PDA

View Full Version : Стрии



Mariolcheto
02-28-2009, 10:49
Какво да ви кажа ... тъкмо влизах в банята да се къпя и като се погледнах в огледалото забелязах стрии по бузите на дупето! :shock: Направо останах потресена ... прирева ми се .. нямаше ги преди 4-5 дена а сега са факт!В интерес на истината лятото отслабнах много и сега зимата качих 5 кг явно са от рязкото напълняване .. Някой има ли стрии ,лекува ли ги и има ли ефект :( :( :smt089

Редактирано от ProstoAz
7 точка от правилника!

Punisherrr
02-28-2009, 19:26
ЕЕе...няма да свърши живота заради това...по-спокойно.. ;)
Има разни кремове,които уж ги премахват ама не знам да има кой знае какъв ефект.

+ това 1000 пъти съм чувала мъжко мнение,че стриите изибщо не им правят особено впечатление. ;)

Abigoria
02-28-2009, 19:43
Не се махат, ама да не ти пука. :)

theteacher
02-28-2009, 22:58
Пълно премахване на стриите няма, но има значително редуциране с лазер.

colymoly
03-01-2009, 13:42
кво се страхуваш и на мен ми излязоха съвсем малко по пръсците, но не личат има ги само когато разтегна кожата :( чувала съм, че ги мажели със зехтин или мас и помагало други пък бадемовото масло им помагало не занм,но ще опитам с едно от всичките или със всичките, но ще ги залича :wink:

scyLLa
03-01-2009, 15:52
Това е от ряското напълняване кожата ти се е разширила сигурен съм, понякога излизат и над секс дръжките

Presley
03-01-2009, 17:30
Пълно премахване на стриите няма, но има значително редуциране с лазер.
Да.
Ама не се филмирай толкова,не е такава трагедия.Това дори не е эдравословен проблем.

Kanela
03-01-2009, 21:48
Не съм особено компетентна по темата,но предполагам продукти на La Praire,Clinique(ако има за стрии) и въобще от този ранг биха помогнали... :) Но и паричките са доста... и поне 3-4 лазерни намеси ако е много сериозно...отиди на дерматолог :(

sssladuranka
03-02-2009, 15:38
hey,az taka min lqto svalih 5 kg i 4ak togava zabelqzah 4e gi imam,az imam po malko ot vutr strana na bedrata,dupeto i kokalite otstrani na taza
kupih tam nekuv krem muma ti pari dadoh ne pomaga /moite ne sa 4erveni a nekvi beli edva li ne s cveta na kojata/ne se zabelqzvat tolkova spox
ina4e nqma kak da gi mahne6 napulno...

mysterious93
03-02-2009, 17:49
i az v na4aloto kato vidqx 4e imax bqx golqma panika.Ama 6te vidi6 posle nqma da gi zabelqzva6 pove4e :) az polzvax na ikarov i malko se posvixa nqkoi (po presnite) no starite mi beli strii mislq 4e ne mrudnaxa.E ako si vzeme6 ne6to po skupo moje i PO4TI da iz4eznat no.. trqbva da riskuva6 i zavisi kolko pari ima6.. az naprimer nqmax i o6te nqmam vuzmojnosta da davam mn pari z atakiva krem4eta,a i kato znam 4e moje d anqma efekt i ne riskuvam :D davam gi za drexi i dr po vajni ne6ta.. ama ddz ako iska6d ane e bez hi4 maji gi s ne6to po mazno :P

vanilla
03-02-2009, 21:38
Чувала съм, че стриите почти изчезват, когато още в началото след като се появят се мажат с цинкова паста.
Не знам до колко е ефикасно лично аз, но бях чела в някакъв форум, че на доста хора е помогнала тази паста. Има я в аптеките.
И веднага след излизането, в начален стадий, тогава действа.
А и подчертавам, почти изчезват. Пълно изчезване няма :(