PDA

View Full Version : Мисля си



Yoyoyoyoyo
02-28-2009, 10:57
3дравейте.
Днес от сутринта си мисля всякакви неща.И понеже ми е някакъв доста скучен ден,ще си пусна една тема,пък който иска да драсне нещо.
Сутринта гледах някакво преданате,където една жена няколко пъти каэа "Той е най-голямата ми любов","Той е любовта НА ЖИВОТА МИ".Та се эамислих дали и аэ ще имам любовта на живота си и дали някога ще мога като върна времето наэад или от настоящ момент да кажа нещо подобно.Може би всеки си има своята версия,эатова ще ми е интересно да прочета раэлични мнения.Ясно е,че нито по тоэи,нито по други подобни въпроси не може да бъде намерен консенсос,эащото ще има най-раэлични мнения.Ти как мислиш?Има ли наистина една единствена любов,която да бъде окачествена като НАЙ-ГОЛЯМАТА,ИСТИНСКАТА,ЕДИНСТ ВЕНАТА и т.н.?Или всеки следващ човек в живота ни,който подпали иэкричката бива видян като по-добър от миналия,като истинския...?
Другото нещо,эа което се эамислих е эащо често има хора,които са доста противоречиви в действията си.Дали не энаят какво искат,или пък энаят,но тяхните искания не съвпадат с мойте и точно эатова аэ твърдя,че не энаят какво искат..въможно е.Ама всеки има себе си эа център на вселената.Но никой не е.И все пак е нормално - човеци сме си.3амислих се эа това от една естория с човека,който эа момента ми раэтреперва всичко само като се сетя эа него.Но си се чудя эащо,по дяволите,иэлиэаше с мен само эа да се целуваме едва ли не и после да се покрие,беэ дори да се иэясним.И не че не се опитах.Напротив - пробвах не веднъж,но не получих ясен отговор.Не мога да го раэбера,няма и да успея сигурно.Една "НЕСПОДЕЛАНА ЛЮБОВ" (не го обичам тоэи иэраэ) не е нещо приятно,но не е и краят на всичко.Ще продължа,ще си се чудя и това е.
Айде спирам!
Приятен ден пожелавам на всички :)

AFT
02-28-2009, 11:01
Разбира се, че има най-голяма, истинска и единствена любов. ^^ Но преди нея предполагам, че трябва да се пострада малко, за да можем когато тя дойде, да и се насладим напълно. ;д

MP
02-28-2009, 11:01
Мерси за пожеланието!

MoHuTo
02-28-2009, 11:10
Има я истинската любов, тази голямата и единствената, но не всеки успява да е види и оцени, когато я има.. :?

vesSynkaa
02-28-2009, 11:42
Ми според мене тази любов съществува и ти ще я намериш.
Аз все още не съм я намерила , макар и да си мисля , че съм ,
по простата причина , че все още не съм на възрастта , за да я намеря
и ще имам още много момчета и има време , когато ще срещна човека ,
с който ще искам да прекарам остатакът от живота си . : )

Cellmate
02-28-2009, 11:45
Няма любов, няма приятели, има само интереси.

ThePowerOfLove
02-28-2009, 11:50
Ми дали има дали няма..всеки различно ще ти каже.
Но е по-добре да живеем с вярата, че някой ден ще срещнем човека, който ще промени всичко и ще ни бъде "Любовта на живота" (самият израз на мен не ми харесва, но..)
Може би и ти ще го откриеш този човек, когато му дойде времето. Сега не се измъчвай с такива въпроси, а излез малко се разходи и си направи деня не толкова тъп :-D

kobrichka
02-28-2009, 15:58
Ми честно казано вярвам, че има една единственна, истинска любов. Вярвам, че при весик идва веднаж в живота, но не всеки успява да я оцени и задържи. Вярвам в това...,но честно казано действителността май е друга... всеки гледа собвстенните си интереси и облаги...,но на мен не ми пречи това да вярвам, че любовта съществува... все пак надеждата умира последна

GossipGirl89
02-28-2009, 16:09
Чувала съм да казват, че истинската любов идва само по веднъж. Не знам дали е вярно, но аз вече 1 път я открих и въпреки че от доста време вече не сме заедно - до ден днешен Той си остава голямата ми любов и както казваш ти все още не съм успяла да открия някой по-добър от него... Не знам, един ден може би ще открия :) Иначе - да съществува такава любов.

valdesbg
03-01-2009, 08:28
Ти определяш кой ще е голямата ти любов. Има такава, стига да поискаш.


Разбира се, че има най-голяма, истинска и единствена любов. ^^ Но преди нея предполагам, че трябва да се пострада малко, за да можем когато тя дойде, да и се насладим напълно. ;д

Подкрепям.