PDA

View Full Version : ...но аз пак го обичам ;([моля ви прочетете го]



buuu
02-28-2009, 14:54
първо ви благодаря предварително..ако сте си направили труда да прочетете написаното :)
така ..значи с един фр. се познаваме от някъде година и половина ...от нета.Той е от Варна..аз от Бургас.Първоначално не си пишехме мн често и нито мен нито него го беше грижа за това.Бяхме само на "hey/ ko staa/ kak si /kak mina denq ti /..pratimi nqkoq pesen/..dobre ..eto /"но от някъде месец си писахме абсолютно всеки ден и двамата споделяхме мн неща..които дори не сме предполагали че се крият в някой от нас .Беше хубаво :smt003 .И така аз се привързах към него..до такава степен че го обикнах :oops: .Таих го в мен ...до онзи ден в който му писах за да споделя как стоят нещата ..но без да изпадам в подробности за да не се усети че говоря за самия НЕГО :? той ме посъветва да кажа на въпросното момче ...защото иначе щяло да става по лошо за мен :? и после каза че и той харесвал някво момиче ..мн як характер имала и му харесвала дрън-дрън :-# при което ми падна камьк на сърцето ..но все пак му казаххххххххххх ](*,) .. той ми каза че е объркан а на следващия ден ми каза че нямам шанс ..напраоо .. шок от сякъде :shock: .Не сме се познавали достатъчно и растоянието щяло само да ни пречи :cry: :cry: :cry: уфффффф май направих грешка като му казах ..ся ми още по гадно ](*,) :cry: .....и само при мисълта че ХАРЕСВА ДРУГА ми идва да се метна от някъде :-# :cry: сгреших ли ?Кфо да правя :cry: ...не съм спряла да го обичам ...въпреки че няма да е мой :-k

aka6a_vamp
02-28-2009, 14:58
Да бе,обикнала го била...просто момчето е зряло,вижда нещата реално и + тва си харесва друго момиче,КОЕТО ПОЗНАВА!

buuu
02-28-2009, 14:59
em da obiknah go..ne vijdam losho v tfa

GossipGirl89
02-28-2009, 15:02
Не си направила грешка, че си му казала - по-добре да си наясно с нещата отколкото да не знаеш нищо и да си храниш някакви празни надежди, от които повярвай ми после разочарованието е двойно по-голямо...
Разстоянието между вас не е кой знае колко много, но все пак го има и момчето е право, че ще ви разделя и пречи... Връзка от разстояние е мъчителна връзка...
Знам, че е много гадно чувството, когато си нясно, че този когото искаш иска друга, но живота продължава. Той не е последното момче на планетата. Ако мислиш, че ще се справиш му остани приятелка. Ако ли пък не се огледай наоколо - не знаеш откъде може да изскочи любовта ;)

kobrichka
02-28-2009, 15:03
Миличка не искам да прозвучи,като заяждане,но как може да обикнеш някого с когото само си чатите. Обичта е нещо много силно и красиво и според мен определно няма обич между вас. Не съжаляваи, че си му казала, за чувствата ти,ако беше премълчала винаги щеше да се чудиш какво би станало,ако му беше казала. Горе главата и се забавляваи повече не мисли в това дали е било правилно или не... Никога не гледай назад...

myNameIsImmortal
02-28-2009, 15:13
Ти сега какво искаш, заради това че ти го харесваш, той да спре да харесва другата ли? :? ..
Земи се стежни малко.. и бая си прекалила с емотиконите. И не си сгрешила, хубаво че си му казала, защото ако продължаваше така и 1 ден той да ти каже - Знаеш ли, имам си приятелка и тогава не знам каква тема щеше да пуснеш.. Когато един човек изпитва нещо към някой друг, но между тях има разстояние, единсвения начин да изкаже чувствата си е да му го каже, затова не си сгрешила.
Сега като за началото приеми фактите, успокой се и мисли за нещо друго. Времето ще ти помогне.

Успех. :)

yahhooo
02-28-2009, 15:16
тц, в къв свят живеем

soul1199
02-28-2009, 15:31
mislq,4e e dobre,4e si my kazala,no mom4eto ti e kazalo,4e ne te haresva i 4e haresva dryga,nqma smisal da produljava6.....

tedi_hi91
02-28-2009, 15:50
Единствената ти грешка е, че изобщо си се влюбила в него. Иначе е добре, че си му казала за чувствата си. Така поне си наясно. Времето лекува всичко така че рано или късно ще го забравиш :wink:

Presley
02-28-2009, 16:39
Според мен не си сгрешила.Чувствата е хубаво да се споделят,а не да си ги паэиш само эа теб.Хубаво е да кажеш ня накого,че те кефи.3а обичта на мен ми эвучи много пресилено,эащото не сте се срещали,но ти си энаеш.Може би просто си по-емоционален човек.
Трябва да ти е ясно,че не можеш да промениш нищо.Каквото си могла си го направила.От тук нататък нещата эависят от него.Ако той няма желание,няма да стане и толкова.Няма ли опция поне да се срещнете?

vesSynkaa
02-28-2009, 17:12
Еми не е лошо,че си му признала чувствата си ,защото така си
разбрала и той какво чувства към тебе ..
Иначе ,ако не му беше признала
щеше да се измъчваш и най-накрая,както казаха преди мене,
щеше да ти стане още по-зле като ти каже колко е влюбен в ДРУГА!Просто сега си го избий от главата и приеми ,
че така е по-добре щото връзките от разстояние не са приятни ..

m17ak
02-28-2009, 17:16
Не е лошо, че си му казала какво чувстваш сега поне той знае всичко. Само трябва да се примириш, че нищо няма да се получи между вас :P сега той ще се държи по дръпнато, но ти му се извини и ще си останете само чат приятели ;)

BaiToq
02-28-2009, 17:18
първо ви благодаря предварително..ако сте си направили труда да прочетете написаното :)
така ..значи с един фр. се познаваме от някъде година и половина ...от нета.Той е от Варна..аз от Бургас.Първоначално не си пишехме мн често и нито мен нито него го беше грижа за това.Бяхме само на "hey/ ko staa/ kak si /kak mina denq ti /..pratimi nqkoq pesen/..dobre ..eto /"но от някъде месец си писахме абсолютно всеки ден и двамата споделяхме мн неща..които дори не сме предполагали че се крият в някой от нас .Беше хубаво :smt003 .И така аз се привързах към него..до такава степен че го обикнах :oops: .Таих го в мен ...до онзи ден в който му писах за да споделя как стоят нещата ..но без да изпадам в подробности за да не се усети че говоря за самия НЕГО :? той ме посъветва да кажа на въпросното момче ...защото иначе щяло да става по лошо за мен :? и после каза че и той харесвал някво момиче ..мн як характер имала и му харесвала дрън-дрън :-# при което ми падна камьк на сърцето ..но все пак му казаххххххххххх ](*,) .. той ми каза че е объркан а на следващия ден ми каза че нямам шанс ..напраоо .. шок от сякъде :shock: .Не сме се познавали достатъчно и растоянието щяло само да ни пречи :cry: :cry: :cry: уфффффф май направих грешка като му казах ..ся ми още по гадно ](*,) :cry: .....и само при мисълта че ХАРЕСВА ДРУГА ми идва да се метна от някъде :-# :cry: сгреших ли ?Кфо да правя :cry: ...не съм спряла да го обичам ...въпреки че няма да е мой :-k
Не се поддавай на емоциите,
не го познаваш.
Ти познаваш ли Бай Тоя?
Не! :P

elsy
02-28-2009, 17:34
Кофти.

galenata
02-28-2009, 18:19
Искаш да ми кажеш,че не го познаваш?Аз не знам как си се влюбила в един интернет герой.Нито го познаваш лично,може да не е такъв за какъвто се представя,нито сте имали някаква физическа близост.За мен тва е пълна глупост...

eple
02-28-2009, 18:41
тц, в къв свят живеем

:D

beiho
02-28-2009, 19:29
Още когато прочетох началото, ми стана зле-----------------СКАЙП=лъжи, лицемерие, предателство, изневяра, разваляне на връзки, тъпотия, излишни главоболия!!!!!

teenems
02-28-2009, 19:48
кофти работа

ама виж не е голям проблем бахти гаджетата по скайп ,малко ш е тъпо намери си от Бургас ,яя и аз съм от тука и има чата пата симпатични !Та и не си го опознала мн. добре тея нет запознанства :(

MeGGiTy
02-28-2009, 20:06
Не си направила грешка, че си му казала, така поне си наясно как стоят нещата и няма да си правиш празни илюзии. Мога да те посъветвам само да се замислиш можеш ли да обичаш някой, който дори не познаваш?? Направи разлика между привързаност и любов. Огледай се околко теб и ще видиш, че има много момчета, които могат да са с теб винаги когато имаш нужда, а не само през компютъра! Успех и стискам палци! \:D/

LittlePrincess
02-28-2009, 20:14
Не мисля, че го обичаш. Просто си привързана към него след като сте си писали известно време.

vlubeno_momi4e***
02-28-2009, 22:10
1-во .. Не мисля,че си го "обикнала".
2-ро .. Момчето наистина вижда нещата реално и е много право.
3-то .. Вземи се стегни,излез с приятелки и не се занимавай с "виртуални приключения" : ))

jane_17
03-01-2009, 00:42
абе хора... skype е средство за общуване.... но той не може да измести реалните взаимоотношения очи в очи... Човек не се влюбва в думи и снимка, а в реални хора.. в техните жестове, усмивка.. тембър на гласа ако щете....... Разбирам да си привлечен от някой с който общувате на он-лайн ниво.... Но привличането не е равно на любов! Ако се срещнете на живо и тогава припламне нещо.. разбирам! Иначе много, много, много хора в нета са доста по-различни от в реалния живот!

sextazy_baby
03-01-2009, 09:17
Гледай РЕАЛНО на нещата...

NaNa_SladuRana
03-01-2009, 09:19
човека те е разкарал по възможно най-любезния начин.Ако на мен някаква ми пише по скайпа нон стоп и еот не знам къде си и по едно време ми каже такава глупост - блокирам директно,никви обяснения

summer_mo0n
03-01-2009, 15:47
Поне е бил искрен с теб,че има друга, при условие че можеше и теб да си те върти.Спри контакт с него ако това ще ти помогне, ако ли не опитай се да продължиш отношенията си с него.Трябва да разбереш , че нямате бъдеще.И това че си му признала не е грешка, ни най-малко! :)

hooliganka89
03-01-2009, 16:06
Не знам как така решавате,че обичате някой при положение,че не го познавате...Тва са глупости и то големи.
Това,че ти е интересен и имате общи теми на разговор,не е любов.
Любовта е нещо съвсем различно от твоите представи,като пораснеш ще го разбереш.

valdesbg
03-02-2009, 06:52
Пф. Баси сапунката. Човека е прав - връзка от растояние не е връзка. Какво да правиш ли - порастни на акъл.

Успех!

TooLittelTooLate
03-02-2009, 07:01
Миличка не искам да прозвучи,като заяждане,но как може да обикнеш някого с когото само си чатите. Обичта е нещо много силно и красиво и според мен определно няма обич между вас. Не съжаляваи, че си му казала, за чувствата ти,ако беше премълчала винаги щеше да се чудиш какво би станало,ако му беше казала. Горе главата и се забавляваи повече не мисли в това дали е било правилно или не... Никога не гледай назад...

+1

xplay
03-02-2009, 07:02
Да бе,обикнала го била...просто момчето е зряло,вижда нещата реално и + тва си харесва друго момиче,КОЕТО ПОЗНАВА!


Не съм съгласна с това. Имам една приятелка от форума (имена няма да споменавам), при която нещата се получиха по същия начин, въпреки, че разстоянието между тях е много по-голямо. Обичат се двамата, и са готови НА ВСИЧКО за да оцелее връзката им.

kisserche
03-02-2009, 07:04
mi ddz pi6i mu po skaipa 4e si imash priqtel i 4e mn gy ybichash 4e se dyrji mn dobre s tebe

laji4ka
03-02-2009, 15:58
незнам дали няма да прозвучи смешно, ама извинявай по чата любов да въртиш и то поне да бяхте от един град, а тоо.... незнам аз харесвам мн момчета или по скоро са ми симпатяги ама обичкам само 1 и то го познаам от 6 години и може би напоследак много се сближихме и за това съжелявам но просто е така ти били трагнала с някой си от созопол например дето ти пише,че те обича ама ти харесваш тоя от бургас или от варна (непомна) е няма да трагнеш с негу я горе главата сигорна съм че има 100 пъти по яки момчета от тоя.. :p

chelsea
03-02-2009, 16:13
смърт за скайп и всички от сорта.
връзка така не се гради.

happy end
03-07-2009, 23:48
Сори ама твойто е глупост НЕ МОЖЕ ДА ОБИЧАШ НЯКОЙ БЕЗ ДА СИ ГО ВИЖДАЛ НА ЖИВО.... :-x Не си сгрешила като си му признала кво чустваш,но пак ти казвам ти не го обичаш...привързана си към това да си пишете с него.... Не трябва да съжалява ме за това ,което сме направили, а за това ,което не сме направили...ЧОвека е изкрен казл ти е ,че нищо няма да стане между вас и мисли мн трезво, между вас може да има приятелство...
По-добре си продалжи живота ,без мечти за него ,скоро ще си намерих друг :P
Ае успех... и любов по скайпа от разтояние няма бе хора :x :shock: :-x