PDA

View Full Version : колко е трудно...



pyh4yy
02-28-2009, 16:49
колко трудно е понякога да се пребориш с отчаянието когато всичко изгубва смисъм...колко трудно е да излезеш от депресията и да продължиш на пред... колко трудно е да се върнеш към предишния си живот, да бъдеш човека които си бил....колко трудно е да виждаш че всички около теб са щастливи а ти си пак с фалшивата усмивка..колко трудно е да виждаш че не намираш смисъм в нищо .... и си безсилен дори с леснорешими те проблеми....колко трудно е да виждаш спомените навсякъде.... исках просто да споделя това което чувставам защото дори приятелките ми не ме разбират напълно ...може би голяма част от тези чувставата ми дължа на едно момче....ами просто се влюбих в неподходящият човек...и може би прекалено на вътре съм приела нещата дори и след толкова време и просто не трябваше да влагам толкова силни чувстава но се случи все пак...връзката ми с него не потръгна и дотам....и просто спрях да вървя на пред.. дори и в училище се провалям....просто не мога да повярвам че това съм аз и че всичко свързвам с човек които дори не си и дава сметка какво ми е причинил...и дори мислълта за идащото лято емоции не ми носи и грам щастие а обратното тъга ... наистина е странно как един човек се отразява по този начин на живота ти,... знам какво ще ме посъветвате да излзиам да се забавлявам и че жижвота не свършва знам го това но просто ми е малко тежко.... това исках да споделя от много време ... и благодаря че сте отделили време да прочетета темата ми :)

sladkalady
02-28-2009, 17:18
Нормално е сега да си в депресия ,но с времето ще почне да ти пука все по-малко и по-малко.Постарай се да не мислиш за това и наистина наи-доброто решение е да излезеш с приятели и да се забавляваш.Не се връщай в миналото ,мисли за настоящето :)

pyh4yy
02-28-2009, 17:36
благодаря ти за савета наиситна си права но все пак мина доста време половин година ако не и повече и не виждам времето да помага...с излизането правь до скоро но от няколко седмици наитина се затворих и реших че няма смисъл да излизам просот еи така и след тва да си скапя настроението ......

flix
02-28-2009, 17:41
Да , разбрала си смисълът на KingSize-За нея :>


Туй настрана :>
Не се притеснявай :> Нормално е да си яко хлътнала и това да се отразява.Случвало ми се е приятелите ми само да ме критикуват...замислял съм се дали наистина са ми истински приятели.Радвай се на малкото.Аз се радвах,че само 1 човек е до мен и ме подкрепя с момичето(става дума за бивша,впрочем),и наистина знам,че той е истински приятел.

Добре е,че споделяш.Така ти се излива мъката.

Както ти каза sladkalady-мисли за настоящето.И още малко от мен-да не ти пука.Минало.

Животът наистина продължава :)

pyh4yy
02-28-2009, 18:07
но вече не си с нея все още ли я мислиш за приятел или си осъзнал че си бил заслепен когато сте ходели ?

flix
02-28-2009, 18:15
Всъщност тя имаше проблеми и поиска да се разделим,за да не съм страдал и аз...или нещо от сорта :>

И най-тъпото е,че тя написала вчера на скайп "Ти беше всичко за мен.Възмутена съм как ме забрави напълно",а оня ден ми вика "Радвам се,че си си намерил нова" , така че без коментар ;)

Спокойно,душата,всякакви ги има,само не оставяй някой да те изкара извън релси(и туй не го казвам в смисъл "да те ядоса",а нацяло като психическо състояние) :)

BaiToq
02-28-2009, 18:16
дори и в училище се провалям
Спокойно,не е от сега.
Но замисляла ли си се
колко трудно е да се отвори
учебникът по български език???

vesSynkaa
02-28-2009, 18:19
Отваряла ли си учебник по български език някога ?
По темата: Трудно е ,но ако всичко вървеше като по вода , животът
нямаше да бъде интересен . Така че спри да се самосъжеляваш и се
радвай на даденият ти шанс за живот ! ;)

pyh4yy
02-28-2009, 18:23
Всъщност тя имаше проблеми и поиска да се разделим,за да не съм страдал и аз...или нещо от сорта :>

И най-тъпото е,че тя написала вчера на скайп "Ти беше всичко за мен.Възмутена съм как ме забрави напълно",а оня ден ми вика "Радвам се,че си си намерил нова" , така че без коментар ;)

Спокойно,душата,всякакви ги има,само не оставяй някой да те изкара извън релси(и туй не го казвам в смисъл "да те ядоса",а нацяло като психическо състояние) :)
може би е имала впредвид че и е гадно че си я забравил толкова бързо но се радва че си продължил на пред може и така де е

pyh4yy
02-28-2009, 18:25
vesSynkaa напълно си права но наистина ти трябват доста усилия ...

flix
02-28-2009, 20:51
може би е имала впредвид че и е гадно че си я забравил толкова бързо но се радва че си продължил на пред може и така де е

не знам какво е имала впредвид , ама да не беше искала раздяла , като ще й е гадно...кофти хава , да се научи :>

vesSynkaa
02-28-2009, 21:44
vesSynkaa напълно си права но наистина ти трябват доста усилия ...

Повярвай ми знам много добре .. Но какво да се прави ..
Вдигни високо главата и продължавай да живееш,забавлявайки се
в училище,навън и навсякъде .. Животът е прекрасен ..
Както има трудни моменти,така има и добри , затова не се отчайвай! :)
Когато се затвори една врата се отварят още две нови! :)

Cellmate
02-28-2009, 22:14
Понеже ме боли зъб ще го карам направо: живота не е прекрасен, а гаден! За всяко добро изживяване ще понесеш по 10 гадни. Казвам ти го от опит така че по-добре свиквай отсега пиле ;] Винаги очаквай най-лошото и така всички изненади ще са приятни.

BlueCat
03-01-2009, 12:41
Понеже ме боли зъб ще го карам направо: живота не е прекрасен, а гаден! За всяко добро изживяване ще понесеш по 10 гадни. Казвам ти го от опит така че по-добре свиквай отсега пиле ;] Винаги очаквай най-лошото и така всички изненади ще са приятни.
Еми не е така. Всичко опира до представата ти за живота. Просто в днешно време изобщо не обръщаме внимание на малките радости. И ей така си пропиляваме живота в мъка и депресия. Най-щастливи са хората, които обръщат внимание на малките подаръци, които им поднася живота :)

s1NNer
03-01-2009, 12:51
Можеш да плачеш,че той си е отишъл-или да се усмихнеш затова че си го имала.Можеш да затвориш очи и да се молиш той да се върне-или да отвориш очи и да видиш,което ти е оставил.Сърцето ти може да е пусто,защото не можеш да го видиш,но можеш да го напълниш с любовта,която си изпитвала към него.Можеш да обърнеш гръб на утре и да живееш във вчера-или да си щастлива че идва утре,защото си имала това вчера.Можеш да плачеш и да затвориш съзнанието си за всичко-или да направиш това,което той винаги е искал:
Да се усмихваш,да отвориш очи и да продължиш напред! :wink:

Може да си мислиш, че ще ти е трудно да го забравиш .. но не е толкова трудно! И аз си мислех, че след бившия нищо няма да ме накара да стана човека, който бях преди да ме зареже .. ама представи си ти седиш и се самосъжаляваш как той те е оставил, чудиш се как да продължиш.. а той.. той е някъде с поредната която след време ще заебе НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА ДА ПЛАЧЕШ ЗАРАДИ НЕГО!!!!!!! Той никога няма да разбере какво ти е причинил просто защото е такъв .. какъв е смисъла да се затваряш в себе си заради един тъпак .. Айде горе главата и го забрави тоя ;]

pyh4yy
03-01-2009, 13:18
благодаря на всички за съветите :)