PDA

View Full Version : Тя е танцувала с друг и гаджето й я скъса



byby0202
02-28-2009, 16:07
hi all,moita best fr.ima edin problem,na4i sno6i bqhme na kypon s neq i nali pihme,qdahme i tamcyvahme,be6e mn qko,tq tancyva6e s edno mom4e,prosto tancyva6e!n6,koi znae,kakvo!tova mom4e opredelno q svalq6e,a tq prosto tancyva6e.Dnes tq kaza na gadjeto si,4e e bilo mn hybavo i t.n. i 4e e tancyvala s tva mom4e, i toi i kazal,4e e sig,4e sa pravili n6 na kypona i 4e nqmalo da se poly4i m/y tqh i i predlojil da skusat,a tq mn si go obi4a i ne iska tova.Pomognete mi,kakvo da q posuvetvam,puk yj toi mn q obi4al :?

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника
Постове на латиница ще бъдат трити след 1-ви април

sladkalady
02-28-2009, 16:25
Еми по-добре щеше да е нищо да не му казва ,а той ако наистина я обича и й има доверие няма да скъса с нея :)

myNameIsImmortal
02-28-2009, 16:28
Ебал съм я .. да си търипи последсвията.. като го обича закакво танцува с друго момче.. има си приятел - да танцува с него.. Когато обичаш някой и той те обича трябва да мисли само за него и прочие, а не да търси с кой да танцува..
Ако аз бях на нейно място на купона щях да седя и да ми е скучно, отколкото да танцувам с друго момче.. :?

tedi_hi91
02-28-2009, 16:38
е*** съм я .. да си търипи последсвията.. като го обича закакво танцува с друго момче.. има си приятел - да танцува с него.. Когато обичаш някой и той те обича трябва да мисли само за него и прочие, а не да търси с кой да танцува..
Ако аз бях на нейно място на купона щях да седя и да ми е скучно, отколкото да танцувам с друго момче.. :?

Не съм съгласна. Какво толкова. Тя просто е танцувала с другото момче.Не е направила нищо лошо.
Ако приятеля й наистина я обича ще и повярва и ще са си заедно.

3oPuTy
02-28-2009, 16:38
Хах приятеля й явно има доста ограничено мислене :lol:
Дано никога нямам приятел като нейния ... :?


А иначе по темата:Щом се пали от нещо дребно като един танц,значи й няма доверие ... А щом й няма доверие,значи връзката им е обречена :)
По-добре да бяга далеч от тоя :-D

vesSynkaa
02-28-2009, 17:16
Абе бахти простотиите :shock: Тя танцувала с тоя и гаджето и
вече иска да късат,щото нищо нямало да се получи? :lol: Омг :lol:
Ама от една страна и тя е зле .. За къв гъз ш' иде да му каже
"Абе мило,аз снощи пиех и танцувах с един пич ;)" :? Тъпа раота :?
Пък и така като гледам не сте повече от 12 / ако греша поправи ме / :?
Едва ли някое нормално момче ще се изрази така :? Бахти лапешките
истории 8-)

valdesbg
03-01-2009, 07:34
Дали можеш по неграмотно да го напишеш?

Баси идиотщината честно. Да им имам и любовта, честно... Хем я обичал, хем се държи като охлюв. Бе какво се занимавам с глупости. Оправяйте се :Р

fluffka1
03-01-2009, 10:25
[quote="vesSynkaa"]Абе бахти простотиите :shock: Тя танцувала с тоя и гаджето и
вече иска да късат,щото нищо нямало да се получи? :lol: Омг :lol:
Ама от една страна и тя е зле .. За къв "задни части" ш' иде да му каже
"Абе мило,аз снощи пиех и танцувах с един пич ;)" :? Тъпа раота :?
Пък и така като гледам не сте повече от 12 / ако греша поправи ме / :?
Едва ли някое нормално момче ще се изрази така :? Бахти лапешките
истории 8-)[/quoс

съгласна! за кво изобщо му е казала?? мн е зле!

Axe_vs_Sword
03-01-2009, 10:37
Сигурно му е казала, за да не крие нищо от него. Ама той с неговия мозък ;)

BlueCat
03-01-2009, 10:50
Аз ако бях момче щях да реагирам по същия начин като него. Все пак хората са различни както и представите им. Неговата представа за връзка явно се различава от нейната.

MetalL
03-01-2009, 15:30
ревнив съм ве мамка ви проста грозна ****** :-x и аз съм бил на купони..но стоях и скучаех...даже не пиех алкохол шот ме беше страх да не стане нещо(не че се напивам,но ....).....мацките идваха при мен да ме свалят,аз ги разкарвах....просто тя е прекрасна,и не искам да я изгубя....и кат не разбирате,не ни познавате или нещо подобно си трайте пуберчета грозни....и друго..не съм бил там и нз дали е вярно което казва,но й се доверявам и залагам връзката си с нея на думите й.....

3oPuTy
03-01-2009, 15:38
ревнив съм ве мамка ви проста грозна ****** :-x и аз съм бил на купони..но стоях и скучаех...даже не пиех алкохол шот ме беше страх да не стане нещо(не че се напивам,но ....).....мацките идваха при мен да ме свалят,аз ги разкарвах....просто тя е прекрасна,и не искам да я изгубя....и кат не разбирате,не ни познавате или нещо подобно си трайте пуберчета грозни....и друго..не съм бил там и нз дали е вярно което казва,но й се доверявам и залагам връзката си с нея на думите й.....
Какъв е смисъла да ходиш на купон без да се забавляваш?! :-o
А и ти ако си сигурен в чувствата си към приятелката си няма да се притесняваш,че след няколко чашки може да направиш някоя глупост ;)

YouCantStopMe
03-01-2009, 15:44
Съгласна съм със 3oPuTy :)
По темата от мен: Ако Е НЯМАЛО НИЩО ПОВЕЧЕ на купона приятелят и определено не е прав.Като си има приятел не може да се забавлява ли.Един танц нищо не означава - дори не е и флирт.. намало е целувки - тогава за какъв проблем говорим бе мамка му...? :?

PeopleAlwaysLeave
03-01-2009, 15:46
ревнив съм ве мамка ви проста грозна ****** :-x и аз съм бил на купони..но стоях и скучаех...даже не пиех алкохол шот ме беше страх да не стане нещо(не че се напивам,но ....).....мацките идваха при мен да ме свалят,аз ги разкарвах....просто тя е прекрасна,и не искам да я изгубя....и кат не разбирате,не ни познавате или нещо подобно си трайте пуберчета грозни....и друго..не съм бил там и нз дали е вярно което казва,но й се доверявам и залагам връзката си с нея на думите й.....

Еее айде без обиди де! Не стига, че тука хората се опитват да ви помогнат, ми й обиждате... Като не ви познаваме защо сте пуснали темата тука? Ми питайте някой дето ви познава кво да правите тогава :)
По темата: Не съдете момичето, че му е казала - и аз не обичам да крия разни неща и после он някой си да подочуе нещо... и още по-зле. Добре е направила, че не е скрила, просто момчето е малко повечко ревниво, но него ще го посъветвам да се постарае да контролира тия емоции, защото няма да свършат добре ако за всяко едно такова незначително нещо се пали и веднага бърза да я къса...

sextazy_baby
03-01-2009, 16:10
Трябва малко да си контролира емоциите

teenems
03-01-2009, 16:17
с две думи : бахти злетака :lol:

Bellatrix
03-01-2009, 16:19
Ако бях момче и аз щях да се издразня. Сори, ама кво значи тва: той я свалял яко, а тя просто си танцувала?? Ест, че на всяко момче ще му стане неприятно изобщо като някой се сваля на гаджето му, пък камо ли тя да отвръща в някаква степен. Не че е длъжна да седи на едно място и да тъпее. За тва си има приятелки и момчета, които не се надяват да я забият.

mozyk
03-01-2009, 16:35
ревнив съм ве...... ЛЮБОВТА Е СВЪРЗАНА С ДОВЕРИЕТО.


Абе бахти простотиите :shock: Тя танцувала с тоя и гаджето и
вече иска да късат,щото нищо нямало да се получи? :lol: Омг :lol:
Ама от една страна и тя е зле .. За къв "задни части" ш' иде да му каже
"Абе мило,аз снощи пиех и танцувах с един пич ;)" :? Тъпа раота :?
Пък и така като гледам не сте повече от 12 / ако греша поправи ме / :?
Едва ли някое нормално момче ще се изрази така :? Бахти лапешките
истории 8-) А ТИ НА КОЛКО СИ, КАТО СЕ МИСЛИШ ЗА ГОЛЯМА А ? 15 ???

glamouros
03-01-2009, 16:43
Детска му работа - няма да гадая на колко сте но всеки случай не сте достатъчно зрели, поне по мое мнение! :)

flix
03-01-2009, 16:44
Нямаше ли още една тема , дето момче е зарязал приятелката си , заради танцуване на купон 0.о

едит : а , то т'ва е тя ... My bad :(

sladur4etyYy
03-01-2009, 16:45
е*** съм я .. да си търипи последсвията.. като го обича закакво танцува с друго момче.. има си приятел - да танцува с него.. Когато обичаш някой и той те обича трябва да мисли само за него и прочие, а не да търси с кой да танцува..
Ако аз бях на нейно място на купона щях да седя и да ми е скучно, отколкото да танцувам с друго момче.. :?


:lol: за доверие да си чувал?

vesSynkaa
03-01-2009, 18:03
Да на 15 съм , но за всеки случай не разсъждавам
като хората посочени в темата ! НЕ се мисля за голяма ,
просто мисленето на тея двамцата е точно като на деца от
детската градинка .. ;) За тфа че тука не опира до тфа аз на колко съм,
а до тфа че девойката и момчето тряа да започнат да мислят като
нормални хора , а не като петокласници ;)Сега доволен/на ли си ?
/ отнася се за mozyk /

GabisiTa
03-01-2009, 19:58
Ако бях момче и аз щях да се издразня. Сори, ама кво значи тва: той я свалял яко, а тя просто си танцувала?? Ест, че на всяко момче ще му стане неприятно изобщо като някой се сваля на гаджето му, пък камо ли тя да отвръща в някаква степен. Не че е длъжна да седи на едно място и да тъпее. За тва си има приятелки и момчета, които не се надяват да я забият.

Съгласна съм.. :?

Serendipitys
03-01-2009, 23:20
Прочетох само едно-две мнения по темата и ми се струва, че мислите много детински. Връзката трябва да се гради на доверие, трябва и да има и свобода, а не човек да е ограничен. Това, че е танцувала с някого не значи абсолютно нищо и няма нищо лошо в това. Момичето просто се е забавлявало! Снощи бях в един бар с моят приятел, а през цялото време танцувах с негов приятел. Не ми е правил проблеми, не сме го коментирали.

butty
03-02-2009, 06:38
Наистина много детска история!
Аз много пъти съм била на купони без моя приятел и винаги съм се забавлявала. За какво съм отишла на този купон-да си седя и да пия ли? На повечето купони винаги има и други момчета и е нормално да потанцуваш с тях. Но танцът си е танц, нищо повече. Наистина могат да станат големи свалки, но само ако и двете страни са съгласни! Всичко си остава там!
Винаги след някой купон съм разказвала всичко на приятеля ми. Предполагам, че ревнува, но не ми казва нищо, защото ми вярва и знае, че нищо няма да стане!
Имайте си доверие!

shell
03-02-2009, 06:42
Сигурно му е казала, за да не крие нищо от него. Ама той с неговия мозък ;) +1
ако той я обича и й има доверие няма да го направи на такъв проблем :? Може би просто не я заслужава

xplay
03-02-2009, 06:57
Много прибързани решения взема твоя "приятел" ... според мен той си е чист гъз, само на думи е силен ама както и да е ... Най-дабре късайте и си намери друг, който ще идва с теб по дискотеки! :wink:

cherubic
03-02-2009, 07:04
Пиете, а пък си пуснала коментар в 8 сутринта :D :D .
Напра'ооо сти са скъсали да пийти 8-)
Така..към темата:
:razz: Този неин приятел явно и няма никакво доверие, щом проваля цялата им връзка за един танц, значи не си стува да е с него!

Lyubeto
03-02-2009, 17:13
Имам пълно доверие на приятеля ми , но също бих изревнувала ако танцува с друга на купон на който аз не присъствам (което няма как да стане 8-) ) .Не бих го обвинила ,че са правили нещо на 100% , но да ще изревнувам .

masal
03-02-2009, 17:55
И за къв *уй тая патка е танцувала с оня?М?Мале успех желая на гаджетата ви да ви търпят такива мали курви.Някой ше ма сваля мене,аз ще отида да танцувам с него при положение,че си имам гадже.Ми право е момчето да я скъса аз ако бях и 2 шамара щях да и дам бонус.

miloto_girl_4e
03-02-2009, 18:00
Да си беше замълчала ..
Все пак на никого не му е приятно да чуе от гаджето си как вчера на купона е било много яко, как е танцувал с някакво момче/момиче и му е било готино и т.н ..
Аз не знам дали бих скъсала гаджето си заради нещо такова, но определено би ми станало супер тъпо и гадно ...

angelcheeee_93
03-02-2009, 18:07
Според мен приятелят и е чакал тя да направи нещо такова,за да я остави.МОже би е искал да се отърве от нея :?

.. DeViL mAy CrY ..
03-02-2009, 18:08
Щом за един танц я къса....Няма и доверие,така че бабно всичко ще се разпадене при тях.За един танц е много тъпо да я къса,нали не е бил там да танцува с него.

Barbie
03-03-2009, 07:32
Да си беше замълчала ..
Все пак на никого не му е приятно да чуе от гаджето си как вчера на купона е било много яко, как е танцувал с някакво момче/момиче и му е било готино и т.н ..
Аз не знам дали бих скъсала гаджето си заради нещо такова, но определено би ми станало супер тъпо и гадно ...

Не виждам какъв е проблемът да му каже как е прекарала, какво е правила... Ако в танцът не е имало нищо повече от най-обикновен танц, защо да не му каже? След някой друг ден някой от приятелите им ще му каже, че е танцувала с някакво си момче, ще доукраси историята с всякакви врели-некипели...и накрая ще излезе пък че е скрила. Щом е скрила, значи има какво да крие и тн. Още по-голяма каша. Според мен като смяташ, че не си направил нищо нередно, няма причина да премълчаваш. А ако тя в крайна сметка на е вложила нищо друго в тия танци не виждам защо приятелят й ще се притеснява. Аз предпочитам примерно приятелят ми да ми каже, че на парти е танцувал с еди-кой-си, отколкото после някой друг да ми каже или да видя снимка и да изпадна в размисли "Ама ако не е било нищо притеснително защо не ми е казал? Ама ако не ми е казал това и друго може да има..." Когато няма причина нещо да се премълчава смятам, че трябва да се казва... От там нататък той може да й обясни, че това го кара да се чувства зле, че ревнува, че той го намира за нередно, може да поговорят и тя друг път да се въздръжа от танци с други момчета по партита...

Не че не разбирам момчето. Аз спрях да излизам вечер заради приятеля ми, който всеки път на следващия ден беше сърдит и нацупен. Хем ми казваше "Отивай да се забавлавяш, трябва да излизаш, приятно прекарванее...", хем след това цял ден не ми говори и е кисел. Когато човек сам е готов да се откаже от забавлението си, за да е сигурен, че няма по някакъв начин да застраши връзката си или да рискува да нарани половинката си, естествено очаква същото усилие и от другата страна. Така че със сигурност той има повод сериозно да си поговори с нея...но не виждам причина да се разделят...

Slawi92
03-03-2009, 09:21
Да си беше замълчала ..
Все пак на никого не му е приятно да чуе от гаджето си как вчера на купона е било много яко, как е танцувал с някакво момче/момиче и му е било готино и т.н ..
Аз не знам дали бих скъсала гаджето си заради нещо такова, но определено би ми станало супер тъпо и гадно ...

Не виждам какъв е проблемът да му каже как е прекарала, какво е правила... Ако в танцът не е имало нищо повече от най-обикновен танц, защо да не му каже? След някой друг ден някой от приятелите им ще му каже, че е танцувала с някакво си момче, ще доукраси историята с всякакви врели-некипели...и накрая ще излезе пък че е скрила. Щом е скрила, значи има какво да крие и тн. Още по-голяма каша. Според мен като смяташ, че не си направил нищо нередно, няма причина да премълчаваш. А ако тя в крайна сметка на е вложила нищо друго в тия танци не виждам защо приятелят й ще се притеснява. Аз предпочитам примерно приятелят ми да ми каже, че на парти е танцувал с еди-кой-си, отколкото после някой друг да ми каже или да видя снимка и да изпадна в размисли "Ама ако не е било нищо притеснително защо не ми е казал? Ама ако не ми е казал това и друго може да има..." Когато няма причина нещо да се премълчава смятам, че трябва да се казва... От там нататък той може да й обясни, че това го кара да се чувства зле, че ревнува, че той го намира за нередно, може да поговорят и тя друг път да се въздръжа от танци с други момчета по партита... +1
ako q obicha trqq da i ima doverie, a shtom tq mu e kazala tancuvax s momche toi i e kazala nqma da se poluchi e qsna rabotata :? spored men v edna vruzka trqq se gradi i na doverie

mickelangelo
03-03-2009, 09:40
ревността е много гадно нещо ... но уви .. това е просто танц .. но танц-а може да каже и да покаже много неща ... колкото до мацката .. . казваш и " шут-а в г*за и следващия " нито е първия нито е последния ;)

evelinka1122
03-03-2009, 09:52
връзка без доверие... не е връзка... няма смисъл да продължават... той не й вярва! няма как да стане...

Milaaaa
03-03-2009, 10:47
hi all,moita best fr.ima edin problem,na4i sno6i bqhme na kypon s neq i nali pihme,qdahme i tamcyvahme,be6e mn qko,tq tancyva6e s edno mom4e,prosto tancyva6e!n6,koi znae,kakvo!tova mom4e opredelno q svalq6e,a tq prosto tancyva6e.Dnes tq kaza na gadjeto si,4e e bilo mn hybavo i t.n. i 4e e tancyvala s tva mom4e, i toi i kazal,4e e sig,4e sa pravili n6 na kypona i 4e nqmalo da se poly4i m/y tqh i i predlojil da skusat,a tq mn si go obi4a i ne iska tova.Pomognete mi,kakvo da q posuvetvam,puk yj toi mn q obi4al :?

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника
Постове на латиница ще бъдат трити след 1-ви април

Нямат си доверие...
По-добре да се разделят, отколкото да продължават да си пречат.
Няма нужда да се намесваш и ти, доколкото разбирам си 3 човек, а отношенията са си между двамата. Не са пълноценни, когато се намеси 3, дори с добри намерения.

StayFly
03-03-2009, 11:28
hi all,moita best fr.ima edin problem,na4i sno6i bqhme na kypon s neq i nali pihme,qdahme i tamcyvahme,be6e mn qko,tq tancyva6e s edno mom4e,prosto tancyva6e!n6,koi znae,kakvo!tova mom4e opredelno q svalq6e,a tq prosto tancyva6e.Dnes tq kaza na gadjeto si,4e e bilo mn hybavo i t.n. i 4e e tancyvala s tva mom4e, i toi i kazal,4e e sig,4e sa pravili n6 na kypona i 4e nqmalo da se poly4i m/y tqh i i predlojil da skusat,a tq mn si go obi4a i ne iska tova.Pomognete mi,kakvo da q posuvetvam,puk yj toi mn q obi4al :?
Посъветвай я да намали алкохола.

ninjadorf
03-03-2009, 12:13
оня хем я сваля.. тя хем танцува с него.. АЗ АКО Съм е за тва да съм я скъсал.. а не просто щот си е танцувала 8)

PanaH
03-03-2009, 12:55
Мисля, че не е трябвало да му казва..А том щом наистина я обича би трябвало да може да и прости въпреки, че аз не виждам какво толкова е направило момичето..Може той да си е търсил повод да я зареже..В такъв случай няма какво да се направи :)

Kostadin_682
03-03-2009, 13:05
Е щом не е имало нищо друго, не виждам причина поради която да скъса с теб :?

vesito13
03-03-2009, 13:08
Не е трябвало да танцува с това момче , още повече след като то я харесва и се е опитвало да я сваля . Не разбирам , защо я оправдавате , че тя просто се забавлявала , не може ли да се забавлява без да танцува с някое момче :?

ImmortalForever
03-03-2009, 14:00
Ако бях момче и аз бих я зарязала...