PDA

View Full Version : Приятел или предател?



Summer_game
02-28-2009, 13:17
Имам един приятел (или имах и аз незнам вече)... Та с него си бяхме страшните приятелчета-аз той и още една приятелка. Движехме в една компания с още бая хора и винаги сме били заедно. Преди той ме харесваше от време на време ама никога нищо не се е получавало между нас. Миналата година аз и тва момиче с което бяхме най-добри приятелки уж се скарахме с една тъпа п*тка.Беше голямата интриганка и не я понасяхме и се изпокарахме и тримата винаги сме се защитавали и сме скачали един за друг ако тая или някой друг реши да каже нещо и общо взето целия клас я видя що за стока е и я оте*аха напълно. Тая година компанията в която бяхме и тримата се разпадна, ние с "най-добрата ми приятелка" се скарахме и за известно време тва момче ми беше едва ли не опората щото нито я имаше компанията нито приятелката. Преди около месец тва момче тръгна да се лепи на тая с която се бяхме скарали преди около година, а той знае че много я мразиме и уж и той я мразеше а сега се е с нея. Вече не ми говори и само и скача, сваля ли я и аз незнам общо зето с нея правят същите неща дето и ние винаги сме правили. Мене ме забрави напълно много рядко се случва нещо да си говориме и ние с това момиче дето бяхме най-добри приятелки вече си говориме и си обсъждаме колко тъпо ни зае*а и двете и колко гадно се получи. Вчера ми направи впечатление че като си тръгвах ги видях и тя нещо тръгна да го гушка и той и вика "не бе не искам" нещо от тоя сорт ама на мене ми беше достатъчно да ги видя заедно и ми стана някво супер тъпо. Междувременно покрай тва отблъскване от негова страна аз почнах да усещам някви симпатии към него и направо ми иде да я удуша....
Вече незнам как да му викам приятел или предател? Вие как мислите?
Съжалявам че ви занимавам с глупости но имах нужда да си го излея някъде... :)
Незнам за къде точно е тая тема така че ако някой модератор прецени нека я премести. :)

Slawi92
02-28-2009, 13:35
opita se da pogovorish s nego kaji mu che mnogo te boli i che sega si razbrala che imash neshto kum nego i t.n. misla che tova she e nai-dobre da si pogovorite i da si kajete koi kakvoto ima i ima dva variant ili pak she si stanete nerazdelni fr ili she se zabraite totalno ;pp

Summer_game
02-28-2009, 13:54
Аз си мисля че ако той престане да ме изолира така аз ще престана да имам чувства към него и на няколко пъти се се опитвам и тръгвам да говора с него, поне да се разбереме дали още сме приятели или вече ме е зае*ал тотално заради оная ама тя винаги се появява или той се изчезва някъде точно като искам да говора с него може би просто трябва да съм по-настойчива ама.... Наистина си прав/а трябва да го обсъдя с него :( Аз го искам хиляди пъти повече за същия приятел какъвто ми беше отколкото да стане нещо между нас ама той просто ме кара да ревнувам и да се дразня...

Slawi92
02-28-2009, 14:57
purvo toi sum :D
da trqbva da si malko po nastoqtelna i kogato onaq doide ne da si mulchish a da i kaesh ostavi ni trqbva da govorim ili na nego izchakai i go drupni ili neshto ot toq rod

GossipGirl89
02-28-2009, 15:17
Ми дръпни го като тръгне да изчезва и му кажи всичко, питай го защо така са се получили нещата и му кажи, че ти липсва и искаш отново да сте си добрите стари приятели...
Според мен твоята ревност е приятелска ревност :)

Summer_game
03-04-2009, 10:31
мерси много :)
Аз се бях навила днеска да говора с него обаче през почивните дни си чатихме в скайп и се смяхме и сичко уж си беше като преди, подлъгах се че нещата са се пооправили и днеска сутринта влизам в клас и той: "Е .... здравей" нали сичко екстра. Междувременно оная патка му връзваше мартеница ама той си ми каза нали (тва не се е случвало откакто спряхме да се движим заедно)
Сичко беше екстра докато тя не отиде и не седна в него и аз :booooomb: :smt070 :smt068 :smt067 :smt071 :smt097 :smt066 :evil: :-x :smt068 :smt075 (мисля че тва бяха сички възможни емотиконки които могат да опишат как се изнервих) тва за което мога да му се злоба е тва че ме отеба и смени с тая пача...утре наистина трябва да говоря с него...
Тук 100% има хора които ше ми се чудят що продължавам да се дразня и да им обръщам внимание: Еми пробвах да го забрава, да го отпиша като приятел ама не мога...все повече искам да си ми е старото приятелче :cry:
А тая дори не е хубава и е някфа тъпа...той заслужава повече на сичко отгоре...ако беше друга може би щях да го приема някакси ама тая.... немога повече :cry:

mickelangelo
03-05-2009, 09:42
съберете се 3 мата .. само 3 мата .. приятели ... и .. поговорете .. припомнете си колко неща сте правили заедно .. и ще ви стане готино .. опитайте се да му обясните .. че искате отново да сте заедно и би трябвало да се получи :)