PDA

View Full Version : Триъгълник



pufyy
02-28-2009, 19:11
Здрвейте реших да драсна за своята мъка. Имам си приятел, с който се разбираме добре и ни е много хубаво (разбира се, когато не сме скарани, което за съжаление е голяма рядкост). За жалост почнахме все по-често да се караме за глупости и дребни и незначителни неща. Много често излизаме с неговата комапания и там има едно момче. Първоначално го приемах само като много добър приятел, той разбира се си имаше приятелка, но на скоро скъсаха и сега е сам. Не се слави с много връзки доста е скромен. Често сме се засичали само двамата из града и сме си лафили. И незнам на мен ли ми се струва, но е станал доста привлекателен.Мисля, че се влюбвам в приятел на моето гадже. А може би това се дължи на честите скандали, които съм длъжна да търпя и просто съм много уморена от тях и търся утеха при други. Но сякаш нещата с приятелят ми вече не са същите. Няма я онази първоначалната тръпка, която те държи в сладко напрежение. Имам чувството, че се очуждихме един от друг.

vesSynkaa
02-28-2009, 20:59
Еми явно приятелят ти е омръзнал..И с мен стана така ..
Като започнат тези моменти с постоянните кавги ии ..
Омръзвате си и от най-малкото започва да се цупи,сърди,кара..
Знам кво е и аз бях така и най-доброто,което можеш да направиш
е да скъсаш с него .. То не се търпи такова нещо ..

qHu4Ka
02-28-2009, 21:14
Еми явно приятелят ти е омръзнал..И с мен стана така ..
Като започнат тези моменти с постоянните кавги ии ..
Омръзвате си и от най-малкото започва да се цупи,сърди,кара..
Знам кво е и аз бях така и най-доброто,което можеш да направиш
е да скъсаш с него .. То не се търпи такова нещо ..
s1glasna s1m ;)

pufyy
03-01-2009, 06:36
I az taka mislq. Blagodarq vi vse pak :)

xplay
03-01-2009, 06:46
Еми ... аз бих те посъветвала да скъсаш с приятеля си, но само ако го искаш и ако си сигурна, че няма оправия. Но не тръгвай с другия, подло е.

m17ak
03-01-2009, 08:16
Виж това с приятеля ти наистина може би ще е редно ако скъсате. Но ме притеснява нещо друго, че ти си привлечена от негов добър приятел. Тъй като съм момче разбирам как ще се почувства бившият ти когато разбере, че ти изпитваш нещо към приятеля му. По-добре не прави това ако не искаш да му стане адски тъпо на момчето ;) А ако момчето е от тея бройкаджии може и да не му пречи, че ходиш с приятеля му. Е ти решаваш. В крайна сметка живота си е твой ако се чувстваш влюбена в другия ... опитай може да се получи нещо ;)

Mementomori
03-01-2009, 08:23
Изясни си чувствата и какво точно искаш,тогава ще разбереш какво да правиш и дали си заслужава да бъдеш с отчуждения си приятел.