PDA

View Full Version : Успиване...



Fickle
02-28-2009, 07:47
Значи аз бях на зелено училище и си дойдох вчера. Там правехме в екипи проекти по уеб дизайн. Дотук добре, аз б ях в екип с две момчета. Обаче 3 вечери спя по два часа и съм като парцал на другия ден...и днесс просто се успах и вмерсто в 9 станах в 10 часа..
И другите момчета са представили проекта ми
Хубаво обаче г-на е казал на всички останали оценяващи да не ни пишат повече от 5 заради мен, казал е че проекта е хубав но все пак да не види 6-ца..
И сега като станах всички са ми сърдити...
Подминават ме и не искат даме чуят..
Според вас правилна ли е постъпката му?

Milaaaa
02-28-2009, 08:01
Ще се чувстваш прецакан в конкретния случай. Но пък учителят ти е дал урок. За напред да знаеш да си даваш зор дори и в последния момент.

Yancheto
02-28-2009, 11:01
Не бих казала,че постъпката му е правилна.Ти не си някаква машина, имаш нужда от сън все пак.А съучениците ти се държат доста глупаво...Да се сърдят за една оценка.

NamelessRomantic
02-28-2009, 11:36
От другите мнения си личи,че не гледате обективно на нещата.Защо не погледнете от гледната точка на ощетените с оценка?Нашата съфорумка е поела отговорност кяото не е изпълнила и за това си е заслужила някакво наказание каквото и да е било то.А вече ако целия клас ти е сърдит за една единица по надолу от 6 на 5,то вината е в класа.Споко - няма да е за дълго.Никога не е.Стига друг път да ходиш малко по-малко по кафета и дискотеки и да си изпълняваш задълженията. :-D

YouCantStopMe
02-28-2009, 17:17
Не бих казала,че постъпката му е правилна.Ти не си някаква машина, имаш нужда от сън все пак.А съучениците ти се държат доста глупаво...Да се сърдят за една оценка.
+1 :-o

oasis
03-01-2009, 19:10
Е те не можаха ли да те сабудят по някав начин? :-o

Fickle
03-01-2009, 19:35
Била съм труп, будили са ме, ама ....бе3 успех

InVic7us
03-01-2009, 20:05
Деаба тея бележкари, кво толко.. ебати за кво се сърдят, тея са тра-ла-ла.. :-D

InVic7us
03-01-2009, 20:08
Аз никога няма да се расърдя на някого, че се е успал..все пак знам кво е, и на мен ми се случва доста често.Знам не е приятно, ама пък ся не е умишлено направено..Тцтцт идиоти.. :?

desyty
03-21-2009, 20:23
Деаба тея бележкари, кво толко.. ебати за кво се сърдят, тея са тра-ла-ла.. :-D
Ако са ти истински фр. няма да ти се сърдят за 1-на единица. :?

someonerandom
06-08-2009, 17:03
да се сърдят за това е мн тъпо според мен,но скоро трябва да им мине

sm_95
06-08-2009, 17:20
Дали подтъпката му е правилна зависи от гледната точка. От една страна ви сте положили усилие и е трябвало да ви напише заслужените оценки. От друа страна обаче преподавателя ти е искал да ти даде урок ами ако от точноста ти зависи нещо много важно, тряабва да се научиш на точност. Опитай се да поговориш учителя.

П.П. Съучениците ти се държат глупаво :) :) :)

Flander
06-08-2009, 20:25
Кажи на учителя да ти пише само на теб 5, на другите 6 и ще се кротнат :P

tArIkAt
06-08-2009, 20:36
Кажи на всички да се метнат от терасата...Тея са луди,бе човек :booooomb:

SuNsEt
06-08-2009, 20:41
Деаба тея бележкари, кво толко.. ебати за кво се сърдят, тея са тра-ла-ла.. :-D Да ти кажа,тва хич не е бележкарска постъпка.Да работиш 3 вечери подред,без почти да миглеш и накрая...да ти пишат слаба оценка и то без реална причина.Аз ако бях на мястото на момичето,до сега тоя господин да съм му ебала майката 100 пъти...Кво ше се гаври с труда ти?Да не си машина???Ако имаш връзки в учителската сфера го съсипи... 8-)