PDA

View Full Version : Как да го променя?



miSs1936
02-28-2009, 21:09
така възможно ли е да получава комплекси от брат си???
"Ходя с едно момче ит 2 месеца- аз го обичам и той ме обича- казвал го е, показвал го е, доказвал го е. НО когато се съберем аз, въпросното момче, брат му и приятелката на брат му той става коренно различен и започва да се държи отвратително- демек както брат му се държи с неговата приятелка (а те ходчт от 6 години почти)...
Таа въпроса ми е: как да променя това и дали не избива комплекси или просто се възхищава на брат си?

П.С. моля без отговори като: поговори с него- праавила съм го вече и той се опитва да ме убеди, че не е така но аз го виждам. мерси предварително

vesSynkaa
02-28-2009, 21:16
Еми като мисли брат си за "Мистър Вселена" така ще е ..
Показвай му,че за теб той е уникалния,а не брат му,говори
с него и му кажи тва..Иначе не знам как да го промениш.

BlueCat
03-01-2009, 11:44
Ами това хубаво или лошо е? Брат му по-добре ли се държи?

sexa_na_kompleksa
03-01-2009, 11:56
Недейте да излизате с брат му и приятелката му. Или му кажи, че ако продължава да се държи така с теб, ще излиза само с брат си и неговата половинка.

afterforever
03-01-2009, 12:02
Ами това хубаво или лошо е? Брат му по-добре ли се държи?

Според теб брат му по-добре ли се държи, след като авторката е написала "ОТВРАТИТЕЛНО"??

Според мен просто с разговор няма да стане. Трябва да му се скараш (буквално), да се разсърдиш и да спрете да излизате заедно с брат му и неговата приятелка.

flix
03-01-2009, 16:55
Или просто да му кажеш,че не заслужаваш с нищо това.Щом толкова те обича,да спре.Ако не спре-явно,че не те обича :?

hooliganka89
03-01-2009, 17:00
1.Да,избива комплекси.
2.Няма как да го промениш.

Съвет:Намали излизанията с брат му.

partychild
03-01-2009, 17:41
Недейте да излизате с брат му и приятелката му. Или му кажи, че ако продължава да се държи така с теб, ще излиза само с брат си и неговата половинка.Точно така... не си длъжна да го търпиш :?

flix
03-01-2009, 17:51
Не че нещо , авторке.Можеш ли да обясниш по-точно как е доказал,че те обича?

GabisiTa
03-01-2009, 20:01
1.Да,избива комплекси.
2.Няма как да го промениш.

Съвет:Намали излизанията с брат му.

Presley
03-01-2009, 21:58
Адски тъпо е да искаш да промениш някого.
Никой не можеш да промениш,ако той сам не пожелае да се промени.

Youth_boy
03-01-2009, 22:15
Хммм ... Не ми харесва че не приемаш отговор поговори с него като веднага се подсигуряваш с това че уж си говорила , а дори и да си говорила значи аргументите които си изтъкнала пред него са се базирали на лигавщина и недомлъвки от които със сигурност няма какво да спечели. Прости грубият ми тон но не обичам предали се хора а ми се струва че ти си такава на тоя етап , значи ако той не приема това , което обясняваш подробно (ако го правиш) ако отхвърля фактите които ти излагаш когато говориш с него Открито , демек ти вчера направи това , каза това и постъпи така а това мен ме обиди защо си мисля че ... То значи че този човек не държи на теб , ако любовтта ти е чак толкова силна (не знам на каква възраст си) но предполагам че щом си в нашия форум с тийнейджърка то по-добре го махай от главата си. Ти разбираш ли думата себеуважение , не искаш ли да се чувстваш добре и обичана , предполагам че това е целта ти , ако аз сега напиша обида спрямо теб ти ще ми се разсърдиш и най-вероятно ще отвърнеш с такава защото не ме познаваш , но ако той това го прави с теб системно ти ще го търпиш защото го обичаш ... Избора е само и единствено твой , да ще ти кажа , поговори с него и му обясни подробно нещата като го изслушваш какво ще ти каже , ако даде обещание изчакай виж дали ще има промяна дори изисквай да се срещата тази компания тъй като от веднъж нещата няма да станат , ако след 5-6 срещи забележиш промяна , прегърни го , целуни го и му благодари по този начин ще го насърчиш да продължава в същият дух но му припомни по възможно най-мек начин че си търпяла негативно поведение "толкова много време" ако няма разлика то тогава човека до теб не те обича колкото и тежко да ти звучи. Кажи му да излиза с героя си брат и с шест месечното му гадже (или там колкото беше) а ти се пострай да намериш човек който наистина да държи на теб.

elsy
03-01-2009, 22:17
Еми наистина ще трябва да поговорите. Смисъл тука, квото и да ти кажем той няма да се промени, така че...

Prestigi0
03-02-2009, 17:02
Просто се притеснява от брат си. Има и такива хора ;)