PDA

View Full Version : Болки долу в дясно на корема...



SnideOne
02-27-2009, 19:35
Здравейте на всички :) Аз съм момче на 16 години и имам нужда от вашата помощ. Отнася се за моята приятелка, тя е на моята възраст. :) Значи проблемът е следният... преди около година тя започна да усеща болки долу вдясно в корема.. около кокъла. Притесненията и бяха за възпаление на апендикса. Постъпи в болница за 3 дена, където и направиха пълни изследвания и.. оказа се че всичко и е наред, неоткриха докторите нищо нередно в организма. Добре ама болките продължиха... тъпи не много силни болки в онази област. След време отиде на ирисова диагностика и там и казаха че има някфи кистички на десния яйчник. :o Предписа и жената хапчета за яйчника, пи ги 3 месеца (през който болките спряха), а след спирането на хапчетата след известно време болките се възстановиха и продължават до днес. :( Но приятелката ми неспира да се притеснява, че това е свързано с апендикса.. някфа нейна приятелка я боляло така и я оперирали и и махнали апендикса без да бъде възпален и се оказало че затискал някъф орган и то и минало. Мислите ли че може и при нея да се е получило така, или по скоро е свързано с нещо друго? моля ви ако някой има мнение по въпроса да пише, щото се е побъркала и иска да ходи да я оперират... благодаря ви предварително :)

HyperBoy
02-27-2009, 21:12
И аз бях така.
Влязох в болниа,но нищо не откриха. След 2 месеа почнаха болки - страшни. Отидох и се оказа че се е преплел или там както го нарекаха..и ме оперираха.

Бях на 11 ,сега съм на 14 и до ден днешен нямам болки. Момче съм! :-D

Nitroglycerin
02-28-2009, 09:53
Може да е хроничен апандисит с хапчета минават болките ама е трябвало да го открият в болницата.Ама апендикса е по-нагоре от кокъла.Кажи й да ходи да си прегледа отново яйчника.

djuki
02-28-2009, 19:30
ами да отиде пак на лекар и то по - добре на попита няколко

teenems
02-28-2009, 19:36
аз имам такива понякога отляво ,изведнъж ме стяга ,мн е гадно