PDA

View Full Version : Въпрос най-вече към момичетата



Burn94
02-27-2009, 20:32
Момичета искам да ви попитам нещо. Всеки ден дали по улицата дали в даскало гледам някви супер красиви момичета дълги коси хубаво тяло и в момента в които погледна към лицето и виждам една маска от фон дю тен (или както се казва не съм запознат с женската козметика). Искам да попитам за толкова грозни ли се смятате ,че не искате да покажете естествената си красота с която сте дарени ?

varnen4e
02-27-2009, 20:34
Просто се правят на големи, различно е.

My6mYLka
02-27-2009, 20:37
да уе :lol: една мацка от нашето даскало ама отдалече е мн сладурска има присъдени кичурчета боядисана коса обаче кат застана до нея мали мн фон дьо тен :x не че аз не си слагам ама при нея е грозно :? тъй че внимавайте момичета колко си слагате

Burn94
02-27-2009, 20:42
Аз имам един пример. Като ме приеха таз година в ново даскало и харесах една от класа викам чакай ще я заведа на кафенце. Всичко мина по вода и на края изпратих я аз до гарата а тя ме прегърна и се доближи леко. Естествено не съм тъпак и знаех че трябва да я целуна но като се доближих и а да я целуна ама като видях колко грим имаше и просто се отказах. То кат ша целуваш нещо поне целувай момиче а не маска от грим.

Darkkiss
02-27-2009, 21:41
Просто се правят на големи, различно е.

че и ти се правиш...

aaasdfghjklll
02-27-2009, 21:45
Еми точно..харесал си тая с грима...

Spider4eto
02-27-2009, 22:40
В повечето случаи прикриват естествена грозота с грима 8-)

Ou7taControL
02-27-2009, 23:41
еми има ги и такива. :)

MaLty
02-28-2009, 06:05
Като видя някоя такава по улиците избухвам в истеричен смях 8-) ама те си мислят че са красиви :grin: еми друго си е да се наклепеш с 39827548346 тона фдт и още толкова пудра..още по зле онези които си купуват по тъмна пудра..и стават оранжеви :razz:

colymoly
02-28-2009, 06:17
^ да използват перли :razz: и стават все едно ги е опърлило слънцето на Коста Рика :razz:

MaLty
02-28-2009, 06:27
да се чудиш да плачеш ли да се смееш ли... 8-)

Infinity
02-28-2009, 07:40
Абе,,,простооо ужас :shock:

varnen4e
02-28-2009, 08:50
Просто се правят на големи, различно е.

че и ти се правиш...

Оф, какво си ме взел на подбив. Друга работа нямаш ли си?

bebygirl
02-28-2009, 08:55
мн е грозно с тия фон дио тени аз сум на 17 год и несам си слагала никога такова лаино няма да си сасипвам кожата я ... наистина има хора с пупки по лицето които трябва да се прикриват ама тия пикли по на 12-14 год не прикриват а маскирват лицата си (puke)

daru6a1
02-28-2009, 09:10
Като видя някоя такава по улиците избухвам в истеричен смях 8-) ама те си мислят че са красиви :grin: еми друго си е да се наклепеш с 39827548346 тона фдт и още толкова пудра..още по зле онези които си купуват по тъмна пудра..и стават оранжеви :razz:
\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ Точно така,дори имам типичен пример,за 3 момичета от моя клас!Едната ходи с оранжева пудра,а другите 2 изобщо нямат мярка за слагане на фдт!Това е супер смешно,затова че момичетата да внимават колко си слагат :? :? :? :?

MaLty
02-28-2009, 09:19
Като видя някоя такава по улиците избухвам в истеричен смях 8-) ама те си мислят че са красиви :grin: еми друго си е да се наклепеш с 39827548346 тона фдт и още толкова пудра..още по зле онези които си купуват по тъмна пудра..и стават оранжеви :razz:
\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ Точно така,дори имам типичен пример,за 3 момичета от моя клас!Едната ходи с оранжева пудра,а другите 2 изобщо нямат мярка за слагане на фдт!Това е супер смешно,затова че момичетата да внимават колко си слагат :? :? :? :?

ние от нашия клас такива индивиди нямаме (слава богу) ам иначе имам приятелка дето няма нито пъпки нито черни точки а слага толкова много пудра че става ОРАНЖЕВА ама като морков става..незнам къф му е проблема на тфа дете :?

.. DeViL mAy CrY ..
02-28-2009, 09:35
То е смешно и отвратително като видя такава и направоо :shock: умерено ще е най-добре

eple
02-28-2009, 09:38
MaLty,проблема си е изцяло нейн,тебе някой насила да те кара да си слагаш?
щом се харесва,така ще изглежда.

Boot
02-28-2009, 10:48
Голяма част от девойките с многото грим имат доста проблемна кожа и вместо да я лекуват, я прикриват с фон дьо тен, пудра, руж и т.н. Което пък засилва проблема и се налага да слагат още повече фон дьо тен, пудра и руж. Доста е гнусно.

Имам колежка в университета, която очевидно иска лицето й да изглежда много много бледо и слага адски много фон дьо тен, които дори от далече си личи и имаш чувството, че всеки момент ще се разтече. Ужасна е.

Mementomori
02-28-2009, 10:57
Наистина повечето прекаляват и вместо да прикрият нещо,ясно акцентуват на лицето си,което в повечето случаи контрастира на цвета на останалите им открите части от тялото.Гледката просто е смешна и самите момичета не осъзнават,че това всекидневно използване на фон дьо тен довежда до доста проблеми с кожата.Една някогашна приятелка от училище постаянно използваше такъв грим и вечер като я види човек,не би я познал,толкова бледа,лицето и е загубило всякакъв естествен цвят,много жалко.Повечето момичета така се вманиачават,че сутрин стават по-рано предварително да се оправат,за да не ги види приятелят им без грим и прочие-ех,то ако ги харесват само заради едната външност,не знам до къде са стигнали......

DisciplineAndOrder
02-28-2009, 11:04
просто са твърде пъпчасали от прекомерната употреба на фдт,пудра и руж,чиято употреба са започнали в следствие наблюдаването на фотомоделите,актрисите и по-възрастните от тях.
и тъй като с времето пъпките,черните точки и несъвършенствата се увеличават,използването на грим става наложително.

8-)

други пък се смятат за прекалено бледи,прекалено мургави и т.н и затова си слагат съответно по-тъмен или по-светъл нюанс фон дьо тен.

sexa_na_kompleksa
02-28-2009, 12:13
Много са ми смешни мацките с фон дъо тен. На тази възраст нямаме нужда от гримове и прочие. Обаче някои са си втълпили, че с грим са много красиви... Наистина много жалка картинка. Най-хубава си е естествената красота. ; )
Има едно момиче от класа ми, която без грим не можеш да я познаеш - изглежда толкова... страшна! xD От сега не може да излезне от вкъщи без грим, а какво ли ще прави след 5-10 години...
Бивша съученичка пък се изрусяваше всеки месец. И нея ще ми е много интересно да я видя след време. Ако на 25 все още има коса, ще й стисна ръката...

gabi_94
02-28-2009, 12:29
алеллее от моя клас има едни "красавици" дето си слагат толкова много фон дио тен и пудра, че блузите им и якетата са омазани целите, пък и тея момичета си купуват много по-тъмни от кожата им и става така че лицето им е оранжево или кафяво а шията им е бяла :D :razz: супер грозно стои, отвратителнооо :-D толкоз са ми смешни

blooddrunk
02-28-2009, 12:33
Еми много грозно стои, защото повечето слагат много по тъмен цвят от този на кожата им и го ранасят както трябва. Поне да слагат равномерно и навсякъде, а не като се види шията и лицето се открива огромна разлика и фон дьо тена стои като някаква маска. Аз например искам цвета на кожата ми да е по-светъл. Не разбирам какво им е по-хубавото като се напляскат с толкова грим. Хората имат много странна представа за кожата-искат да е тъмна... Плюс тва от фон дьо тенът се разваля кожата и става като на петна и вече неможеш да излезеш без него.

blooddrunk
02-28-2009, 12:34
алеллее от моя клас има едни "красавици" дето си слагат толкова много фон дио тен и пудра, че блузите им и якетата са омазани целите, пък и тея момичета си купуват много по-тъмни от кожата им и става така че лицето им е оранжево или кафяво а шията им е бяла :D :razz: супер грозно стои, отвратителнооо :-D толкоз са ми смешни Да, точно тва имах предвид 8-)

sweetsunshine
02-28-2009, 12:41
ФДТ не използвам,предпочитам си пудра.Използвам минерална.Не запушва порите.Откакто я използвам кожата ми е много по-добре.Аз си използвам и други продукти против пъпки,но откакто съм с тази пудра,почти не ми излизат пъпки.Цвета е точно като кожата ми,ако искам да съм с по-тъмна кожа(е аз искам де,поне 1 път да се видя с хубав бронзов загар)ама този тен които искам неможе да се получи с пудра/ФДТ защото най-много да стана като морков,така че като искат тен и през зимата или изобщо да ходят на солариум. Аз съм се решила и тази година ще си направя процедури в продължение на един месец ил докато хвана тена които искам.

Dollystar
02-28-2009, 13:46
MaLty,проблема си е изцяло нейн,тебе някой насила да те кара да си слагаш?
щом се харесва,така ще изглежда.

И аз така мисля. Аз си слагам понякога пудра, но малко само защото се харесвам. По-добре така отколкото да ме е срам от себе си и да хода като излязла от боклука :grin:

miss_ludataa
02-28-2009, 13:47
олелее..мислех,че съм единственната която се е оттекчила от маските,които ме плашат всекидневно!Дам ужастно е,а най-смешното ми е,когато не са взели подходящия цвят и е супер смешнооо :D :D или когато се наклепат с цялата опаковка :D :D Веднъж едно момиче беше с толкова много фон дьo тен,че си казах - Сигурно като я пипна,пръстчето ще ми потъне и ще и направа дупка :D :D ,а много ми е странно,като мислят,че по тоя начин заличават кожните проблеми,особенно пъпките,според мен точно това провокира кожата,да станат като софийска улица :D :D
Приятен ден :-)

shugi
02-28-2009, 13:48
Всичко зависи от качеството,количеството и начина по който се нанася грима....
Най-лошото е че решават че трябвада се цапат... и ДАВАй!!
Аз лично съм с проблемна кожа и все пак знам че не е необходимо да имам 4 мм маска на лицето си, и е необходимо съвсем малко да се прикрият недостатъците,така че да не си личи.. :-)

SoFarSoG00d
02-28-2009, 13:50
Замисли се,при положение,че имат маска на лицето дали са естествено красиви?!!

shell
02-28-2009, 13:51
В повечето случаи прикриват естествена грозота с грима 8-) абсолютно :grin:
а тва да знаеш как да подчертаеш красотата си с грим е друга работа 8-) все пак е трудно да използваш правилно козметиката вместо да се наклепаш на две на три и да приличаш на зомби ,а след години на бабичка :D

safetyMode
02-28-2009, 16:14
Абе ненормална работа. В нащо даскало е пълно с такива. Един път излизаме от кабинета по матем и една от въпросните наклепани "мадами" ми се бутна в ръката нз, аз ли я пернах както и да е... та поглеждам си след малко ръкава... целия беше във ФДТ. Мисля, че за младо момиче е нормално да си сложи молив, гланц, спирала и това е. Кво се клепат всички с тоя ФДТ :? .

tItEufFf
03-01-2009, 07:58
Нямам търпение да ми се изчисти лицето и да спра фон-дьо-тена..

Аз в момента си слагам много малко количество от него, защото направих грешката да си взема по-тъмен..Пък беше скъп, а аз съм голяма скръндза

Аз имам една много хубава съученичка. И тя е по-мургава и си слага хубав фон-дьо-тен. Но...след това си слага руж, и имаш чувството, че баща й е забил два шамара .. Смешно е..
Или някакви бели като сирене да си слагат фон-дьо-тен с номер 4-5...

vlubeno_momi4e***
03-01-2009, 16:33
В повечето случаи прикриват естествена грозота с грима 8-)

chuppiz
03-01-2009, 19:58
Просто се правят на големи, различно е.
ФНД не те прави да изглеждаш голям...всеки си има различна причина да ползва фнд...някой имат петна, пъпки, белези, други искат да си изравнят тена, други искат да си скрият бемки и т.н...

111111111
03-01-2009, 20:09
Днеска се нагледах на такива... :grin: Просто не знам какво време им отнема да се намажат толкова много :shock:
Почти всяко момиче се гримира, но някои се оливат напрао

Mihailova
03-01-2009, 20:48
И все пак , красотата е в очите на гледащия. А и повечето не мацотят чак толквоа много фдт , а просто си слагат 3 тона по тъмен от тена на кожата им и вместо фдт да се слее с кожата , той контрастира ;)

splendour
03-02-2009, 09:15
emi te ne sa izkali nai veroqtno da postignat efekta maska ama..... ina4e fon dio teni i drygi ne te pravqt "pliorc" ili 4e da si yj po golqm.prosto izravnqvat tena

nefchi_bs
03-02-2009, 09:28
Абе да си ходят както искат...Нали не вие сте смешните? :-D