PDA

View Full Version : случвало ли се е да зарежете някой а после да се върнете



azlisum
02-28-2009, 14:44
главно искам да питам момичетата: случвало ли ви се е да се разделите с приятеля си, да сте сигурни че не искате да сте с него повече ( не ви е изневерил или нещо такова, просто сте поискали да се разделите като мислите че всичко се е изчерпало ), но след време да искате да си го върнете? и след колко време почувствахте липсата му?

благодаря за отговорите

kobrichka
02-28-2009, 14:47
Ми лично на мен не ми се е случвало. Когато се разделям с неякого това е краят, не искам да се връщам при него. При бивши не се връщам, гледам напред в бъдещето. Всеки един е оставил някакъв красив спомен и си спомням за тях с много топли чувства, но не бих се върнала при нито един от тях. Живота е един и се гледа само напред и нагоре, нама време да поглеждам назад.

GossipGirl89
02-28-2009, 14:49
Случвало ми се е да се разделям с някого, но не защото мисля, че всичко се е изчерпало, а просто ме е ядосал за нещо - после сме се събирали :)

tedi_hi91
02-28-2009, 14:55
ДА,случвало ми се е. Ходих с едно момче после скъсах с него. След това тръгнахме отново и после пак скъсах с него. :-D Първия път ходихме 3 месеца, втория 4 и бяхме разделени за два :-D

moon_flower
02-28-2009, 16:44
Да.Зарязах го заради друг.Другия заряза мен.Аз бях самотна и се върнах при въпросното момче само колкото да не съм сама обаче се влюбих в него.И после той ме заряза.Извод - всичко се връща. :D :D

flix
02-28-2009, 16:50
Да.Зарязах го заради друг.Другия заряза мен.Аз бях самотна и се върнах при въпросното момче само колкото да не съм сама обаче се влюбих в него.И после той ме заряза.Извод - всичко се връща. :D :D

Деа , то цял роман станало :>

Не че съм момиче,но хайде и аз да добавя - случвало ми се е това : В началото на 8 клас се харесахме с една съученичка(впрочем,недейте да ходите с момче/момиче от вашия клас - после кой знае колко време няма да можете да се погледнете,а ако сега започвате гимназия примерно-още по-гадно :>) и тръгнахме.После я зарязах.После пак тръгнахме.И пак я зарязах.И после в края на 8ми клас,към 25 Юни някъде,пак тръгнахме,обаче този път беше различно :> Аз направо я изработих да тръгнем :D Както и да е - стигна се до свирки,минети,etc....ии по средата на лятото се заебахме 8-) И сега пак сме в добри отношения :lol:


П.С. едит : по-точно туй бяха няколко забивки ,не толкова ходене...но wHATEver :>

m17ak
02-28-2009, 17:20
главно искам да питам момичетата: случвало ли ви се е да се разделите с приятеля си, да сте сигурни че не искате да сте с него повече ( не ви е изневерил или нещо такова, просто сте поискали да се разделите като мислите че всичко се е изчерпало ), но след време да искате да си го върнете? и след колко време почувствахте липсата му?

благодаря за отговорите На едни приятели се случи скоро :P и се събраха отново и се обичат многоо и аз много се радвам за тях :D:D :P

vesSynkaa
02-28-2009, 17:23
Не,не ми се е случвало.За да скъсам с него значи съм убедена ,че повече
нищо не може да има между нас,омръзнал ми е и т.н .. Кви са тея
днеска го искам,утре не .. :?

sh3_1s_7h3_0n3
02-28-2009, 18:42
Случвало се е. Но после никога нищо не си е отново същото. :)

smalllady
02-28-2009, 18:47
На мен лично ми се е случвало. И след около 10 мин си го исках отново. Според мен това са някакви моментни състояния. Появяват се периодично.

DisciplineAndOrder
02-28-2009, 18:55
да,случвало се.

настроението ми траеше не повече от ден. просто явно имах нужда от това,за да бъда сигурна,че го обичам.

Lyubeto
02-28-2009, 18:57
Не , не ми се е случвало . Там където плюя , не лижа 8-)

beiho
02-28-2009, 19:32
На Коледа за подарък под елхата!!! :D :D :D 8-) 8-) 8-)