PDA

View Full Version : Разочерована..за пореден път ;((



xXx_
02-27-2009, 18:23
Здравейте отново..това беше предишната тема,която пуснах ( http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=231560&postdays=0&postorder=asc&start=0 ) а сега ето и продължението..
И все пак вчера се видях с въпросното момче,но той не беше сам (с брат му) и аз също не бях сама..И в момента се чувствам ужасно разочерована,след срещата ни през целия ден ми беше едно отнесено и постоянно мислех за него.Днес все още съм така,да не каже и по-зле :( . Брат му е ужасен,през цялото време хвърляше бъзици и говореше някакви глупости..А ТОЙ почти през цялата ни среща ме гледаше и нищо повече..най-много да си разменихме 5-10 изречения.Незнам как да си обесня начина по който се държеше..в скайп ми повтаряше,че ме обича и че няма търпение да се видим.. И к'во стана накрая..видяхме се и нищо..Днес му писах SMS дали иска да излезем отново..бях с най-добрата ми приятелка в едно кафене,а той ми отговори чак след 1 час,че няма да може да дойде.Вчера след като се видяхме,една моя приятелка тръгна след тях,за да ги проследи (знам,че е детска постъпката 8-) ) и ми се обади,за да ми каже че го е видяла да се разхожда с някакво момиче.. :(
Незнам как да си го обесня това поведение..повтаряше ми,че ме обича,но явно всичко е било една игра за него..
Имах нужда просто да споделя с някого..и все пак..вие как мислите,да спра ли да го търся и да го забравя..или ? :?

KpucuTo0o92
02-27-2009, 18:37
Просто се научи,че на празни приказки не може да се вярва :? Това че ти е казал че те обича не значи че наистина го чувства...

myNameIsImmortal
02-27-2009, 18:48
познавам момчета и момичета, които като свършат връзка и започнат нова до 1 седмица започват с "Обичам те, ти си ми всичко, обичам те сега ще те обичам и след 100 години.." .. :x :-x

Не се обръщай назад.. щом така се е получило.. ми става ясна работата.. можеш пак по някакъв начин да пробваш да видиш дали ще се получи нещо, ако ли не го заебаваш и си намираш друг, който наистина ще те обича!



P.P. И не винаги вярвай на приятели и приятелки! Не казвам че тази те е излугала, но може някой път някоя която се пише за "приятелка" да те излъже за нещо и после да се радва как страдаш!

Успех ;)

111111111
02-27-2009, 18:55
Забрави го, не ти трябва такъв несериозен човек.

nicolepcd
02-27-2009, 19:09
Ми като сте толкова наивни... сега ще се измъчвате :) Не ти казвам да не вярваш на никой вече, но винаги си имай едно на ум, че не всичко е като в приказките :?

skateprinces19
02-27-2009, 22:14
Ех, ех , само аз ли смятам , че мъжете са пълни говеда ,,, На нике от тях не му пука как ние ще се почувстваме след гадните им лъжи .. Мацка и мен ме лъгаха по същия начин ,, аз поне не се привързах и не ми е толкова гадно .. моя съвет е- забрави го .. Момчета има много , да се надяваме , че там някъде измежду всичките ще се намери някой сериозен , а не като този да те баламосва и накрая да ти го набие еди здрав , прав и корав ...

xXx_
02-28-2009, 05:51
Мерси много на всички за отговорите.. :)
Снощи си писахме в скайп..тоест си разменихме 2-3 изречения и дотам беше всичко ;) .. И последното,което му написах беше " добре,преди не спирахме да си пишем по 8 часа,а сега една думичка не ми казваш.Но ок,както искаш " И явно след като го е прочел излезна извън линия.
Ясна ми е работата,трябва да го забравя..

miss_ludataa
02-28-2009, 07:53
очно така,трябва да го забравиш добре си постъпила!Преди 1 година и аз попаднах на такъв използвач и тогава много съжелявах,че не съм се вразумила на време :( ,защото после много ме болеше,но бях и много наивна!Такава връзка и такова момче не си заслужав! И ето сега съм щастливо влюбена в човек,който ме обича много ,както и аз !Пожелавам ти и на теб такъв човек,искренно! :-) :-) :-)

xXx_
02-28-2009, 17:23
очно така,трябва да го забравиш добре си постъпила!Преди 1 година и аз попаднах на такъв използвач и тогава много съжелявах,че не съм се вразумила на време :( ,защото после много ме болеше,но бях и много наивна!Такава връзка и такова момче не си заслужав! И ето сега съм щастливо влюбена в човек,който ме обича много ,както и аз !Пожелавам ти и на теб такъв човек,искренно! :-) :-) :-)
Благодаря ти много! А на вас двамата Ви пожелавам да се обичате..и да бъдете истински щастливи :-) :-) :-) !
И дано наистина да срещна този човек по-бързо,защото имам нужда от някой,който да ме разбира и обича. :)

m17ak
02-28-2009, 18:43
Ех, ех , само аз ли смятам , че мъжете са пълни говеда ,,, На нике от тях не му пука как ние ще се почувстваме след гадните им лъжи .. Мацка и мен ме лъгаха по същия начин ,, аз поне не се привързах и не ми е толкова гадно .. моя съвет е- забрави го .. Момчета има много , да се надяваме , че там някъде измежду всичките ще се намери някой сериозен , а не като този да те баламосва и накрая да ти го набие еди здрав , прав и корав ... skateprinces19 не си права. Лично аз познавам доста свестни момчета, който не си играят игрички и казват всичко както мислят, чувстват и усещат. А сега по темата : доста лесно е да кажеш "остави го" или "бий му шута" , но от това няма смисал моя съвет е да поговориш с него да разбереш защо се получава така по скайп и на живо (защо има такава разлика ). Има възможност просто момчето да е стеснително или да се притеснява от нещо в дадения момент. По скайп е много лесно да кажеш "обичам те" , но на живо е съвсем друго ;) . А доколкото другото момиче не се впрягай толкова може да е просто приятелка, която не е виждал от много време и тя е искала да го види :P Та моя съвет е поговори с него, уточнете нещата как точно стоят. Е дано съм помогнал това е от мен ;)

balu4ka
02-28-2009, 19:40
Най-лесно ще ти е да го оставиш о да го оставип на мира!Явно е сваля1 и не си струва ;)

vesSynkaa
02-28-2009, 20:05
Сваляч от класа ;)

LittlePrincess
02-28-2009, 20:07
Хах. Ми скайп .. какво очакваш.. На сладки думички по скайп не вярвай. ; )

BlueCat
03-01-2009, 10:46
Погледни от другата страна. Ами ако е малко по-срамежлив (все пак по скайп човек е съвсем различен) и просто на първа среща с 2 непознати момичета. После ако не е искал да дойде в кафето, защото се е притеснявал от твоята приятелка? И както казаха по-горе - не винаги вярвай на приятелите си и недей толкова лесно да загърбваш нещата. :wink:

xXx_
03-01-2009, 13:43
Вече тотално се обърках..да,определено е по-стеснителен и по-срамежлив и много трудно показва чувствата си.Дори няколко пъти ми спомена,че се СТРАХУВА от думата "обичам те" , но въпреки всичко ми е каза (написа) ..
Всички постоянно ми повтарят,че той не е за мен и че ще ме разочерова..но истината е,че между нас има адски силно привличане..и снощи ми каза,че няма да се откаже от мен..и че искал и двамата да се оставим по течението..
Ба*ти и сапунката,където става..още немога да повярвам,че всичко това ми се случва.. 8-)

BlueCat
03-01-2009, 18:46
^^По скайп е мноого по-лесно да кажеш 'обичам те', отколкото на живо.

xXx_
03-01-2009, 19:19
^^По скайп е мноого по-лесно да кажеш 'обичам те', отколкото на живо.
Знам,че е така..Има разлика оттук до небето и обратно..Едно е на напишеш на един човек,че го обичаш..а съвсем различно нещо е да го погледнеш в очите и да му го кажеш. :)