкарам и след няколко опита ерекцията ми започна да спада. След това отново ми ставаше, но след като не успявах да го вкарам, пак спадаше и така няколко пъти. Пробвах да проникна с пръст и тогава ми се стори още по-тясна, можех да си вкарам само единия пръст. Следващия път се получи същото.

Тъпа ситуация, ясно, няма какво да коментираме, но мисълта ми е, дали проблемът е само в това че не е била достатъчно възбудена в момента? И въобще просто имам нужда някой да каже, че всичко което се случва е нормално и че това се случва едиствено заради неопитността и притеснението ми... Мерси предварително :)

предполагам опитахте в традиционната поза?

Ами да, малко е трудничко първия път да почнеш и да редуваш позите, при положение че даже не си успл да го вкараш... :) :) :)

ами и аз съм имала този проблем и при нас се полечи като той седна а аз съднах в/у него ... надявам се поне малко да съм ти помогнала и все пак използвайте и лубрикантче :D :D

Danto
02-28-2009, 08:42
това е нормално,на мн момичета се случжа просто трябва малко повече старание,за да се отпусне тя.пробвай да взелеш не от веднъж,а полака на "тласаци".ползваите лубрикант!!! :)

galenata
02-28-2009, 09:00
Малко ми е чудно да е спала 3 пъти с момче и да се вкарва трудно дори един пръст :( ..
Дам и на мен ... мен при втория път без проблем влизаха 3 :D Но при вскеи е различно.. Не знам,може би наистина или лъже или е прекалено тясна.Както вече ти казаха-малко повече любовна игра :)

galu6a
02-28-2009, 09:01
Ами значи или не си я възбудил достатъчно или те лъже че не е девствена.Аз мисля второто. :)

+1

Xrisenceto
02-28-2009, 09:16
ми и аз бях така когато бях още девствена и с 1 пръст ме болеше защото бях много тясна,но сега приятелят ми порниква в мен без проблем.При нас всичко стана с времето отначало първите 10 пъти много ме болеше и вкарваше по малко даже имах и по няколко капки кръв.Просто трябва да е възбудена,да го искате и 2мата,да няма притеснения и всичко ше се оправи с времето ;)