PDA

View Full Version : За лицето



lolipop1
02-28-2009, 19:04
Значи имам 1 въпрос.От скоро използвам спирала ии бях 4ела из интернет че от спиралата миглите изпадали много интензивно .. ии че ги увреждали..незнам до колко е вярно .. ако може мненията вии .. аз предполагам че зависи от качеството на спиралата .. но пък колкото и да е качествена .. си е спирала ... ии ако може да ми препоръчате някоя свясна спирала .. :grin:

Ou7taControL
02-28-2009, 19:12
аз си слагам от години сигурно и съм забелязала че като си я махам вечер и са станали по редки.. ама ако имаш хубава спирала като си сложиш, макар и да са станали по редки не си личи и напротив.. изглеждат чудесно.. :)

SoFarSoG00d
03-01-2009, 07:27
Зависи от спиралата,ако е некачествена може да се получи няк гаф,аз използвам спирала от 6 години и нямам проблеми.

shell
03-01-2009, 09:35
зависи си от качеството на спиралата-заложи на скъпи и реномирани спирали като мейбълин,макс фактор и тн.Недей да си правиш експерименти с евтини,за да не съжаляваш :) И вечер задължително я почиствай!

Pepincetyy
03-01-2009, 09:56
зависи си от качеството на спиралата-заложи на скъпи и реномирани спирали като мейбълин,макс фактор и тн.Недей да си правиш експерименти с евтини,за да не съжаляваш :) И вечер задължително я почиствай!
+1

varnen4e
03-01-2009, 11:34
Значи имам 1 въпрос.От скоро използвам спирала ии бях 4ела из интернет че от спиралата миглите изпадали много интензивно .. ии че ги увреждали..незнам до колко е вярно .. ако може мненията вии .. аз предполагам че зависи от качеството на спиралата .. но пък колкото и да е качествена .. си е спирала ... ии ако може да ми препоръчате някоя свясна спирала .. :grin:

Не падат изобщо така.. ако все пак ти се отразява зле мажи ги от време на време с бадемово масло.

kaka_lara
03-01-2009, 11:48
Ползвам спирала от години и въобще не съм забелязала подобен проблем

Infinity
03-01-2009, 14:09
В поседният брой на Блясък четох,че спиралата задължително вечер трябва да се отстранява,защото в противен случай се случва това,за което говориш ти.Така,че зависи дали я махаш и предполагам зависи и какво качество е самата спирала. :)