PDA

View Full Version : Помощ прецакаха ме!



1a2b
02-28-2009, 06:41
emi istoriqta mi e slednata.. az sum 6-ti klas momicheto sushto e ot moq klas... Po koleda se bazikahme nishto seriozno na bazik si vikahme obicham te i podobni obache v techenie na vremeto i stanax nai-dobriq priqtel ot momchetata a edin priqtel ot klasa me navivashe da i predloja i che tq sus sig shte prieme az ne mojex togaa da i predloja i togava se namesi edin mnogo tup izpolzvach koito i nabyha glavata s prostotii za men predi si talk po skype sqka vcher do kusno vinagi tq zvaneshe i pisheshe purva a kogato toq tupanar i naxvurli glyposti za men si smeni mnenieto za men veche edvam edvam pishe po skype a kamoli da govoril (upsyrt) taka sega doide sveti valentin podarix i edno mechence s lubovna kartichka i i predlojix a tq direktno bez kolebaniq mi otkaza sus ysmivka na lice.. daje i padnax na kolene pred neq pls ne se smeeite az super mnogo iskam da se polychi... po koleda sushto e spodelila na nai dobrata si priqtelka che sus sig shte stane m/y nas ako i predloja mn iskam da se polychi...help??? :( :o :-o :)

1a2b
02-28-2009, 06:54
iskashe mi se da e taka lesno tq veche sum ybeden che me mrazi vs ot klasa gi kefq v smisal sus vsichki sum priqtel samo tq ne i se drazni mnogo ....ne znam kak da postupqq

miloto_girl_4e
02-28-2009, 07:07
Кажи и, че самият факт, че целият клас те харесва показва, че явно не си лош човек и да помисли върху човешката злоба и завиждане.
Обясни и, че явно това момче и е наговорило глупости за теб, защото има личен интерес към нея или защото не те харесва и иска да те прецака по някакъв начин .. Подари и сега някаква готина мартеничка за първи март и някаква сладка картичка

1a2b
02-28-2009, 07:30
ok.. shte pisha ko e stanalo :Pp pishete oshte komentari plsS da si napraq izvodite
:-D

1a2b
02-28-2009, 07:33
of zabraix da spomena che postoqqnno mi natqkva che nqmalo da se polychi m/y nas :-o

miss_ludataa
02-28-2009, 07:37
И аз съм на мнение ,че трябва да поговориш с нея!
А,оня дето и е напълнил главата с глупости заслужава един хубав пердах :o :o !Аз съм сигурна,че имаш шанс,ако наиситна това момиче е казало,че ако и предложиж ще стане, все пак СЪРЦЕТО води разума :) Късметт :P :P

revennge
02-28-2009, 07:48
тя просто не те харесва.. :?

myNameIsImmortal
02-28-2009, 08:13
Пичле.. слушай сега, има момичета който на по 15-16-17 години не знаят какво и от кого искат, а какво остава да говорим за щокласничка..
Ако толкова искаш да разбереш какво изпитва момичето, или я сгащи насаме и я питай, или флиртуваж с другите момичета от твоя клас където викаш че ти били проятелки и бля-бля.. като види малко и ша почне да се дразни и ако изпитва нещо ша затича към теб..

valdesbg
02-28-2009, 08:25
Еми имал си възможност - що си седиш на ушите...

Сега ще си сърбаш попарата.

1a2b
02-28-2009, 08:25
MyNameIsImmortal--ok shtom kazvash m/y te gledam davash hybavi komentarii

myNameIsImmortal
02-28-2009, 08:29
MyNameIsImmortal--ok shtom kazvash m/y te gledam davash hybavi komentarii
Еми това е най-удачния вариант според мен, и ли да поговориш с нея и да и кажеш всичко, т.е. че този го е направил нарочно, понеже иска ти да бъдеш прецакан без да имаш вина, а другия е просто да почнеш да се занимаваш за малко с други момичета пред очите, щото като види че и другите ти обръщат повече внимание и ако изпитва нещо към теб ще се почувства гадно и ще почне да ти се омилква на 100%

Айде успех :)