PDA

View Full Version : Да му повярвам ли?



SuperBadSuperFresh
02-28-2009, 20:46
Така,историята е малко странна.Има едно момче,което много харесвам.Преди известно време бяхме излизали,наскоро не сме защото обстоятелствата бяха такива.Харесвам го,и той твърди същото.Преди малко ми се включва в скайп едно момиче което твърди че ходят около 2 години :shock: Каза ми че са и казали че съм излизала с него.Обясних и че незнаех че си има гадже,а тя ми се извини че е реагирала така.Попитах го-той не отрече.Каза че през последната година много са се карали и са късали няколко пъти,но нейните приятелки са го уговорили да продължи с нея,защото заплашвала да се самоубие и така нататъка.Сега ми се кълне че е скъсал окончателно с нея,че иска да е с мен,но ще разбере ако не искам да говоря с него след лъжите.
Дотук ок-ако не ми пукаше не бих си и помисляла да съм с него,но има едно НО-ужасно го харесвам :(
Някой бил ли е в подобна ситуация и какво мога да направя?

vesSynkaa
02-28-2009, 20:51
Ох ми не ,аз не съм била в такава ситуация .. Но все пак ти го познаваш
момчето,би трябвало да знаеш дали можеш да му имаш доверия,или не..
Може би не лъже,щото наистина има такива хора,които заплашват,че
ще се самоубият :x А може и да лъже,за да те задържи при себе си..
Ноо все пак си мисля,че ако имаше гадже щеше да разбереш от някъде ..
Както казах,ти го познаваш и можеш да прецениш дали да му се довериш,
или не .. :)

Bellatrix
02-28-2009, 20:52
УоУ! :shock: Амиии от тая история си вадя само 2 заключения и не са сигурни:
1. Бившата ми приятелка е лабилна и явно много слаба личност щом е заплашвала със самоубииство, НО го има и вариантът посто да е много вманиачена и просто да използва самоубииството като средство за изнудване (а всъщност да няма такива намерение). Все пак едно е да заплашиш, друго да изпълниш.
2. Това момче е опасно. За да ходи и с двете ви явно е БЕЗХАРАКТЕРЕН и не може да я скъса, същевременно не му е чиста работата, щом не ти е казал. Това си е изневяра...

Не бързай да се отказваш, но преди да се задълбочиш провери всичко около тия двамата.

miSs1936
02-28-2009, 20:52
Засега можеш просто да му повярваш... Все пак много го харесваш... Ако се окаже обаче че той те лъже изобщо не си прави труда и да се срещате, такова момче изобщо не си заслужава да си изядеш боя някъде заради него... А пък и ще се окаже кретен поне в моите очи, в твоите може и да е различно- казвам ти аз как бих постъпила...

beachy_bunny
02-28-2009, 20:55
Хх Не те лъже ... 1-път си разбрала и той знае ... Няма как да е толкова тъп и да го направи 2-ри път ... , но знай , предполагам че ще си имаш проблеми с бившата му ... Успех :-D :-)

SuperBadSuperFresh
02-28-2009, 21:09
в интерес на истината в момента си пиша с бившата му, не ми се струва няква истеричка както я описа ама знае ли човек.Тя ми каза ако толкова го харесвам да тръгна с него даже ме пита дали иска да излезнем двете :booooomb: Ама извинявайте много ама нещо не и вярвам :x

vesSynkaa
02-28-2009, 21:18
Еми нормално да не и вярваш,все пак ти е напълнила
главата с някви,след тва момчето допълнително и ти ся си раздвоена..
Само не разбрах за кфо иска да излезнете..Може би ,за да убеди да не
ставаш гадже с бившия и защото е "леке" примерно ..Аз бих повярвала
на момчето .. Но все пак ти решаваш =)

Cellmate
02-28-2009, 21:21
Не! Нали все казвате че ние момчетата само лъжем...с какво този случай е по-различен?

П.П. vesSynkaa пиле окапаха ми зъркелите и ослепях перманентно докато ти прочета мравчиците ;)

vesSynkaa
02-28-2009, 21:43
Хаха аз нарочно така го направих :evil: 8-) :-P

plmn
02-28-2009, 21:58
Не му вярвай.

LudoMlado
02-28-2009, 23:14
Тръгвай с него. Сигурно верно е заплашвала че се самоубие и на мене ми се е случвало мн е гадно, обаче явно се е осъзнал вече.

jane_17
03-01-2009, 00:13
едно нещо ще кажа - > щом нещо започне с лъжи... няма да свърши с нещо по-различно ! А той вече е излъгал веднъж.. като е скрил, че изобщо съществува друго момиче... прави си изводите ;) Излишно те филмират според мен 8)

Cellmate
03-01-2009, 00:18
Обаче фактически укриването на информацията не е лъжа. Ако тя не го е питала значи той просто не й е казал.

jane_17
03-01-2009, 00:22
Обаче фактически укриването на информацията не е лъжа. Ако тя не го е питала значи той просто не й е казал.

а тя питала ли го е? Иначе... да прав си... въпреки че не възприемам 2-годишна връзка за нещо маловажно, което е пропуснал да спомене при среща с друго момиче.... освен ако срещата не е била приятелска....... А такава ли е била?

Cellmate
03-01-2009, 00:25
Е в началото той може да си е мислил, че е приятелска и да не е искал да споменава... не знам, но ако тя не го е питала е нейна грешка.

jane_17
03-01-2009, 00:32
Е в началото той може да си е мислил, че е приятелска и да не е искал да споменава... не знам, но ако тя не го е питала е нейна грешка.

така е :)
Авторката да вземе да се намеси да даде яснота :D

Cellmate
03-01-2009, 00:34
мен ако питаш авторката отдавна нанка и ние сме едни от малкото оцелели в този иначе тъй скандален час ;]

jane_17
03-01-2009, 00:45
мииии.. да вземем да си легнем и ние освен :-D Пък авторката като се събуди и разясни ситуацията.. ако не забравя... ще се включа пак в темата :D Айде.. лека&мека от мен :-)

Cellmate
03-01-2009, 00:48
Да ти се връща ;]

balu4ka
03-01-2009, 06:31
Ами,възможно да го е направил за да не почнеш да го избягваш.Но,дали може да му се довериш е друг въпрос ...с времето ще разбереш.Внимавай се пак с бившата му приятелка ;) ...Защото има такива големи маниполаторки..а явно на него му е дошло до гуша.Пробвайте па каквото ще да става. ;)

SuperBadSuperFresh
03-01-2009, 16:50
Хич не беше приятелска срещата :-x Целувки,комплименти :?

jane_17
03-01-2009, 20:12
Хич не беше приятелска срещата :-x Целувки,комплименти :?

копелдак.....

angelcheeee_93
03-01-2009, 20:14
не съм била в такава ситуация,но все пак разпитай бифшата му дали наистина са скъсали,,ами представиси ,че пак те лъже.И се замисли дали ти си готова да му простиш тази лъжа :?

flix
03-01-2009, 20:21
а тъй,разпитай биФшата :>


Купи си вибратор :> На мен ми помогна :razz:

valdesbg
03-02-2009, 07:23
Ъм мен ми е ясен тоя момък, ама ти както искаш. Представи си че и ти ще си в положението на въпросната девойка след известно време. Поразпитай я тая бифшата му за подробности и тогава скачай в шамарите. Може да разбереш неща, заради които ще се замислиш.

ImmortalForever
03-02-2009, 14:59
Естествено, че те лъже!Той е мъж, за бога...Като изключим задръстеното ти емоционално състояние...Как може дори да ни питаш дали да му вярваш.Естествено, че НЕ! :-o

Boyd
03-02-2009, 15:59
Не.

Първо, защото оная "ще се самоубие" и второ - излъгал те е веднъж вече.

beiho
03-02-2009, 18:09
Ами явно е поискал да загуби малко време с теб, за да освежи връзката си с другата!

BiboW
03-02-2009, 18:15
Не му вярвай.

SuperBadSuperFresh
03-02-2009, 20:19
Да си гледат работата жена му и тъпото (красиво сладко и мръсно 8-) ) копеле