PDA

View Full Version : Страшни сънища



smalllady
02-28-2009, 18:02
Реших да направя тази тема, за да мога да споделя проблема си и, който реши да даде мнение. Значи работата е следната. Имам си приятел от 10 месеца почти 11 вече. Много си го обичкам много ми е хубаво с него, но последния месец възникна един проблем. Почти всяка вечер сънувам, че му изневерявам с разни момчета. И то изневерите не са само целувки и преградки, а нещо повече. Сметнах, че е правилно да му споделя. Естествено на него не му стана много причтно, но ме разбра, защото все пак това са само сънища.Но последните дни нещата станаха по-сериозни. Преди седмица някъде сънувах, че му изневерявам със собствения му брат, и когато се събудих се почувствах супер гадно. Но не е това главният проблем. Преди 2 вечери сънувах, че съм с най-добрият му приятел (а също и мой приятел) не правихме нищо нередно просто се прегръщахме и се целувахме нищо повече. Странното е, че ми беше много приятно в неговата компания, но не като приятел, а като нещо повече. А още по-интересно е, че мисля, че изпитвам симпатии към това момче и то доста силни. И сега съм много объркана и незнам какво да правя. Не искам да споделям на приятелят ми за последните два съня, за да не го наранявам, но какво да правя с чувствата си те нарастват с всеки изминал ден. А не искам да наранявам човека до себе си. :smt022

GossipGirl89
02-28-2009, 18:13
ИЗНЕВЯРА - Ако сънувате, че изневерявате - имате крепко здраве, а може би дори ви очаква богатство, но при условие, че сте верни в живота, защото в противен случай някаква жена ще ви донесе нещастие.

Ъъъ сори ама на колко сте ? 12? 13? :shock:

smalllady
02-28-2009, 18:21
Това тълкование съм го чела около 20 пъти сигурно.Не не съм на 12-13 в същност съм на 16.

pam1
02-28-2009, 18:27
разнообразете връзката си пробвайте нещо ново може да има ефект
просто се нуждаеш от нещо различно а различното може да не е с тези момчета а с него :)

m17ak
02-28-2009, 18:29
:D Като прочетох темата малко се позасмях, това са само сънища успокой се ;) всичко ще отмине просто след съня приемай всичко с насмешка. Иии също това за най-добрият ви приятел ... незнам ако изпитваш нещо по-добре сподели, защото ще ти стане много по-объркано. Може и да не споделяш, но трябва да продължиш, да забравиш чувствата си към приятеля ви и да си с любимия си ;)

Lyubeto
02-28-2009, 18:46
И аз съм сънувала такова нещо специално със най - добрия приятел , ама не му обръщам внимание .Недей да го правиш и ти .Просто мислиш за този сън и започваш да си втълпяваш ,че имаш симпатии . А всъщност не е така. Спри да мислиш за това и всичко ще отмине бързо . :)

beiho
02-28-2009, 19:23
Значи при мен е нещо подобно, само че сънувам приятелката си с мои приятели или просто с някой друг, или че сме разделени и такива шантави глупости , които ми размекват съзнанието и започвам без прияина да мисля като теб.Ще се радвам повече, ако сънувам себе си с разни к***и, щото едва ли ще усетя някакво привличане като теб, най-много да имам мокър сън!!!

teenems
02-28-2009, 19:50
и ко тва е сън :lol:

flix
02-28-2009, 20:07
/me се прозява и ляга да спи

vesSynkaa
02-28-2009, 20:19
Ами според мен си се повлияла от съня ,който си сънувала и
затова си мислиш,че изпитваш нещо към това момче .. Ноо все пак
11месеца не са малко и е нормално,ако приятелят ти е омръзнал ..
Това са само сънища и не трябва да им отделяш такова внимание ,
по принцип при мене понякога е така , че за каквото си мисля цял ден
и на вечерта го сънувам .. Успокой се и разбери какво чувстваш към
приятеля ти.

myNameIsImmortal
02-28-2009, 20:23
Омръзна ми да го повтарям. Казвам го за чти или 5ти път във форума се в такива теми..

В учебниците по биология за 8ми клас предпоследния урок е за сънищата където пишеше:
"Сънят е бивали случки в небивали комбинации"..
т.е. неща които са нормални да се случват, т.н. мъж е не да правят секс, да се целуват, да се прегръщат и т.н. но в небивали комбинации..

Успокой се малко, вечерно време е време за сън, а не за филми!

valdesbg
03-01-2009, 08:06
Ако трябва да сравним мозъка с компютър, то съня е скрийнсейвъра - анимацийка която гледаш, за да не ти е скучно.

Останалото са филми в твоята глава.

chaos_
03-01-2009, 10:11
Не съм съгласна с написаното.Сънищата са от случки преживявания и мисли.И главно хората сънуват неща свързани с това,за което са си мислили последно преди да заспят.Това е някакъв сигнал на мозъка.И когато ти се притесняваш вечерта ,да не сънуваш подобен сън отново ,това последно се запечатва в мозъка т ии ти го сънуваш.
Така,че успокой се малко и престани да мислиш само за това.
Обърни внимание на приятеля си и малко по-малко сънищата ще изчезнат.
Предполагам