PDA

View Full Version : Незаслужено наказание



beiho
03-01-2009, 07:49
Искам да споделя с вас, а и да ви помоля за помощ защото съм в много скапано положение.Гаджето ми от известно време си измисля най-различни неща за мен.Въпреки че й доказвам с всичко възможно какво значи тя за мен, не престава да си мисли че ми е омръзнало от нея и не искам да сме заедно.Страх ме е от тези нейни мисли, защото накрая ще поскам да се разделим-това е нещо немислимо за мен, но тя ме кара да се чувствам виновен постоянно за нещо.Не разбирам как човек може да обича някого, след като го обвинява за всяко нещо.Остана само да се самобичувам заради несторени от мен грешки, а те са от рода защо не съм влязъл в скайп или защо не съм й направил повик,за неща, на които аз не се сърдя на нея, защото са СУПЕР ДРЕБНИ!!!!!!!!!Друг пример е в училище ако говоря с някой друг няколко минутки и тя започва да си измисля, че не ми е приятно в нейната компания и че не я обичам, както преди.А тя си говори, с когото си поиска. Не знам вече се чувствам едва ли не в окови, като се опитвам да задоволя нейните прищевки, тя да е щастлива.Вече и приятели нямам почти-останаха тримца, с които да излизам, но не спокойно, тъй като тя ме разпитва постоянно къде ще ходя и какво ще правя.Държанието й е да ме съсипе, никога не прави нещо от сърце да ме зарадва, никога от нейната уста не следват сладки думи след едно извинявай.Ако има такива като нея тук, плс кажете какво трябва да направя, за да предотвратя раздялата.Ако й кажа на нея, че се чувствам нещастлив от тези проблеми, 100% ще ме разбере погрешно и после пак аз трябва да й се извинявам.ПИсна ми да се извинявам за всяко нещо, не съм каторжник и престъпник с хиляди грехове, а съъм просто човек, който иска да запази любовта си!
Мерси на тези, които прочетоха и които ще драснат нещо!

m17ak
03-01-2009, 08:00
Виж приятел твоят проблем наистина е много странен :) Първо ти предлагам да се успокойш и знай, че има две възможности или наистина много те обича или иска да направи така, че да се разделите. По това което си написал личи, че много си я обичкаш ако е така направи нещо за да я задържиш. Може би само мили думи за нея не стигат. Предлагам ти като излизате може да и подариш нещо - цветя, плюш (момичетата попринцип си падат по плюшените играчки ;) ) просто трябва да е нещо което да я зарадва :P след това трябва да я предразположиш към разговор и ти трябва да разбереш защо всъщност става така-какво я кара да мисли така. След като уточните нещата мисля, че всичко ще бъде добре и ще се разбирате по-добре от сега. Наистина може да се наложи да правиш някои жертви ( за приятелите ) , но ако обичаш момичето няма как. Любовта е над всичко ;) Е това е надявам се да съм помогнал и успех

Punisherrr
03-01-2009, 08:01
..ти го каза > ''Ако й кажа на нея, че се чувствам нещастлив от тези проблеми, 100% ще ме разбере погрешно и после пак аз трябва да й се извинявам'' Явно с нея не можете да се разберете,а така смисъл от връзка няма.. за нея трябват двама (ах колко поетично :D ) както и да е...
И все пак аз бих се опитала да поговоря сериозно човека и тогава да става,каквото ще става.Ако е толкова неразбрана и самозабравила се (поне така ми изглежда по описаното),че да не иска да чуе и твоето мнение... няма смисъл да се занимаваш с нея.Така любов не вирее май май... ;)

3oPuTy
03-01-2009, 09:03
Да ме извиняваш,но приятелката ти или е 12-13 годишна пикла или е с толкова детско мислене,че няма на къде повече :?
Кажи й нещата,които мислиш и ако пак направи подобна простутия и ти се разсърди и кажи,че ти е писнало и вече не можеш да издържиш това държание,след което си хващаш пътя и се прибираш :) Един ден няма да й приказваш и ще видиш как бързо ще се събуди и ще си осъзнае грешката ;) Казвам го от личен опит :) Е аз не се сърдех за всяко нещо,но когато ми имаше нещо винаги (макар и несъзнателно) си го изкарвах на него и на края му кипна,излезе от скайп :) каза,че колкото и да ме обича не може да е с мен заради държанието ми и т.н. ... Не си пишехме 1-2 дена,защото съм голям инат,но една вечер преди да заспя се замислих за нещата между нас и осъзнах,че не съм постъпвала правилно :) Написах му един голям роман в скайп,извиних му се и всичко си дойде на мястото :) От тогава нито сме се карали,нито нищо :) Даже смея да твърдя,че и чувствата ни станаха по-силни,а и аз самата се промених (даже и той може да го потвърди ако случайно засече темата :D )

x3eme
03-01-2009, 15:57
^^Потвърждавам! :-)

Prophecy
03-01-2009, 16:03
Mnogo i se vurzva6 na akala , neznam na kolko godini e no predpolagam max 13 .. ili drugoto koeto si mislq e 4e naro4no go pravi za da moje ti da e skusa6 mesto tq teb za da ne i naduva6 glavata posle da se sabirate ...zatui kusai e i zabravi za neq :) tfa e moq savet ti si znai6..

P.S. sry 4e ne pi6a na kirilica ..

beiho
03-02-2009, 06:27
И двамата сме на 17 и аз знам, че тя се държи адски детско, казват го и приятелите ми.Попитах я да не би да мисли нещо да скъса с мен, но ми каза, че това не й минава от ума.Само че на мен доста пъти ми мина вече и все пак не се опитвам да концентрирам мислите си в тая посока! :(

valdesbg
03-02-2009, 06:49
Ам човек - що се самоунижаваш и самооковаваш. Момичета бол - не е първата(може би, не знам) няма и да е последната. Сегашната е няква кифла, от тия дето искат да командват парада. Сядаш с нея и говориш като мъж с жена. Казваш - не ми е приятно това това и това което правиш. Не харесвам еди какво си. Чувствам се еди как си когато правиш това и онова. Не искам да продължавам да страдам заради теб. Ще се промениш ли или да те зае*авам? (или нещо от тоя род)
Това сериозно ти го пиша, щото ако изпуснеш момента ще станеш путьо в нейните очи и после няма мърдане. И на теб ще кажа - покажи воля и себеуважение. Никое момиче, никой човек на света не е по важен от теб. Така че - действай смело и твърдо. Успех!