PDA

View Full Version : Обезкосмяване



xterm
02-28-2009, 23:02
Добър вечер.

Имам въпрос относно обезкосмяването по лицето. Въпреки че този въпрос може би е много обсъждан в този форум, все още не ми е ясно всичко. Тъй като смятам че вече е време за премахване на космите по лицето искам да попитам кой вариант да избера. Тъй като смятам че ще ми писне да се бръсна всеки ден - има ли начин това да става не всеки ден, като естествено си остана без косми. Лицето позволява ли използването на епилатор и ако да - ефекта от обезкосмяването задържа ли се почеве от един ден, може ли да стане нараняване и т.н. Ако не с епилатор - има ли други средства които запазват ефекта "без косми, за по-дълго време"?

Имайте впредвид че никога досега не съм се бръснал или обезкосмявал по никакъв начин или метод, така че все още нямам дебели и черни косми, характерни след бръснене... и може и да ми предложите и лесно методче... (незасивисимо дали методът е болезнен или не) :)

Благодаря предварително!

varnen4e
02-28-2009, 23:45
Мисля, че с кола маска би трябвало да стане,но не съм сигурна.
Нека някой с опит да каже.

xterm
03-01-2009, 00:04
Мисля, че с кола маска би трябвало да стане,но не съм сигурна.
Нека някой с опит да каже.В такъв случай през какъв интервал от време трябва да се обезкосвявам (ако наистина става по този начин де)...?

varnen4e
03-01-2009, 00:13
Еми.. 20-30 дни.

xterm
03-01-2009, 00:18
Еми.. 20-30 дни.Ехаа... 20-30 дни...

Сега остава и още някой да каже дали ще стане със сигурност и действам!

Благодаря за бързите отговори, особено в този късен час!

varnen4e
03-01-2009, 00:25
Аз мисля, че би трябвало да действа...
Моля.
:)

xterm
03-01-2009, 00:31
Аз мисля, че би трябвало да действа...
Моля.
:)В нета обаче прочетох следното:

и според мен с епилатор боли повече тъй като косъмчетата се дърпат на малки части(едно то едно)а докато с кола маската наведнъж се почиства голям участък
но пък с епилатора когато започнат отново да ти растът може да ги премахнеш докато за кола маската трябва да изчакаш да ти пораснат всички косъмчета
и двата метода са ефективни зависи какво предпочиташ
аз съчетавам и двете кола и епилаторТова малко ме притесни... Ако може да кажеш нещо по въпроса, трябва ли да изчаквам всичките косми да порастнат за да си направя кола маска отново?

Извинявам се за може би глупавите въпроси, но смятам че всеки е минал по този път - някой е опитал, друг е питал и опитал...

Благодаря предварително!

varnen4e
03-01-2009, 00:35
Ами хубаво е да ги изчакаш, защото в противен случай, ако 50/100 са пораснали ще ги махнеш и след няколко дни ще пораснат и осталине 50/100, което ще зачести процедурите.

xterm
03-01-2009, 00:40
Ами хубаво е да ги изчакаш, защото в противен случай, ако 50/100 са пораснали ще ги махнеш и след няколко дни ще пораснат и осталине 50/100, което ще зачести процедурите.Но до каква степен трябва да порастнат... ? Примерно да са видими лекичко ли, или да достигат сегашният им размер?

varnen4e
03-01-2009, 00:59
Не знам какъв е сегашния им размер.

Добре е да са поне половин сантиметър.

hahavteen
03-01-2009, 01:16
Аз се съмнявах че може по лицето да се обезкосмява някой с кола маска защото все пак кожата е доста нежна но сега прчетох в друг форум за някакъв мъж който си маха брадата с кола маска и казва че е доволен и космите не са дебели и груби.

xterm
03-01-2009, 01:23
Аз се съмнявах че може по лицето да се обезкосмява някой с кола маска защото все пак кожата е доста нежна но сега прчетох в друг форум за някакъв мъж който си маха брадата с кола маска и казва че е доволен и космите не са дебели и груби.Май трябва да пробвам...

А има ли значение по какъв начин ще направя кола-маската - с лепенка или при козметик? Стават ли подкожни косми?

А и между другото, Честит аватар, varnen4e... :P

varnen4e
03-01-2009, 01:45
Мерси...

Аз ще те посъветвам поне първият път да отидеш на козметик, защото не се знае как ще се справиш.

xterm
03-01-2009, 01:50
Мерси...

Аз ще те посъветвам поне първият път да отидеш на козметик, защото не се знае как ще се справиш.Май така и ще направя...

А за лентите има ли нещо като "коя марка/вид е най-добрата"? Сложи (*) в името й или ми я прати на ЛС, за да не се сметне за реклама...

Благодаря!

varnen4e
03-01-2009, 01:53
Пробвай Вийт.. мисля, че са най- хубави... но на козметик ще е много по- добре да ходиш. И не е толкова скъпо.

xterm
03-01-2009, 01:57
Пробвай Вийт.. мисля, че са най- хубави... но на козметик ще е много по- добре да ходиш. И не е толкова скъпо.Долу-горе каква е цената при козметик, и каква на лентите Виит...?

varnen4e
03-01-2009, 02:00
Около 10-тина лева би трябвало да ти е кола маската.
И лентичките са долу- горе по толкова...

MalaBuzka
03-01-2009, 04:11
Доколкото разбрах си момче - аз не бих те посъветвала да го правиш с кола маска / епилатор защото космите стават рехави и като продължиш да го правиш след известно време ще ти се появят подкожни косми ( може да има единични случаи на хора на които не им се появяват но не познавам нито един) за да ги махнеш трябва много труд а ако си растат навътре става като пъпка и трябва да го изстискаш- щом е на лицето няма да изглежда особено красиво поне според мен.... ако се бръснеш веднъж седмично и така ги научиш (щото колкото повече ги бръснеш толкова повече растат) ако не прекаляваш с бръсненето - според мен за мъжката брада това е най-добре

xterm
03-01-2009, 10:40
Доколкото разбрах си момче - аз не бих те посъветвала да го правиш с кола маска / епилатор защото космите стават рехави и като продължиш да го правиш след известно време ще ти се появят подкожни косми ( може да има единични случаи на хора на които не им се появяват но не познавам нито един) за да ги махнеш трябва много труд а ако си растат навътре става като пъпка и трябва да го изстискаш- щом е на лицето няма да изглежда особено красиво поне според мен.... ако се бръснеш веднъж седмично и така ги научиш (щото колкото повече ги бръснеш толкова повече растат) ако не прекаляваш с бръсненето - според мен за мъжката брада това е най-добреЗа бръсненето съм чувал че става всеки ден (ако искам да нямам никакви видими косми)... За пръв път чувам за бръснене всяка седмица, но може и аз нещо да греша... Ще се радвам ако и други хора се включат в темата и споделят своя опит... пък и тези които са ми отговорили... :)

Благодаря предварително!

Infinity
03-01-2009, 10:57
Добре де,а с машинка не става ли..? :-o

varnen4e
03-01-2009, 11:33
Доколкото разбрах си момче - аз не бих те посъветвала да го правиш с кола маска / епилатор защото космите стават рехави и като продължиш да го правиш след известно време ще ти се появят подкожни косми ( може да има единични случаи на хора на които не им се появяват но не познавам нито един) за да ги махнеш трябва много труд а ако си растат навътре става като пъпка и трябва да го изстискаш- щом е на лицето няма да изглежда особено красиво поне според мен.... ако се бръснеш веднъж седмично и така ги научиш (щото колкото повече ги бръснеш толкова повече растат) ако не прекаляваш с бръсненето - според мен за мъжката брада това е най-добреЗа бръсненето съм чувал че става всеки ден (ако искам да нямам никакви видими косми)... За пръв път чувам за бръснене всяка седмица, но може и аз нещо да греша... Ще се радвам ако и други хора се включат в темата и споделят своя опит... пък и тези които са ми отговорили... :)

Благодаря предварително!

Не, наистина не е задължително да ги бръснеш всеки ден.

xterm
03-01-2009, 13:31
Доколкото разбрах си момче - аз не бих те посъветвала да го правиш с кола маска / епилатор защото космите стават рехави и като продължиш да го правиш след известно време ще ти се появят подкожни косми ( може да има единични случаи на хора на които не им се появяват но не познавам нито един) за да ги махнеш трябва много труд а ако си растат навътре става като пъпка и трябва да го изстискаш- щом е на лицето няма да изглежда особено красиво поне според мен.... ако се бръснеш веднъж седмично и така ги научиш (щото колкото повече ги бръснеш толкова повече растат) ако не прекаляваш с бръсненето - според мен за мъжката брада това е най-добреЗа бръсненето съм чувал че става всеки ден (ако искам да нямам никакви видими косми)... За пръв път чувам за бръснене всяка седмица, но може и аз нещо да греша... Ще се радвам ако и други хора се включат в темата и споделят своя опит... пък и тези които са ми отговорили... :)

Благодаря предварително!

Не, наистина не е задължително да ги бръснеш всеки ден.Е да де, не става въпрос за задължение, но аз прсто не искам след като се обезкосмя, на следващия ден да нямам косми и затова питам за най-дълготрайния и естествено най-безпроблемния начин, независимо дали е болезнен или не...

xterm
03-01-2009, 14:27
Добре де,а с машинка не става ли..? :-o
:-o :-o :-oНе знам, вие ще кажете... :) Но и да е за по-дълго време...

varnen4e
03-01-2009, 14:27
Еми най- дълготрайно е с кола маска.

xterm
03-01-2009, 14:31
Еми най- дълготрайно е с кола маска.

Доколкото разбрах си момче - аз не бих те посъветвала да го правиш с кола маска / епилатор защото космите стават рехави и като продължиш да го правиш след известно време ще ти се появят подкожни косми ( може да има единични случаи на хора на които не им се появяват но не познавам нито един) за да ги махнеш трябва много труд а ако си растат навътре става като пъпка и трябва да го изстискаш- щом е на лицето няма да изглежда особено красиво поне според мен.... ако се бръснеш веднъж седмично и така ги научиш (щото колкото повече ги бръснеш толкова повече растат) ако не прекаляваш с бръсненето - според мен за мъжката брада това е най-добре

Jesus
03-01-2009, 20:33
И аз съм мислел този вариант ама брадата ми е много ценна отглеждам си е по 3-4 седмици, ако тръгна да ги скубя тия косми това значи да изпадна в кома от болка :(

varnen4e
03-01-2009, 20:51
И аз съм мислел този вариант ама брадата ми е много ценна отглеждам си е по 3-4 седмици, ако тръгна да ги скубя тия косми това значи да изпадна в кома от болка :(

Чак пък толкова.. ние как търпим.. ;)

SunSmile
03-01-2009, 20:52
кола маска е по - добрия алтернативен вариант от епилатора. Трябва да изчакаш да пораснат възможно пове4е косъм4ета, за дължината около половин сантиметър. ефекта ще е за 20-30 дни максимум, но зависи от качеството на кола маската. Може да ходиш на козметик за по-сигурно. Ефекта от кола маската постепенно ще бъде намаляване на косъмчетата, изтъняването им, но тва е след време чак :)

Mihailova
03-01-2009, 20:53
Ех , какво Ви става , бе мъже ? Вече и брадите си искате да махате .. Минаваш по улицата и се чудиш в тези днешни времена , кой е мъж - и кой жена :shock:

varnen4e
03-01-2009, 20:56
Е, въпрос на вкус. Аз лично не харесвам брадясали мъже.. може би малко..

Mihailova
03-01-2009, 20:58
varnen4e На някои мъже им отива брада , на други не , но това не значи , че трябва да ми се изпедерастяват без извинение и да си скубят брадата. Утре ще си боядисват косите , ще се лакират , гримират. Опазил ме Господ от мъж с оскубана брада !

Jesus
03-01-2009, 20:59
Абе вие сте ми много интерсни търпите всякакви болки с цел разкрасяване, ама като се стигне до дупето, о не там боли :(
Е защо да не го правим ? (като изключим болката) Повечето ми връсници се бръснат 2-3 пъти в седмицата, а така 2-3 пъти в месеца :)

Mihailova
03-01-2009, 21:02
Jesus За мен лично е смешно мъж да си скубе брадата. Ще се смея от сърце , а и не бих имала вземане -даване с такъв мъж. Това е изкривена представа според мен.

varnen4e
03-01-2009, 21:03
varnen4e На някои мъже им отива брада , на други не , но това не значи , че трябва да ми се изпедерастяват без извинение и да си скубят брадата. Утре ще си боядисват косите , ще се лакират , гримират. Опазил ме Господ от мъж с оскубана брада !

Едното няма нищо общо с другото според мен.
На мъжете, на които не им отива брада ще им е по- лесно така, отколкото да се бръснат през ден. А и има доста, които си скубят брадата.. и какво? Да не би да са обратни?
А и това, че си махат брадата не означава, че ще се лакират и гримират. Доста странно мислене имаш...

Mihailova
03-01-2009, 21:04
varnen4e А за мен е странно твоето мислене , че това е нещо нормално ?! Но е разбираемо , различни хора сме и с различни идеали ;)

Jesus
03-01-2009, 21:04
Аз имам колеги който са брадясали иначе са със лак :D

varnen4e
03-01-2009, 21:06
varnen4e А за мен е странно твоето мислене , че това е нещо нормално ?! Но е разбираемо , различни хора сме и с различни идеали ;)

Е, да.. така е...
Но все пак не разбрах кое му е "ненормалното"?

Mihailova
03-01-2009, 21:09
За мен е ненормално мъж да си скубе брадата. Има си самобръсначка , бръснеш си се и си си мъж . Истински мъж. А не някой смешник с оскубана брада ( нищо лично , на мен просто са ми смешни , иначе може милиярдите им фенки да ги харесват ). Толкова малко неща останаха , които наистина показват мъжествеността на един мъж - и това е едно от тях. Лично аз много повече бих харесала мъж , който си бръсне , а не скубе брадата. Даже мисля , че този , който я скубе - не бих го погледнала. За мен това е искривено мислене. Но аз съм консервативна и не държа да има някой на моето мнение.

varnen4e
03-01-2009, 22:03
Е, то има и дамски самобръзначки...
И кола маска за мъже... щом хората са го измислили има защо.

Anf3tamin4o
03-01-2009, 22:32
Подкрепям мнението на Михаилова :)

xterm
03-01-2009, 22:50
Така... Айде и аз да се намеся малко...

Колкото и да съм "нов" в тея неща и да не съм на "ти" с обезкосмяването, личното ми мнение е че е няма нищо лошо момче/мъж да се скубе/епилира отколкото - бръсне... Не съм правил нито едно от двете, но от резултатите които дават и периодите на следващото обезкосмяване - бих казал че не е п*далско, п*дераско или г*йско, защото няма смисъл да правиш нещо толкова често, като има възможност да го правиш по-рядко... Това как ти е брадата или каквото и да е - няма нищо общо с мъжествеността, защото може някой г*й да се бръсне и пак да не е мъжествен...

Така че...

Та питам още веднъж - бихте ли ми разяснили въпроса със колата маска, подкожните косъмчета, или дали може да настъпят някакви други фалове...?

Благодаря предварително!

Jesus
03-01-2009, 23:35
Няма нужда да се спори просто въпрос на вкус :)

xterm
03-02-2009, 00:18
Та питам още веднъж - бихте ли ми разяснили въпроса със колата маска, подкожните косъмчета, или дали може да настъпят някакви други фалове...?

Благодаря предварително!

mArMaLaDkA
03-02-2009, 10:04
Абе,как ще си маха брадата с епилатор?Никой ли не си чете указанията,които съпровождат епилатора?!Изумявате ме!Епилатора не трябва да се изполва върху лицето!Пък и що за мазохист трябва да си,че да ползваш епилатор за лицето си?!

xterm
03-02-2009, 10:33
Абе,как ще си маха брадата с епилатор?Никой ли не си чете указанията,които съпровождат епилатора?!Изумявате ме!Епилатора не трябва да се изполва върху лицето!Пък и що за мазохист трябва да си,че да ползваш епилатор за лицето си?!Е какво бърка, след като ефекта е по-дълготраен...?

А това за пише ли го в упътването за лепенки...?

masal
03-02-2009, 10:43
За мен е ненормално мъж да си скубе брадата. Има си самобръсначка , бръснеш си се и си си мъж . Истински мъж. А не някой смешник с оскубана брада ( нищо лично , на мен просто са ми смешни , иначе може милиярдите им фенки да ги харесват ). Толкова малко неща останаха , които наистина показват мъжествеността на един мъж - и това е едно от тях. Лично аз много повече бих харесала мъж , който си бръсне , а не скубе брадата. Даже мисля , че този , който я скубе - не бих го погледнала. За мен това е искривено мислене. Но аз съм консервативна и не държа да има някой на моето мнение. Хахахаха искрено ме разсмя! :razz: :razz: :razz: Вече по самобръсначката ли се определя дали си мъж? :razz: :razz: :razz: Доста снижени критерии имаш. :)

xterm
03-02-2009, 13:29
и пак никой не каза с лепенка дали ще има проблеми с подкожни косми и пр. ...

xterm
03-02-2009, 19:16
и пак никой не каза с лепенка дали ще има проблеми с подкожни косми и пр. ...Никой ли няма да помогне?

heroine
03-02-2009, 23:14
да бе с кола маска..
и да ти овисне лицето
от дърпането :?

xterm
03-03-2009, 00:06
да бе с кола маска..
и да ти овисне лицето
от дърпането :?сериозно ли...? Наистина ли става така...? Тъкмо се зарадвах... :(

varnen4e
03-03-2009, 09:35
да бе с кола маска..
и да ти овисне лицето
от дърпането :?

:D :D

xterm
03-03-2009, 14:47
да бе с кола маска..
и да ти овисне лицето
от дърпането :?

:D :D :razz:

Така, това последното е в рамките на шегата...

Така... varnen4e виждам че ти по-така ги разбираш нещата (не само от тази тема, а и от другите ти теми във форума), та би ли казала ще има ли някакъв проблем - подкожни косми, пъпки, рани, увисване :) и т.н. и т.н.

Благодаря!

varnen4e
03-03-2009, 15:32
Еми.. какво да ти кажа...
Има риск от подкожни косми и пъпки.. Все пак и от самобръсначката има риск от пъпки и най- вече от рани.
От увисване няма риск.
Според мен няма какво толкова да се плашиш. Ако си решил- опитай. В крайна сметка, ако ти се отрази зле винаги можеш да спреш и да започнеш със самобръсначката..
;)
Може пък и да се получи добре. Просто опитай.
Успех.
;)

Jesus
03-03-2009, 15:38
varnen4e това на аватара ти ли си ?


иначе по темата: пробвай 1-2 пъти и си кажи мнението

xterm
03-03-2009, 16:53
varnen4e това на аватара ти ли си ?


иначе по темата: пробвай 1-2 пъти и си кажи мнениетоПробвай ти и кажи резултата...

xterm
03-04-2009, 21:52
varnen4e това на аватара ти ли си ?


иначе по темата: пробвай 1-2 пъти и си кажи мнениетоПробвай ти и кажи резултата...Хайде някой който е пробвал с това да си маха космите по лицето, да каже какъв е резултата?

xaoc777
03-06-2009, 10:24
Аз си купих от един BG сайт машинка за лазерна епилация в домашни условия. Вече я ползвам няколко месеца и има видим ефект. Просто трябва да се спазват указанията, като това да се прави кола маска 2 дни предварително, да се прави тест на кожата, за да не боли. Мене лично въобще не ме е боляло след като спазвам указанията. А и машинките хич не са скъпи. Всички знаеме какви цени предлагат студията, а аз за доооста по малко се епилирам, та и цялото семейство Smile
сайта мисля че беше www homeepilation com

xterm
03-06-2009, 10:35
Аз си купих от един BG сайт машинка за лазерна епилация в домашни условия. Вече я ползвам няколко месеца и има видим ефект. Просто трябва да се спазват указанията, като това да се прави кола маска 2 дни предварително, да се прави тест на кожата, за да не боли. Мене лично въобще не ме е боляло след като спазвам указанията. А и машинките хич не са скъпи. Всички знаеме какви цени предлагат студията, а аз за доооста по малко се епилирам, та и цялото семейство Smile
сайта мисля че беше www homeepilation comБлагодаря за полезния линк, това изглегжда доста надеждно...

Би ли ми казал само на какъв интервал от време правиш процедурите (на лицето), и на каква цена си го купи...?

Благодаря ти много!

xaoc777
03-06-2009, 10:45
ами купих си най скъпото.. около 700 лева беше..ами правя го по инструкциите. Виж там в сайта са дали доста добри описания какво и как въобще за лазерните процедури...

xterm
03-06-2009, 12:19
ами купих си най скъпото.. около 700 лева беше..ами правя го по инструкциите. Виж там в сайта са дали доста добри описания какво и как въобще за лазерните процедури...видях че си имат и статистика, обаче исках да видя при теб какви са резултатите...

xterm
03-06-2009, 12:28
А каква е разликата м/у:
Система за лазерно обезкосмяване - индивидуално премахване
Сканираща система - 20 косъма
Сканираща система - 60 косъма

и по какъв начин променя начина на обезкосмяване?

xaoc777
03-06-2009, 12:59
ами това което си взех аз третира област от 60 косъма, другите съответно 20 и 1. То там са си го написали в сайта...

xterm
03-06-2009, 13:33
ами това което си взех аз третира област от 60 косъма, другите съответно 20 и 1. То там са си го написали в сайта...Аз това го прочетох, но ми го обясни на бг ако може... :)

видях че си имат и статистика, обаче исках да видя при теб какви са резултатите... (исках да видя на колко време ти се налага каквато и да е процедура)

xaoc777
03-06-2009, 14:10
ами за сега съм по средата, но общо взето на месец по веднъж общо за 6месеца (около 6 процедури)... След години ако пак напънат да излизат - машинката е в теб... :)

xterm
03-06-2009, 14:30
ами за сега съм по средата, но общо взето на месец по веднъж общо за 6месеца (около 6 процедури)... След години ако пак напънат да излизат - машинката е в теб... :)Добре...

А сега само кажи примерно ако си взема това дето е за един косъм (заради по-евтината цена) ще ми върши ли работа и как точно ще процедирам - т.е. на всеки един косъм ли трябва да играя театър или какво ще рече - на 1/20/60 косъма но на бг...

Благодаря предварително!

Извинявам се ако въпроса ви се стори тъп, но просто искам да разбера написаното за да знам как да процедирам...

Още веднъж благодаря!

xaoc777
03-06-2009, 14:41
ами то те както ми обясниха това за единия косъм е малко мъчение.. зависи за какво ще го ползваш - ако са малки участъци -ок, ама ако е за ръце, крака, -обширни площи, няма да свърши работа - тоест ако имаш нерви и време по един да махаш..... :)
Дефакто аз като правих преценка кое да си взема мислех в дългосрочен план - колко би ми струвало ако продулжа със самобръсначки, коли маски и т.н... и ми излезна че със 700 лева премахвам всички тези неща завнаги дето има една дума.. :)

varnen4e
03-06-2009, 21:42
varnen4e това на аватара ти ли си ?


иначе по темата: пробвай 1-2 пъти и си кажи мнението

Аз съм- да. :)

xterm
03-06-2009, 23:08
varnen4e а ти какво би казала по въпроса с дадената по-горе идея...? :)

varnen4e
03-06-2009, 23:26
За лазерната епилация ли.. еми.. не мисля, че е добра идея.. все пак след време може да решиш, че не искаш да се обезкосмяваш там... Не мисля, че е разумно, поне при мъжете за лицето.

metalcheto
03-08-2009, 20:10
neznam na kade otiva tozi svqt. Napalno podkrepqm mnenieto na Mihailova. Ne e normalno edin MAJ da si skube bradata. Se pak trqbva po neshto da se razlichava ot jenata (ne samo po huq). To sled okolo 5 godini sha ima vazmojnost majete da iznosvat bebeta, ta sha zaprilichat savsem na jeni i kato si mahnat bradata- 1 kam 1. No napalno sam protiv tova -ima samobrasnachka za taq rabota. Naistina e pedalsko hora, povqrvaite!

xterm
03-09-2009, 11:48
neznam na kade otiva tozi svqt. Napalno podkrepqm mnenieto na Mihailova. Ne e normalno edin MAJ da si skube bradata. Se pak trqbva po neshto da se razlichava ot jenata (ne samo po huq). To sled okolo 5 godini sha ima vazmojnost majete da iznosvat bebeta, ta sha zaprilichat savsem na jeni i kato si mahnat bradata- 1 kam 1. No napalno sam protiv tova -ima samobrasnachka za taq rabota. Naistina e pedalsko hora, povqrvaite!Ами не на всякой може да му хареса всеки ден да прави тея гимнастики. Аз сутрин да няма да ставам в 5 часа че да го правя, като има по-лесен начин??? Пък и тея които нямат бради - да не би и те да са педераси. Познавам доста хора които се бръснат, но никога досега не са имали бради, а и не мислят да си оставят. Е добре де, какъв е смисъла в такъв случай всеки ден да правиш нещо което би ти втръснало, като можеш на по-големи интервали от време да се обезкосмяваш? Или май само гледаш да ти се върти бройката на постове!!!

xterm
03-21-2009, 19:29
Извинявам се че отново отварям темата си, обаче тъй като това което ми предложихте по-горе за 700лв, скоро няма да мога да събера парите, искам да попитам с епилатор ако се обезкосмя - на какъв период трябва да си махам космите (припомням - става въпрос за лицето)?

Благодаря предварително!

eXpl0d3
03-21-2009, 20:12
omg зимай самобръсначка и си готов ...кво са прайш на путка :-o

metalcheto
03-21-2009, 20:37
neznam na kade otiva tozi svqt. Napalno podkrepqm mnenieto na Mihailova. Ne e normalno edin MAJ da si skube bradata. Se pak trqbva po neshto da se razlichava ot jenata (ne samo po huq). To sled okolo 5 godini sha ima vazmojnost majete da iznosvat bebeta, ta sha zaprilichat savsem na jeni i kato si mahnat bradata- 1 kam 1. No napalno sam protiv tova -ima samobrasnachka za taq rabota. Naistina e pedalsko hora, povqrvaite!Ами не на всякой може да му хареса всеки ден да прави тея гимнастики. Аз сутрин да няма да ставам в 5 часа че да го правя, като има по-лесен начин??? Пък и тея които нямат бради - да не би и те да са педераси. Познавам доста хора които се бръснат, но никога досега не са имали бради, а и не мислят да си оставят. Е добре де, какъв е смисъла в такъв случай всеки ден да правиш нещо което би ти втръснало, като можеш на по-големи интервали от време да се обезкосмяваш? Или май само гледаш да ти се върти бройката на постове!!!

za bradata na majete e PRAVILNO da se pochistva sas samobrasnachka. 99 procenta ot majete go pravqt taka znachi taka e redno, no ne mi se vliza v spor otnovo.

xterm
03-21-2009, 22:39
Аз не питам как е редно, а за начин който не ти се налага да се обезкосмяваш всеки ден. И тъй като ми предложена машинка за голяма сума, а парите не могат да се съберат току-така, питам дали може с епилатор, и ако да - каква е трайността на ефекта.

xterm
03-21-2009, 22:40
Аз не питам как е редно, а за начин който не ти се налага да се обезкосмяваш всеки ден. И тъй като ми предложена машинка за голяма сума, а парите не могат да се съберат току-така, питам дали може с епилатор, и ако да - каква е трайността на ефекта.

xterm
03-23-2009, 16:58
Никой ли няма да ми помогне?


Извинявам се че отново отварям темата си, обаче тъй като това което ми предложихте по-горе за 700лв, скоро няма да мога да събера парите, искам да попитам с епилатор ако се обезкосмя - на какъв период трябва да си махам космите (припомням - става въпрос за лицето)?

Благодаря предварително!