PDA

View Full Version : Запушен пенис?



Default
02-28-2009, 23:14
Здравейте. Момче на 15 съм. Преди 30-тина минути се си набих 1 чикия и като свърших ме заболя. Видях че е излязла по-малко сперма от обичайното, хванах пенисът си за началото, стиснах леко и продължих до краят му. Това движение "изтиска" останалата част от спермата(приблизително 1/3) която очевидно някак се беше заклещила вътре? Сега ме болеше още повече. Отидох до банята да се измия. След това се изпиках, но докато пикаех продължи да ме боли. Като се изпиках имах същото чуство че пак има още малко течност заклещена вътре.. Направих същото движение и изкарах нещо като струя от урина. Това вече заболя ужасно много. И сега ме боли но през времето болката отихваше и сега е приблизително малка. Какво да правя утре да ходя ли по лекари и ще трябва ли да зема родител със себе си ако да?
Дано сте разбрали всичко и очаквам отговори с нетърпение.

ПС: Ако има някакво значение не водя полов живот.

iv4oiv
03-01-2009, 06:35
Тази болка ти е от простатата. Не се шашкай.
Масажирай си простатата и ще ти мине. Някои момчета не могат да пикаят 30 мин след като свършат. Нещо си лъскал на криво ;)

EarthShaker
03-01-2009, 07:22
по принцип ми се случва нещо подобно всеки път... учудващото е, че си го забелязал за 1 път и тва може да означава проблем..

аз обикновено изпитвам лека болка като уринирам след изпразване, а също е нормално понякога да остава доста 'материал' по уретерата :)

BigBrother
03-01-2009, 22:06
не, тази болка не му е от простатата.

значи не си стискай пениса по този начин, нито след изпразване, нито след уриниране - само се травмираш по този начин и болката, която си изпитал е свидетелство за това. напълно нормално е след изпразване част от спермата да остава в пикочния канал. няма нужда да се изстисква. а това колко добре се изхвърля спермата зависи от начина, по който мастурбираш. ако имаш повече опит ще разбереш, че понякога се изхвърляш доста добре и даше имаш контракции на сухо, а друг път налягането не е толкова голямо и спермата не изхвърча силно. в крайна сметка организмът ти си преценява кога как да извърши еякулацията. ти не трябва да се притесняваш. а другото - ако веднага слез изпразване уринираш просто пикочният канал от вътрешната страна е все още много чувствителен и затова има едно особено усещане при уриниране - то не е точно болка, а леко неприятно усещане. затова е препоръчително непосредствено преди мастурбиране да се изпикаеш. това е по-добре и за простатата. това за сега.

Default
03-01-2009, 23:26
Благодаря ви много на всички за отговорите. Неска не съм имал никакви проблеми. Значи казваш да не го правя това истискване защото е нормално част от спермата да си сотане в каналчето? Усетил съм че когата стане така тя сама си излиза след около 5-10 минути и само цапа.. Но ако това е по здравословният вариянт добре. : )

DimovB
03-01-2009, 23:45
може да си имал засъхнала сперма от предния път и да е запушвала канала

BigBrother
03-02-2009, 00:09
не му говори глупости. спермата, която остава в канала не засъхва и не го запушва. няма такова явление.

иначе, ако искаш може съвсем леко, с леко притискане да изкарваш останалата сперма, за да не цапа после но без силен натиск и то само еднократно. след уриниране няма смисъл да правиш това.

DimovB
03-02-2009, 00:37
засъхва бе, става на капчица
може и поксипол

HyperBoy
03-02-2009, 17:30
засъхва бе, става на капчица
може и поксипол

8-) :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

mgxpower
03-02-2009, 18:08
И аз имах такъв проблем преди време като свършвах и усещах болка ще те посъветвам да идеш и да се консултираш с уролог тук няма кой да ти помогне както виждаш блика от "компетентни" мнения! :) :) :)

BigBrother
03-02-2009, 21:04
Нека се прегледа, никой не спори, че това е излишно!

Darkkiss
03-02-2009, 22:08
отиди на лекър бе

Default
03-03-2009, 02:11
Еми нито вчера нито днес съм имал проблеми (да чукаме на дърво). Каквото и да е било беше само еднократно. Ако пак се повтори сигурно ще ида на лекар. А и да, знам че тука всеки се прави на интересен,а по лотото е че има и такива дето им вървят по акъла и им се смеят на глупостите..(както беше в подписа на някакъв маняк "пълни са с лафове - кат лайно с витамини) Но това е друга тема вече. А на тези. които си направиха някакъв труд да ми помогнат ви благодаря много. :)

batkodoki
03-03-2009, 17:59
Здравейте. Момче на 15 съм. Преди 30-тина минути се си набих 1 чикия и като свърших ме заболя. Видях че е излязла по-малко сперма от обичайното, хванах пенисът си за началото, стиснах леко и продължих до краят му. Това движение "изтиска" останалата част от спермата(приблизително 1/3) която очевидно някак се беше заклещила вътре? Сега ме болеше още повече. Отидох до банята да се измия. След това се изпиках, но докато пикаех продължи да ме боли. Като се изпиках имах същото чуство че пак има още малко течност заклещена вътре.. Направих същото движение и изкарах нещо като струя от урина. Това вече заболя ужасно много. И сега ме боли но през времето болката отихваше и сега е приблизително малка. Какво да правя утре да ходя ли по лекари и ще трябва ли да зема родител със себе си ако да?
Дано сте разбрали всичко и очаквам отговори с нетърпение.

описанието е недостатъчно за категорично заключение, но във всички случай се научете и добийте полезният навик ДА УРИНИРАТЕ СЛЕД ЕЯКУЛАЦИЯ!
не е казано, че трябва да стане 2 секунди след изпразването.
при млади момчета без опит съответната мускулатура непозволяваща ретроградна еякулация е силно контрахирана и трябва малко време за да може да се уринира нормално, но ви уверявам, че ако не ви домързява и в млади години усвоите този навик - да уринирате след еякулация - ще си спестите много неприятности в половия живот, особено след инцидентни полови контакти.

ПС: Ако има някакво значение не водя полов живот.

BigBrother
03-04-2009, 23:11
Радвам се, че проблемът е отминал.