PDA

View Full Version : пирон в гърба!



sonyvsipod
02-28-2009, 20:50
Влюбен сум в едно момиче тя искаше да е с мен аз с нея , но не направих първата крачка толкова я обичах, че не ми се искаше след време да се разделим исках си я завинаги, не ме разбирайте погрешно не да се омъжвам за нея или деца. Та реших, че ако не предприема нищо ще си останем приятели завинаги почна да излиза с моята компания и да обръща внимание на другите ми приятели повече отколкото на мен имам впредвид въобще не ми говори, а аз се ядосвам направо полудявам, когато прави това. Когато я видя нз къде се намирам , но когато ме игнорира и не ми пбръща внимание ми се иска да я разкарам от компанията. Дали е останало нещо съвсем малко м/у нас или всичко дори приятелството ни е приключило?А аз още не сум си загубил чувствата . трудно ми е да взема решение .

teenems
02-28-2009, 20:52
ем заговори я тва оново ,чесно така си писал ,че толкова се омотах мн не ти се разбира 8-) !Така се случи и с една моя фр . момчето искаше да е с нея тя не беше сигурна и после съжаляваше ,казваше ,че е бил първата любов ,действай докато не е хванала друг ;)

sonyvsipod
02-28-2009, 20:54
далечко сме тя тя на единия аз на др край на България.

flix
02-28-2009, 20:54
К'во да действа като тя го игнорира :> Въобще не трябва да полага опити...да си търси друга и т'ва е.Тя , ако беше по-свястна , нямаше да ходи по другите из компанията , а него да му тегли block-a... :?


edit : охо , то за връзка от разстояние ли става дума?

Човече,толкоз съм си патил от такива връзки.Недей,честно :> И в твоя град има момичета,100% съм сигурен :>

teenems
02-28-2009, 20:55
далечко сме тя тя на единия аз на др край на България.

уф тва е лошо :(

teenems
02-28-2009, 20:58
ам тя вероятно мисли ,че още не я харесваш ,поговорете де .. :-P

sonyvsipod
02-28-2009, 21:00
мисля си да направя нещо мн тъпо да я разкарам от компанията сега ми звани :Д и да не и званя и аз да я игнорирам има и др моми4ета
а толкова я оби4ам

vesSynkaa
02-28-2009, 21:01
Връзките от разстояните не продължават повече от месец ;)

flix
02-28-2009, 21:08
Връзките от разстояните не продължават повече от месец ;)

says who?Имал съм 2 връзки от разстояние - 7 и 5 месеца.Хайде без некомпетентни изказвания,а?

teenems
02-28-2009, 21:08
оф ми обади и се ве кажи и ,ние ко можем да направим ,дадохмети няколко съвета възползвай се квото стане ,се пак не е последното момиче на света ..

vesSynkaa
02-28-2009, 21:11
И кфо си мислиш,че аз го казвам щото не знам ли ?
Ай без да се правим на умни,а? ;)
И кво като са продължили 7 мес ?Едно е да виждаш гаджето ти,
когато пожелаеш ,дори ако искаш през час,друго е да се виждаш
2 пъти в седмицата , щото нея я чака даскало и не може всеки ден
да пътува,или той да пътува по същата причина .. Много по-добре е
гаджето ти да е от същия град и не го казвам щото така съм чула , а
щото знам кфо е! Така че айде не ми се прави на отворен .. Не само ти
си имал връзки от разстояние ;)

teenems
02-28-2009, 21:12
ъ тва за е за него е нали ?

flix
02-28-2009, 21:12
Аз не знам ли к'во е да имаш връзка от същия град бе :> Ебати , много тежки станахте :>












Ама...селото не прощава :>

П.С. не е за него , просто имаше компетентно изказване :>

sonyvsipod
02-28-2009, 21:15
в един момент се разбираме в др не направо се чудя какво да я правя

vesSynkaa
02-28-2009, 21:15
За него е да .

И как реши ,че съм от село ,бе човек?Ти мислиш ли преди да напишеш
нещо? :? Бахти изцепките :o По мнението , че връзките от разстояние
не са хубави и реши , че съм от село ? Ти добре ли си с главата?Май нещо
не те слуша :? Я се стегни и стига се надува :? Знаеш ли как обичам
да ми се правят на важни,а?Нито знаеш коя съм,нито ме познаваш , за да
си позволяваш да правиш преценки при положение,че си чел 2 мои
мнения .. Май не моето село се обажда .. Пикльовци :?

myNameIsImmortal
02-28-2009, 21:19
Връзките от разстояните не продължават повече от месец ;)
ммммммне ;)
1 месец и 10 дни съм вече и все още сме заедно, а да не говорим за раззстоянието.. ;)

Към автора - пич, като те игнорира и не иска да се занимава с теб, както казва Костадин, казваш й: Have а nice life.. и си намираш друга ;)

sonyvsipod
02-28-2009, 21:20
да е разтоянията са кофти , но всичко си има край поне на този етап мислех 4е приятелството е вечно затова предпочетох приятели а то стана по тъпо

LittlePrincess
02-28-2009, 21:23
Абе поговори си с нея.

sonyvsipod
02-28-2009, 21:25
мисълта ми е да я ликвидирам ли да се опитам ли да я забравя да я изтрия от живота си или да поддържам някаква връзка с нея

sonyvsipod
02-28-2009, 21:27
за какво да си поговоря с нея как искам пак да се зарибяваме как искам да сум с нея и какво изпитвам или да и кажа 4е се страхувам да сум с нея за да не я загубя някога

vesSynkaa
02-28-2009, 21:28
Поддържай си връзка с нея .. Не е нужно да я "ликвидираш".

sonyvsipod
02-28-2009, 21:33
това е засега е решението ще издържа нз колко да не ми обръща внимание важното е тя да е добре и да се разбира с моите приятели ве4е и нейни

vesSynkaa
02-28-2009, 21:36
Като те игнорира така тъпо ,
направи същото и ти ,.. Не я блоквай , поддържай
връзка с нея ,но се дръж по същия начин както и тя с тебе .

sonyvsipod
02-28-2009, 21:38
благодаря на всички ви особено на vesSynkaa мисля твоя съвет за най - добър и правилен

vesSynkaa
02-28-2009, 21:40
Няма проблем ;)

valdesbg
03-01-2009, 09:10
Нещо не разбрах защо обвиняваш момичето. Седиш си на ушите - момата няма да те чака. Нормално е да се дръпне, след като те види като страхливец. А какво ще приключваш си е твоя работа. От мен да знаеш - каквото и да направиш, грешката вече си я направил. Само ще я задълбочиш.

Успех!