PDA

View Full Version : Фон дьо тен Флор Мар(доволни ли сте)



uSmivKaLovE
02-28-2009, 06:51
Понеже имам на места доста белези от пъпки и тук там някоя гадна пъпка наскоро си взех фон дьо тена на Флор Мар и се чудя дали има други, които го ползват? Добре покрива, но ме притеснява дали не запушва много порите и от това да ми се появяват още гадории :? :-o
Вие на какво мнение сте? И ползвате ли такива неща, за да прикривате гадните белези? Аз обикновено не си слагам грим, само където има да се крие нещо. Иначе много мразя... :(

dezito1
02-28-2009, 07:05
Ползвала съм го и ако си улучила цвета,ще стои г/д добре. Но аз лично предпочитам други марки..

SoFarSoG00d
02-28-2009, 08:19
Ако има пъпки си вземи антибактериалната пудра на Манхатън,защото изсушава пъпките,понеже съдържа цинк,а има и добра покривност,според мен фон дьо тенът ще ти доведе доста по-големи проблеми.

uSmivKaLovE
02-28-2009, 08:49
Ако има пъпки си вземи антибактериалната пудра на Манхатън,защото изсушава пъпките,понеже съдържа цинк,а има и добра покривност,според мен фон дьо тенът ще ти доведе доста по-големи проблеми. :-o Аз пък си мисля, че каквото и да е все вреди на кожата. Дали пудра, дали коректори... все си е химия. :( Но нямам избор. Винаги си мисля " ся какво ще ми стане ако спра да се мацам?! :-x " Обаче белезите наистина са много гадно нещо и предпочитам да си слагам грим.

shell
02-28-2009, 14:02
не мисля,че ще е много добър като съдя по качеството на лака и течното червило :?

SoFarSoG00d
02-28-2009, 14:05
Ако има пъпки си вземи антибактериалната пудра на Манхатън,защото изсушава пъпките,понеже съдържа цинк,а има и добра покривност,според мен фон дьо тенът ще ти доведе доста по-големи проблеми. :-o Аз пък си мисля, че каквото и да е все вреди на кожата. Дали пудра, дали коректори... все си е химия. :( Но нямам избор. Винаги си мисля " ся какво ще ми стане ако спра да се мацам?! :-x " Обаче белезите наистина са много гадно нещо и предпочитам да си слагам грим.
Използвай крем :контратубекс(срещу белези) или Виши Нормадерм,наистина неприятно е да се разкарваш с възпалена кожа,но сега са все почивни дни,може да спреш да се клепаш.

addicted2y0u
02-28-2009, 20:08
Според мен не е много добър избор :? Пробвай на Мейбълин - Афинитон много съм доволна от него :D

sweet_bubka
03-01-2009, 20:31
Според мен не е много добър избор :? Пробвай на Мейбълин - Афинитон много съм доволна от него :D

+1 super e

Mihailova
03-01-2009, 20:42
Не знам как стоят нещата при теб точно , аз проблеми с белези и пъпки нямам , но пък имам много чувствителна кожа , която се възпалява и от най-малкото , поради което ползвам фон дю тен La roche- posay - Toleriane
Искам да ти кажа , че винаги съм търсела нещо такова , лесно попива , не запушва порите , тъй като е много деликатен към кожата и е създаден специално за лесно възпалима и чувствителна кожа.
Можеш да го анмериш в по-големите специализирани магазини за козметика и в аптеки Санита , където между впрочем ме насочиха към него. Има също и на Vichy подобен фон дю тен , но нямаше точно моят цвят - цените им са еднакви така , че нямат разлика , въпроса е от коя марка ще си намериш точния цвят. Когато го сложиш , не си личи от 500 километра , че имаш фон дю тен , което значи , че и добре попива.
Преди 2 месеца , аз го закупих за 40 лева , някой са го купували за 38 , но горе-долу цената му е в тези интервали.

http://www.aptekaslonik.pl/images/prod/1765/toleriane_fluid_2.jpg
Опаковката е от 30 мл.

milenka28
03-02-2009, 08:15
Понеже имам на места доста белези от пъпки и тук там някоя гадна пъпка наскоро си взех фон дьо тена на Флор Мар и се чудя дали има други, които го ползват? Добре покрива, но ме притеснява дали не запушва много порите и от това да ми се появяват още гадории :? :-o
Вие на какво мнение сте? И ползвате ли такива неща, за да прикривате гадните белези? Аз обикновено не си слагам грим, само където има да се крие нещо. Иначе много мразя... :(

аз не бях доволна. ползвах го 2 седмици и кожата ми започна да се лющи :(

Goddess
03-02-2009, 12:35
Според мен не е много добър избор :? Пробвай на Мейбълин - Афинитон много съм доволна от него :D

Хубав е, но не е за лице с дефекти.

Ако държиш да е фдт, вземи си на Vichy - 26 лева е мисля.
Покрива перфектно и е с термална вода.

intotheblue
03-04-2009, 16:38
Най-доволна съм от коректора който на MEYBALINE той се използва и като фондьотен.Също и на MANFAXTOR е хубав.

masal
03-04-2009, 16:46
Най-доволна съм от коректора който на MEYBALINE той се използва и като фондьотен.Също и на MANFAXTOR е хубав. Научи се да пишеш бе,ееееее!!!***** неграмотницата заспала. :-x

Beatriss
03-16-2010, 10:43
Искам да ви питам за някой хубав фон дьо тен.. Всички които съм ползвала стоят като прах .. не ми харесва.. искам лицето ми да стои изчистеноо.. и да не се виждат черни точки, пъпкии.. Предложете някой.. :P

sunshine955
03-16-2010, 11:34
Според мен не е много добър избор :? Пробвай на Мейбълин - Афинитон много съм доволна от него :D
+

NeverTheSame
03-16-2010, 15:26
И аз имам афинитон,обаче изобщо не е покривен и няма да ти върши никаква работа при твоя проблем...

dessssi
03-16-2010, 16:39
Афинитон на Мейбълин страхотен е \:D/ \:D/ \:D/ :twisted:

Neopitom3na
03-16-2010, 17:06
Според мен не е много добър избор :? Пробвай на Мейбълин - Афинитон много съм доволна от него :D
+
ахам