PDA

View Full Version : Пениса - Пари при уриниране.



HyperBoy
02-27-2009, 18:37
Цял ден не бех пишкал защото сутринта ме боля..
сега реших и ме прониза много гадна болка..едва не се упиках :(

john95
02-27-2009, 19:11
Цял ден не бех пишкал защото сутринта ме боля..
сега реших и ме прониза много гадна болка..едва не се упиках :(
Като бях на 10 имах подобен проблем
Отиди с някой от ваште на Уролог - задължително
Това са някакви уринални бактерии дето мноо болят (поне при мен беше това)
Най Добре говори с някой от ваште да те заведе по скоро на Уролог!
Ако се оправи от само себе си - значи е било нещо временно и можеш да не му обръщаш внимание :)

Успех :)

Abigoria
02-28-2009, 09:26
Пусни си изследване на урина! Не урокултура, урина! И после марш на уролог! НЕ бива шега с тея пикочни пътища, ако не взмеш мерки, ще се влоши... Ако е протеус ( в което съм 70% убедена), ти изписват антибиотик и се наливаш с около 4 литра вода на ден, за да ги разкараш гадните бактерии. Ако беше момиче, можеше да са коли бактерии, и от тях много боли. Спри сексуалните контакти (ако имаш такива) за известно време. За да облекчиш болките, купи си от аптеките тетра (изсушени листа на тетра де :) ) Следваш упътванията за варене, наливаш ПРЕЦЕДЕНАТА течност в леген, наливаш студена вода, колкото да стане търпимо, слагаш 1 чаена лъжица сода бикарбонат и сядаш вътре. Облекчава и дезинфекцира :)

BigBrother
02-28-2009, 20:08
това, с кисненето в тетра не ми се струва много подходящо за неговия проблем. такова седене в леген може да му помогне ако има анални проблеми - хемороиди например или пък при момиче - нещо с вагината, но при него - не. Парене при уриниране е симптом на уретрит или пък е причинено от пясък в бъбреците. И в двата случая отиди на уролог, не предприемай никакво самолечение. пий повече течности.

batkodoki
02-28-2009, 21:58
Цял ден не бех пишкал защото сутринта ме боля..
сега реших и ме прониза много гадна болка..едва не се упиках :(

ПОЛ&ВЪЗРАСТ?!

"сутринта ме боля" - какво всъщност те е боляло и от кога?

полова активност?

от описаното: иде реч или за инфекциозен или за механичен проблем. и двете налагат консулт със спец уролог и неФролог!