PDA

View Full Version : Поредния проблем ..



skateprinces19
02-27-2009, 21:52
Вече се обърках тотално .. Губя се в собствените си мисли .. Историята е такава , че преди около 2 месеца ходех с едно момче .. Но по стечение на обстоятелствата , се разделихме .. По супер гаден начин стана , но друг изход нямаше .. Но взаймоотношенията ни останаха почти същите .. Смиъл такъв , че всеки път като се вижахме бяха целувките , прегръдките , "Обичам те " и другите подобни .. Иии почти всичко си беше добре , докато той не тръгна с друго момиче , което уж мразеше и тя дори ни пречеше да бъдем заедно , и за капак на всичко най-добрата ми приятелка се влюби в него .. Постоянно почти се карах с нея , живота ми се превърна в един постоянен Ад .. Това момиче , с което ходи , няма никакви чувства към нея , казвал , показвал и доказвал го е не само на мен , но и на други хора .. Сега около 2 седмици , дори повече , аз дори не му бях писала , камо ли да излизам с него .. И в един момент влязох в скайпа и му писах , просто да го видя как е , с мисълта , че вече не ме боли и съм го преудоляла .. Но той започна да ми напомня за всичко , което сме преживяли заедно .. Започна да ми праща целувки , прегръдки , да ми казва колко съм красива , какъв огромен чар съм имала , била съм като ангелче , от което аз онемях ... Дори ме пита дали нося още сърцето , което той ми е подарил .. ( едната половина от него е в мен , а другата в него ) И аз казах " Да,нося го" и той ми отговори "И аз " ... Поздравяваше ме с песни , на който сме си казвали , че се обичаме и ще бъдем завинаги заедно ... Та въпроса ми е : Какво да правя ... Да му " бия шута" напълно .. Да се опитам да направя нещо да се съберем .. Или да оставя нещата,както са сега ... Благодаря ви за търпението и помощта ...

XXX_f
02-27-2009, 22:28
Според мен, той се подиграва с теб! Не му падай в краката !!!!

ANTIHUMAN
02-27-2009, 22:36
Според мен, той се подиграва с теб! Не му падай в краката !!!!

+1 Късали сте и после пак да тръгвате?! Моля те, мисля ,че си момиче с достойнство не му падай в капаните! :)

valdesbg
02-28-2009, 05:49
Вече се обърках тотално .. Губя се в собствените си мисли .. Историята е такава , че преди около 2 месеца ходех с едно момче .. Но по стечение на обстоятелствата , се разделихме .. По супер гаден начин стана , но друг изход нямаше .. Но взаймоотношенията ни останаха почти същите .. Смиъл такъв , че всеки път като се вижахме бяха целувките , прегръдките , "Обичам те " и другите подобни .. Иии почти всичко си беше добре , докато той не тръгна с друго момиче , което уж мразеше и тя дори ни пречеше да бъдем заедно , и за капак на всичко най-добрата ми приятелка се влюби в него .. Постоянно почти се карах с нея , живота ми се превърна в един постоянен Ад .. Това момиче , с което ходи , няма никакви чувства към нея , казвал , показвал и доказвал го е не само на мен , но и на други хора .. Сега около 2 седмици , дори повече , аз дори не му бях писала , камо ли да излизам с него .. И в един момент влязох в скайпа и му писах , просто да го видя как е , с мисълта , че вече не ме боли и съм го преудоляла .. Но той започна да ми напомня за всичко , което сме преживяли заедно .. Започна да ми праща целувки , прегръдки , да ми казва колко съм красива , какъв огромен чар съм имала , била съм като ангелче , от което аз онемях ... Дори ме пита дали нося още сърцето , което той ми е подарил .. ( едната половина от него е в мен , а другата в него ) И аз казах " Да,нося го" и той ми отговори "И аз " ... Поздравяваше ме с песни , на който сме си казвали , че се обичаме и ще бъдем завинаги заедно ... Та въпроса ми е : Какво да правя ... Да му " бия шута" напълно .. Да се опитам да направя нещо да се съберем .. Или да оставя нещата,както са сега ... Благодаря ви за търпението и помощта ...

Манипулира те, щом сте скъсали - изтрий го от живота си. Не прави грешката, която направих аз. Ако имаш въпроси - ЛС.

Yancheto
02-28-2009, 10:40
А ти имаш ли някакви чувства към него?Ако имаш,може да опитате отново,но ако нямаш,не тръгвай с него само защото ти е казал няколко мили думички,а на теб не ти се иска да бъдеш сама...Аз лично едва ли бих му дала шанс,но ти си решаваш. :)

sexa_na_kompleksa
02-28-2009, 11:17
Явно още имаш чувства към него и то силни, щом продължаваш да го търпиш. Според мен трябва да се видите и да се изясните. Може би имате шанс, но ако някои неща се променят. Всичко си зависи от вас двамата. ; )

vesSynkaa
02-28-2009, 12:10
Пфф :? Бий му шута бе кфо чакаш още?
Та той се подиграва с теб като с някъв идиот и ти даже се чудиш
кфо да правиш :?

TheNewReligion
02-28-2009, 12:22
Момчешки номерца. Не позволявай на три сладникави комплимента да ти завъртят главата. 8)

m17ak
02-28-2009, 16:53
Ехх момиченцаа вижте какви сте лоши :D недейте така подстрекава момичето да му "бий шута" :D Според мене наистина това е гадничко и е нещо като подигравка с тебе. Но е явно, че изпитваш някакви чувства към него и явно той към тебе. Моя съвет е да му дадеш последен шанс, но ако и този път се провали просто повече не трябва да се виждаш, пишиш, и т.н с него. Така ще разбереш дали той наистина те обича или просто е от бройкаджиите, които не искат да остават без гадже. Прости му, дай му още един шанс.

DeSsiTy
02-28-2009, 20:41
Ситуацията е доста объркана...виж ти го познаваш най-добре(все пак сте били заедно...и според думите ти-чувствата ви са били много силни)има вариянт той да те използва,но има и един малък процент-той да иска отново да се съберете и да сте заедно....мисля че трябва да го обмислиш много добре...поговорете си.Попитай го защо ако още те обича-сега ходи с друга?Защо всичко е свършило така?Решението си е твое,но все пак помисли добре...
Успех! =;