PDA

View Full Version : Сам се прецаках май?



smith88
02-28-2009, 05:22
Харесвам едно момиче . С нея не ходим официално , но се сваляме усърдно. Обаче аз направих огромна глупост. Бяхме на парти и се бях почерпил доста ,а беше ме обзела някаква страшна носталгия и ми беше адски сдухано и реших да и кажа "Обичам те ". Подчертавам ,че ние даже не сме гаджета . Яко си отрязах крилата сам ,нали?

valdesbg
02-28-2009, 06:00
Харесвам едно момиче . С нея не ходим официално , но се сваляме усърдно. Обаче аз направих огромна глупост. Бяхме на парти и се бях почерпил доста ,а беше ме обзела някаква страшна носталгия и ми беше адски сдухано и реших да и кажа "Обичам те ". Подчертавам ,че ние даже не сме гаджета . Яко си отрязах крилата сам ,нали?

Дам, бил си си шута сам.

Сега, по спокоен ли си?

nefchi_bs
02-28-2009, 06:17
Мда..Честито... :)

revennge
02-28-2009, 07:50
набутал си се доста.. :?

Bellatrix
02-28-2009, 08:01
Може да не е обърнала внимание, ако и тя е била къркана. :smt030 :smt030 :smt030 А тя как реагира?

smith88
02-28-2009, 08:12
Стига бе ,толкова ли е зле ?? :shock:

afterforever
02-28-2009, 08:14
Бате, ти кво очакваш, да те излъжем ли?! Питаш "сам си отрязах крилата, нали?" и после като ти кажат "да" и ти "ее, стига бе, толко ли е зле?". Аз не съм казвал "Обичам те" на повече от половината си гаджета. Не че са толко много де. Пък ти си й го казал без дори може би да го чувстваш... супер 8)

myNameIsImmortal
02-28-2009, 08:16
Стига бе ,толкова ли е зле ?? :shock:
да.. затова се пие по купони, когато момичето което харесваш не е с теб, защото ще и промениш мнението за теб, и ще изрусиш някоя глупост, както ти си направил.
Когато момиче което харесваш/обичаш/ходиш с нея, тогава трябва да си на сокчета, количка, и 1-2 бири, щото тя като се напие да можеш да си я мачкаш колкото сърце ти иска


Айде успех и дано да е била по-пияна от теб и да не й е направило впечатление :)

Jesus
02-28-2009, 08:18
не е станало нищо особено, щом се "зарибявате" е нормално да и казваш мили неща :)

myNameIsImmortal
02-28-2009, 08:21
не е станало нищо особено, щом се "зарибявате" е нормално да и казваш мили неща :)
Когато се "зарибяват" момче и момиче си казват мили неща от сорта - леле колко си сладка и ако те изям ще хвана диабет, в очите ти виждам всичките звезди, бля, бля, бля..
а не Обичам те..

BaiToq
02-28-2009, 08:22
Зависи.

afterforever
02-28-2009, 08:37
От кво зависи, "обичам те" не е мила дума...така де, не е САМО мила дума...

3oPuTy
02-28-2009, 08:42
Ако момичето наистина те харесва и иска да сте заедно това "Обичам те" не е никакъв проблем,но ако за нея това е "временно увлечение" то тогава и без да й го беше казал шанса ти щеше да е нулев ;)

m17ak
02-28-2009, 08:45
Харесвам едно момиче . С нея не ходим официално , но се сваляме усърдно. Обаче аз направих огромна глупост. Бяхме на парти и се бях почерпил доста ,а беше ме обзела някаква страшна носталгия и ми беше адски сдухано и реших да и кажа "Обичам те ". Подчертавам ,че ние даже не сме гаджета . Яко си отрязах крилата сам ,нали? Добре де как реагира тя ?? Или си бил толкова пиян, че не помниш :D Според мен не си направил кой знае какво лошо може много лесно да се избегне с това, че все пак си бил пиян и не си знаел какво си приказвал :P а ако това не ти се стори удачно просто може да и кажеш, че наистина платоническата любов е голяма ;) Има и трети вариант в който ти наистина да я обичаш и да и го докажеш.

afterforever
02-28-2009, 08:49
Да бе, представяш ли си, днеска с виждат и той казва на момичето, с което се свалят усърдно: "Сори, аз това вчера дето го казах, не го мисля, не е истина".... :D :D :D :D

.. DeViL mAy CrY ..
02-28-2009, 08:51
Ако момичето наистина те харесва и иска да сте заедно това "Обичам те" не е никакъв проблем,но ако за нея това е "временно увлечение" то тогава и без да й го беше казал шанса ти щеше да е нулев ;)

+1
а и тя може да е била и по пияна и от теб,може въобще да не е чула.

111111111
02-28-2009, 09:06
Ако наистина те харесва ще се направи,че не те е чула,обаче те съветва друг път да пиеш внимавай кво говориш,щото може да се получат офти сиуации :)

sladka_______
02-28-2009, 09:21
Хм, защо повечето от вас мислят, че това е фатална грешка... К`во толков, едвали ще се отдръпне от теб заради една дума..

afterforever
02-28-2009, 09:24
А за тебе "Обичам те" просто една дума ли е?! За някои си е стряскащо, моля ви се... всеки си има различни виждания, но все пак.

vesSynkaa
02-28-2009, 09:28
Тфа е мн тъпо :? Обичам те не се казва на всеки срещнат :?
Може да изглежда супер проста думичка,обаче в нея се крият още
хиляди уникални по себе си думички .. За тфа че ся се моли и тя да е била
толкова пияна колкото теб и да не и е направило впечатление ,,
Не можеш да кажеш на момиче , с което се познаваш от няколко дни
"Обичам те"! :?