PDA

View Full Version : Как да го забравя????



gazarka
02-28-2009, 08:15
edna godina bqhme zaedno i vse problemi...sno6ti prekali...hora molqqq vi kak da go zabravq????????adski mnogo go obi4am no tova trqbva da spre.ne izdarjam .kak da ne go tarsq da ne mu zvanq>?>>>

sadsad
02-28-2009, 08:17
Еми просто не му пиши, щом толкова искаш да не поддържаш контакт с него.

myNameIsImmortal
02-28-2009, 08:18
отговора се намира във въпроса ти..
как да не му звъниш.. ми как, като не му звъниш.. трудно ли е ?! НЕ... изхарчваш парите в телефона и да искаш и да не искаш не можеш да му се обадиш.. как да не го търсиш, ми лесно, просто не го търсиш.. свикваш с мисълта че всичко е свършило и тръгваш да си търсиш друг обект на който да даваш обич..

Успех. :)

valdesbg
02-28-2009, 08:28
edna godina bqhme zaedno i vse problemi...sno6ti prekali...hora molqqq vi kak da go zabravq????????adski mnogo go obi4am no tova trqbva da spre.ne izdarjam .kak da ne go tarsq da ne mu zvanq>?>>>
Момиче не се оплаквай, има къде къде по трагични случаи от твоя. Приятели, разходки, друго момчета и така. Не мрънкай само.

.. DeViL mAy CrY ..
02-28-2009, 09:05
edna godina bqhme zaedno i vse problemi...sno6ti prekali...hora molqqq vi kak da go zabravq????????adski mnogo go obi4am no tova trqbva da spre.ne izdarjam .kak da ne go tarsq da ne mu zvanq>?>>>

Казваш все птоблеми и че трябвало да спре...Сигурно обичаш себе си повече от него.Просто не го търси.Прави каквото и да било само да е се сещаш з анего

DJEB
02-28-2009, 09:13
хората са казали - времето лекува :)

sladka_______
02-28-2009, 09:16
скриваш си тел. и няма да му звъниш. намираш си постоянно занимание винаги трябва да си заета с нещо. И след няколко дни ще свикнеш без него...

Balmy_I
02-28-2009, 09:16
ами просто се прави,че не ти пука,прави се на недостъпна,не му вдигай,ако ти звъни,излизай с приятели и все някога ще го забравиш не става за 1 ден :? 8)

afterforever
02-28-2009, 09:18
хората са казали - времето лекува :)

Хората и колко още простотии са казали...

gazarka
02-28-2009, 13:41
men mi e problema da se sdarja da ne zvanq,vmesto toi da mi se moli,az go pravq i vinagi az sum vinovna:( ne iskam da se 4uvstvam pove4e taka,ne iskam da se izlagam pove4e pred priqteli i vsi4ki

sweet_nothings
02-28-2009, 14:31
Почни да сваляш друго момче ;)

kobrichka
02-28-2009, 14:31
Воля... това ти трябва
Когато тръгнеш към телефона да му звъниш се сети за това,защо сте се разделили. Самата ти казваш,че ти е писнало да се излагаш пред приятели, ако той наистина държеше на теб нямаше да те е срам пред приятелите ти. Всеки път,когато посегнеш към телефона мисли за всички тези неща. Преди всичко уважавай себе си...

GossipGirl89
02-28-2009, 14:51
Отговора си крие във волята - със силна воля ще спреш да то търсиш и да му звъниш. Ако нямаш такава помоли някоя приятелка да те спира като тръгнеш да го търсиш - на мен ми се е случвало даже да ми крият телефона :D