PDA

View Full Version : Кожата около нослето..



suitable
02-28-2009, 14:59
Абе знам аз, че има купища подобни теми, но не мога и не мога да намеря.. Въпросът ми е: имам проблем с кожата около носа и под очите.. то не е точно проблем и не е нещо, което се забелязва веднага, но все пак.. с какво да поддържам лицето си за да се заличат порите.. или стеснят или каквото и да е това, което трябва да стане. Мерси ! - ако ще ми се карате, че я има темата - ще може ли поне да ми дадете линкове от стари подобни, ако намерите, че аз хич не мога да се оправя.. Отново благодаря..

anitram
02-28-2009, 15:00
:lol:

donkihot
02-28-2009, 15:14
найстина не разбирам къв ви е проблема,човека пита,а вие се смеете...детски истории

по темата! Това е съвсем нормално нещо,защото си теен предполагам? та така подържа се с измиващ гел който почиства порите,мога да ти препоръчам евелин пюр контрол,но м-четата използват предимно clean%clear един от многотто им видове си избираш според това имаш ли много пъпки и суха ли е кожата ти. тва с гранулките е най-хубаво. значи миеш си лицето с колкото се може по-топла вода,за да ти се отворят хубаво порите после като си си го изплакнал измиваш само със студена вода...така се стягат порите от студа! после ако ти се занимава с кремове и тн...абе вземи си тоя гел и на същата марка има лосион за черни точки почистваш след като си измил с него чрез напоено тампонче и си готов. но е задължително след като си си измил гела от лицето да измиеш лицето със студена вода!